Kde sledovat Wimbledon live?

Wimbledon patří do oblíbené série grandslamů, kterou každoročně sledují miliony diváků. Zároveň jde o jediný grandslam, který se koná na trávě. Pokud si chcete vychutnat Wimbledon live, přečtěte si náš návod, kde ho sledovat bezpečně a legálně.

3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Kde koukat na Wimbledon live?

Wimbledon se právem řadí mezi nejprestižnější tenisové turnaje sezóny. Každoročně se koná v Londýně, a to na trávě v All England Clubu.

Třetí grandslam sezony lze, stejně jako Australian Open, French Open a US Open, sledovat v přímém přenose na TV nebo online na některé z platforem prostřednictvím kanálu Eurosport.

Kanál Eurosport a Wimbledon živě si u nás navíc můžete vychutnat s českým komentářem, což je jasný plus navíc. Jedná se o předplacenou službu v rámci televizních balíčků, které na trhu nabízí jednotliví prodejci.

Na kanálech Eurosport 1 a 2 můžete sledovat všechny grandslamy v HD kvalitě. V minulosti bylo možné dívat se na utkání i prostřednictvím kanálu ČT Sport, to už ale není aktuální. Nyní má v Evropě výhradní vysílací právo pouze TV stanice Eurosport.

K dispozici je hned několik providerů, kteří ve svých balíčcích nabízí stanici Eurosportu. Jedním z nich je Vodafone TV. Vodafone nabízí hned několik základních balíčků, včetně sportovních kanálů, které vysílají tenisový turnaj Wimbledon živě.

Dalším prodejcem TV služeb s nabídkou vysílání Wimbledon streamu, je stará známá firma O2 TV. Také televize T-Mobile TV nabízí tenisové turnaje Wimbledon live.

Tento prestižní tenisový grandslam vysílají nejen televize, ale i online platformy, jako je například Kuki nebo Fubo.

Online televize Kuki TV, nabízí všechny programy Eurosportu, takže i tam můžete v klidu sledovat všechny zápasy Wimbledonu naživo.

FuboTV, poskytovatel televizních služeb, není pozadu a také nabídne divákům Wimbledon živý přenos prostřednictvím kanálu Eurosport.

Pokud chcete sledovat Wimbledon live a nemáte doma televizi nebo chcete turnaje sledovat na cestách, i pro vás máme dobré zprávy! Eurosport si můžete na měsíc předplatit také přímo na oficiální stránce Eurosport přehrávače.

Před registrací u digitální televize doporučujeme prohlédnout si nejprve všechny vstupní nabídky poskytovatelů. Některé platformy navíc lákají nové diváky na slevové akce nebo služby na zkoušku zdarma.

Tenisové grandslamy, jako je Wimbledon, můžete sledovat i prostřednictvím služby Hulu. I tam narazíte na stanice Eurosport v HD kvalitě.

V tabulce níže uvádíme krátký přehled všech providerů včetně cen jejich předplatného.

Wimbledon streamCena předplatného
Vodafone TV150 Kč – 601 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
T-Mobile TV299 Kč – 449 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
O2 TV299 Kč – 599 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Fubo TVod 150 Kč měsíčně
Kuki TV190 Kč – 990 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Huluod 150 Kč měsíčně
Eurosport playerod 130 Kč měsíčně

Wimbledon TV Tipsport

Wimbledon live nabízí také některé české sázkové kanceláře. Jednou z nich je TV Tipsport. Live sázky jsou velmi populární záležitostí, a tak můžete využít některý z live streamů a rovnou u toho sázet.

Na TV Tipsport můžete sledovat všechny zápasy Wimbledon streamu v přímém přenosu. A jak na to? Nejprve si u Tipsportu vytvořte účet a využijte vstupního bonusu. Pak už jen sázejte a sledujte vaše favority na cestě za výhrou.

Je sledování Wimbledon streamu legální? 

Pokud chcete sledovat Wimbledon živě, sledujte ho také legální cestou. Využijte k tomu jednu z možností, kterou jsme vám představili v tomto článku.

Berte prosím na vědomí, že ne všichni poskytovatelé na internetu jsou poctiví. Buďte obezřetní a nejprve si o streamovacím serveru nebo TV prodejci něco přečtěte, než mu zaplatíte. Legálně streamovat Wimbledon stream může jen několik providerů.

Vyberte si některého z ověřených provozovatelů a sledujte Wimbledon živý přenos bezpečně.

Máte balíček od některého z výše uvedených providerů? Pak se podívejte, zda váš tarif zahrnuje stanici Eurosport.

Kde sázet na Wimbledon live?

Grandslamové tenisové turnaje mají obecně vysokou sledovanost, zároveň jsou oblíbené u sázkařů po celém světě.

Na Wimbledon si můžete vsadit hned u několika sázkových kanceláří, které nabízí ty nejlepší sázkové kurzy.

Grandslamy se skládají z velkého množství utkání, a proto jsou vaše možnosti sázet takřka neomezené.

Sázet můžete jak na kvalifikaci, tak na jednotlivé zápasy v kategorii mužů i žen. Pokud vás láká vsadit si na velké hvězdy v čele s hráči, jako je Djokovic nebo Nadal, Wimbledon je pro vás jako stvořený.

Nejlepší!

Tipsport
90/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Tipsport bookmaker

Mezi nejznámější a nejdůvěryhodnější sázkové kanceláře u nás, kde si můžete vsadit na Wimbledon, rozhodně patří i sázková kancelář Tipsport. Kurzová nabídka na grandslamy je vždy obrovská a tak si tu každý najde to své.

Ještě u této sázkovky nemáte založený účet? Nevadí. Registrace u Tipsportu je velmi snadná a intuitivní. Navíc všichni nově příchozí mají nárok na zajímavou odměnu.

Fortuna sázková kancelář

Společnost Fortuna se rozhodně také řadí mezi špičku, co se týče sázek na Wimbledon.

Obě zmíněné sázkovky se na českém trhu perou o prvenství. Díky jejich atraktivním vstupním nabídkám neuděláte chybu, ať už zvolíte jednu nebo druhou.

Kromě toho získáte registrací také přístup k Fortuna TV, kde je možné sledovat živý Wimbledon a sázet zároveň.

Sázková kancelář Chance

Zmínit musíme také bookmakera Chance. Společnost Chance patří taktéž mezi dobře zavedené sázkovky s licencí. Nemusíte se tak bát jí svěřit své peníze a sázky.

Ani u nich nechybí pěkná bonusová nabídka pro nově registrované sázkaře a hráče.

Betano sázková kancelář

Sázkovka Betano je sice zahraniční společností, ale už si u nás získala spoustu fanoušků. Také tato společnost má v záloze výbornou kurzovou nabídku a registrační bonus, což láká nové a nové sázkaře, kteří tam chtějí zkusit své štěstí.

Pokud chcete sázet na anglický Wimbledon, pak jsou všichni tito bookmakeři tou správnou volbou! Nadcházející Wimbledon utkání, která si nesmíte nechat ujít!

Pokud máte v plánu sledovat Wimbledon naživo, a ještě na něj sázet, měli byste se nejprve seznámit s rozpisem kvalifikace a jednotlivých utkání. Jedině tak vám nic neunikne.

Před sledováním tohoto grandslamu se také ujistěte, že sledujete stream zcela legálně, a to u některého z námi zmiňovaných poskytovatelů.

Také sázky byste měli podávat pouze u důvěryhodných sázkových kanceláří. Nezapomeňte také využít některý ze vstupních bonusů!