Top aplikace

Aplikace na sázení: pořadí 2024

Pokud chcete využívat možnost uzavírání sázek na svém mobilním zařízení, můžete využít appky na sázky, které vám nabízí většina online sázkových kanceláří. Určitě vás bude zajímat, které sázkové appky jsou ty nejlepší.

OperátorAplikace na sázeníVícePodívejte se!
Fortuna
fortuna aplikace
uživatelsky přátelská a rychláPŘEČTĚTE SI VÍCE
TipSport
tipsport aplikace
uživatelsky přátelskáPŘEČTĚTE SI VÍCE
Chance
chance aplikace
rychláPŘEČTĚTE SI VÍCE

Jak jsme vybrali možnosti pro nejlepší mobilní sázení

Aplikace na sázky, které jsme vybrali, tedy podle nás patří k tomu nejlepšímu, co lze na našem trhu v oblasti mobilního sázení v současné době najít. Náš výběr sazka aplikace do mobilu je však samozřejmě založen na podrobném průzkumu trhu.

Tyto tři sázkové kanceláře jsme vybírali podle různých kritérií. Jako první jsme si prostudovali osobní zkušenosti sázkařů, kteří na webových stránkách dané online sázkové kanceláře působí. To nejlepší měřítko kvality dané aplikace na sázky je totiž spokojenost jejich uživatelů, kteří ji dlouhodobě používají.

V potaz jsme však brali i mnoho dalších faktorů, například to, jestli vám daná aplikace nabízí to nejlepší mobilní sázení v oblasti výběru dostupných sázkových možností. To znamená, jestli operátor v rámci své mobilní aplikace na sázky nabízí dostatečně širokou škálu dostupných sázkových příležitostí, a nebo třeba to, jestli je ovládání aplikace dostatečně intuitivní a jednoduché.

Dále jsme hodnotili také i to, jestli je mobilní appka dostatečně uživatelsky přátelská. Také jsme se zaměřili na to, jestli aplikace dané online sázkové kanceláře nabízí dostatečnou rychlost, která je velmi důležitá, zejména pokud uzavíráte live sázky.

Do celkového hodnocení aplikace na sázky tedy vstupuje poměrně velké množství faktorů, které je potřeba vyhodnotit.

nejlepší mobilní sázení

Mobilní verze vs. mobilní aplikace

Pokud hledáte to nejlepší mobilní sázení, máte na výběr dvě základní možnosti. Jedná se o mobilní sázení prostřednictvím mobilní verze webové stránky dané online sázkové kanceláře, a nebo prostřednictvím její mobilní aplikace. Každá z těchto dvou možností má samozřejmě své výhody. Které to jsou?

Mobilní verze webové stránky vám nabízí:

 • není potřeba instalovat si žádnou aplikaci do vašeho mobilního zařízení
 • prostředí mobilní verze webové stránky je často příbuznější prostředí klasické webové stránky dané sázkové kanceláře

Mobilní aplikace sázkové kanceláře vám nabízí:

 • prostředí mobilní aplikace je přizpůsobeno pro co největší pohodlí vašeho hraní
 • většina online sázkových kanceláří nabízí mobilní aplikaci, která je přizpůsobena vícero operačním systémům, v první řadě se jedná o operační systémy Android a iOS
 • mobilní aplikace je obecně rychlejší než mobilní verze webové stránky, co oceníte zejména v rámci uzavírání live sázek
 • mnoho aplikací také nabízí možnost vyžívání různých notifikací, díky kterým budete informováni o všem, co potřebujete vědět

Obě tyto možnosti mají své výhody, no zejména v posledních letech se pořád větší popularitě těší právě sázkové appky a není se příliš čemu divit. Jsou totiž pořád kvalitnější a nabízejí sázkařům stále více a více užitečných funkcí a příjemnější a pohodlnější uzavírání sázek.

Jak si stáhnu a nainstaluji sázkovou aplikaci do mého telefonu?

Pokud se tedy rozhodnete, že to nejlepší mobilní sázení pro vás je právě prostřednictvím mobilní aplikace dané online sázkové kanceláře, bude pro vás určitě důležité vědět, jak tuto mobilní aplikaci získat.

V první řadě si mobilní aplikace musíte stáhnout a následně také i nainstalovat do vašeho mobilního zařízení. Zde však přichází na řad další důležitý krok a tím je výběr správného typu aplikace a také místa, odkud tuto aplikaci můžete získat. Zde musíte vzít v potaz, jaké mobilní zařízení máte a tedy i to, jaký operační systém využívá. Dva nejčastěji využívané operační systémy v mobilních zařízeních jsou určitě iOS a Android, no někteří uživatelé mají mobil či tablet i s jiným operačním systémem. iOS a Android jsou však opravdovými hegemony v této oblasti a tak si blíže probereme to, jak začít využívat mobilní aplikace právě s těmito operačními systémy.

Aplikace na sázení pro iOS (Apple)

Pokud máte mobilní zařízení s operačním systémem iOS, máte dvě základní možnosti, jak si do svého mobilního telefonu či tabletu stáhnout a nainstalovat mobilní aplikaci dané online sázkové kanceláře. Appku si tedy můžete stáhnout prostřednictvím webové stránky operátora, a nebo ji najdete také i v iStore, oficiálním obchodě společnosti Apple.

Jaký je tedy postup instalace?

 • Po stáhnutí aplikace bude do vašeho mobilního zařízení automaticky nainstalována
 • Dále musíte klepnout na tlačítko Otevřít
 • Následně musíte povolit aplikaci přístup k vaším geodatům
 • Proces je dokončen

Aplikace na sázení pro Android

Pokud máte mobilní zařízení s operačním systémem Android, můžete aplikaci získat prostřednictvím webové stránky sázkové kanceláře. Google Play obchod v současnosti nenabízí sazka aplikace do mobilu.

Jaký je tedy postup?

 • Stáhněte si aplikaci do vašeho mobilního zařízení
 • Povolte aplikace třetích stran na vašem zařízení – Menu – Nastavení – Bezpečnost – Neznámé zdroje
 • Najděte danou aplikaci ve svém mobilním zařízení a klikněte na Instalovat
 • Proces je dokončen
Mobilní aplikace na sázení

Mobilní aplikace na sázení jsou v Česku legální!

Dobrou zprávou je, že používání mobilních aplikací online sázkových kanceláří je na území České republiky v současné době legální. Pokud se tedy rozhodnete, že si chcete nainstalovat mobilní aplikaci do svého zařízení a využívat všechny služby, které vám nabízí, nic vám nestojí v cestě.

I když samotná instalace aplikace a například i fakt, že Google Play obchod vám v současné době nenabízí možnost stahovat si aplikace online sázkových kanceláří, vytvářejí dojem, že jsou vám pod nohy kladeny velké překážky, pokud daná online sázková kancelář legálně působí na našem trhu, je legální i sazka do mobilu.

Je uzavírání sportovních sázek přes aplikace na sázení lepší než na desktopovém počítači?

Sazka do mobilu je dne čím dál populárnější a je to úplně pochopitelné, do mobilních zařízení se totiž postupně přesouvá opravdu široká škála lidských činností.

Mezi největší výhody uzavírání sportovních sázek přes vaše mobilní zařízení můžeme určitě zařadit to, že nám umožňuje užívat si sázky i na cestách. To znamená, že vám stačí pouze mobilní zařízení a kvalitní internetové připojení. Mobilní aplikace vám pak nabízí i přizpůsobené prostředí, které je vytvářeno „na míru“ pro mobilní zařízení.