NHL live

Kde můžete sledovat NHL live

Nejlepší hokejová liga světa nabízí každý rok ohromné množství zápasů. Jste fanouškem hokeje a zejména kanadsko-americké Národní hokejové ligy? Chtěli byste sledovat zápasy NHL live? Zde se dozvíte, kde sledovat NHL stream během celé sezóny!

Betano
3 000 Kč bonus pro nové hráče

18+. 100% uvítací bonus až do výše 3 000 Kč. Proveďte svůj první vklad na betano.cz (minimálně v hodnotě 100 Kč). Celková částka bonusu za první vklad musí být vsazena 14krát na kurzové sázky. Všechny sázky s kurzem 1,8 nebo vyšším se započítávají do sázkových požadavků pro připsání bonusu. | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Fortuna
3000 Kč na vklad

Tato nabídka platí pouze pro nově registrované hráče. Jedná se o bonus 200 % na vklad až do výše 300 Kč, maximální výše bonusu tedy činí 600 Kč. Minimální částka Počátečního vkladu pro přiznání tohoto typu bonusu činí 10 Kč. What are qualifying bets – these are closed bets with a minimum odds of 1.5 The required turnover includes daily bets worth 100% of the required turnover.

Chance.cz
200 Kč zdarma + vstupní bonus 2000 Kč!

18+. Dokončete plnohodnotnou registraci a dostanete od nás zdarma 200 Kč na vaše sázky. O vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete první vklad na váš plnohodnotný herní účet. Ten získáte vyplněním sebeomezujících opatření, registrací platebního prostředku a ověřením totožnosti na jakékoliv pobočce Tipsportu. Vstupní bonus je v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2 000 Kč.

Tipsport
50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Vstupní bonus je v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 50 000 Kč. Pro získání vstupního bonusu je potřeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 500 Kč.

Kde můžu sledovat NHL live?

Možností jak sledovat NHL live je relativně spousta. Doporučujeme vám ovšem sledovat NHL stream legálně.

Pokud hledáte zápasy NHL živě s českým komentářem, pak se nabízí možnost sledovat kanály Nova Sport 1 HD a Nova Sport 2 HD pomocí aplikace Kuki TV, pokud nemáte tyto televize ve vašem balíčku.

Pokud vám nevadí anglický komentář, pak jsou nejlepší možnosti sledování NHL live jejich hlavní partneři.

Na oficiální stránce NHL dokonce naleznete NHL TV, která vám nabízí možnost sledovat zápasy NHL živě po celou sezónu.

Z televizních stanic v Spojených státech pak vysílají utkání zámořské hokejové ligy TV stanice Sportsnet a ESPN.

NHL živý přenos vám bude k dispozici u všech těchto možností za relativně rozumnou cenu, kterou předplatné stojí. Budete tak mít jistotu, že budete moci sledovat všechny zápasy kdykoli a kdekoli.

NHL streamCena
Nova Sport 1 (HD)
Nova Sport 2 (HD)
Záleží na vašem poskytovateli – např. Kuki TV od 190 Kč až do 990 Kč
ESPN11,99 € za měsíc (cca 300 Kč)
79,99 € jednou za rok (cca 2 000 Kč)
SportsnetOd 14,99 $ až do 249.99 $ podle balíčku (cca 370 až 6 175 Kč)
NHL TVInfo momentálně není k dispozici

Je legální sledovat NHL stream?

Sledování NHL live je legální, pokud sledujete přes ověřeného poskytovatele. To, že po vás někde budou chtít peníze neznamená, že nabízený NHL živý přenos je poskytován legálně.

Vždy se ujistěte, že platíte jenom ověřeným providerům. Nejlepší je podívat se na oficiální stránky kanadsko-americké NHL kde zjistíte, které sítě a společnosti jsou partnerem této ligy v oblasti streamovacích služeb.

To jsme ovšem udělali již za vás a vše máte přehledně v tabulce o něco výše. Podívejte se, kde a jak sledovat NHL live legálně!

Kde si můžu vsadit na NHL live?

Není tajemstvím, že zámořská NHL je velkým lákadlem nejen pro profesionální, ale také rekreační sázkaře.

Je to zejména kvůli faktu, že během jedné sezóny se hraje neskutečně mnoho utkání, čímž nabízí sázkařům možnosti téměř po celý rok.

Pokud byste si chtěli na NHL vsadit, ale nevíte kde naleznete nejlepší sázkové kurzy, nabídneme vám zde několik možností, kde si v České republice vsadit na NHL zcela legálně.

A nejen to! Všechny sázkové kanceláře, které zmíníme, nabízejí novým hráčům vstupní bonus. Proto pokud ještě nemáte hráčský účet, můžete získat skvělou vstupní nabídku a sázet na NHL s extra penězi.

Top!

Betano
99/100
  18+. 100% uvítací bonus až do výše 3 000 Kč. Proveďte svůj první vklad na betano.cz (minimálně v hodnotě 100 Kč). Celková částka bonusu za první vklad musí být vsazena 14krát na kurzové sázky. Všechny sázky s kurzem 1,8 nebo vyšším se započítávají do sázkových požadavků pro připsání bonusu. | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

  Sázková kancelář Betano

  Společnost Betano je na českém trhu o něco kratší dobu, než giganti, mezi které patří Fortuna či Tipsport.

  Sázková kancelář Betano obdržela jako jedna z mála zahraničních společností legální českou licenci a operuje tak na našem území zcela legálně.

  U této sázkové kanceláře naleznete opravdu širokou nabídku kurzových sázek a to nejen v rámci NHL. Těšit se můžete i na skvělou sekci casino her.

  Sázková kancelář Chance

  Ještě předtím, než se zastavíme u zmíněných gigantů na českém trhu si představme menší, ovšem ověřenou a legální sázkovou kancelář Chance.

  Nabídka Chance pro NHL je zcela dostačující, naleznete zde všechny zápasy v rámci sezóny a ani sázkových možností není zrovna málo.

  Pokud hledáte prověřenou společnost se zajímavým vstupním bonusem, pak se určitě podívejte na bookmakera Chance.

  Sázková kancelář Tipsport

  Tak a dostáváme se k tomu nejlepšímu, co český trh může nabídnout. Bookmaker Tipsport patří mezi velmi známé společnosti.

  Jejich známý slogan možná znáte z televize, kde často slyšíte frázi největší komunity sázkařů ve spojí s touto společností.

  Tipsport nabízí skvělý vstupní bonus a jejich zákaznická základna mluví za vše. Pokud hledáte top společnost se skvělou vstupní nabídkou a obrovskou sázkovou nabídkou, pak je Tipsport ta správná volba.

  Sázková kancelář Fortuna

  Náš seznam prověřených sázkových kanceláří, u kterých můžete sázet (nejen) na NHL zakončíme dalším obrem, který spolu s Tipsportem pokrývá většinu průmyslu online sázek v Česku.

  Kvalita sázkové kanceláře Fortuna se odráží i na tom, že své pole působnosti rozšířila i na mezinárodní scénu.

  Pokud hledáte férovou a legální sázkovou kancelář, pak je společnost Fortuna tou správnou volbou.

  Teď můžete navíc jako nový zákazník získat skvělou vstupní bonusovou nabídku, tak se na ní před registrací podívejte!

  Nenechte si ujít nadcházející NHL zápasy!

  Jelikož samotný program zámořské NHL je opravdu nabitý, je občas těžké držet krok s aktuálním rozpisem.

  Pokud chcete mít přehled, doporučujeme sledovat rozpis pravidelně a dělat si klidně poznámky o tom, kdo a kde hraje.

  Zejména pokud plánujete sázet na některé vaše oblíbené týmy. Někdy je těch zápasů po sobě relativně hodně, jindy má tým o něco delší pauzu na regeneraci.

  Trochu pomalejší tempo se pak objeví v play off části, zejména po prvních kolech. Pak je celkem snadné držet krok s rozpisem zápasů.

  Pokud tedy rozpis ovládáte a plánujete sázet, není možná na škodu zvážit otevření si zákaznického účtu u více sázkových kanceláří.

  Proč? Pokud vám někdo nabídne pomeranče za 20 Kč a hned vedle mají ty stejné pomeranče cenu 15 Kč, které si koupíte?

  Tuto logiku je možné přenést i na sázkové kanceláře. Pokud na stejnou sázkovou možnost nabízejí různé sázkové kanceláře jiné kurzy, vždy je nejlepší maximalizovat potenciální zisk tím, že si zvolíte bookmakera s nejvyšším kurzem.

  No a pokud již máte sázku uzavřenou a těšíte se, jak si díky ní zápas NHL live vychutnáte ještě více, pak si pusťte live stream z NHL přes některého z legální providerů a užijte si ho!