Kde sledovat MMA live?

Fascinují vás bojové sporty? Pak si nesmíte nechat ujít nejnovější MMA live ligy, jako je UFC nebo Oktagon. Pokud vás zajímá, kde sledovat tyto prestižní bojové turnaje, máme pro vás praktický přehled všech ověřených poskytovatelů a platforem.

3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Kde koukat na MMA live?

Smíšené bojové umění se v posledních letech těší velké oblibě, a to jak u tuzemských, tak u zahraničních příznivců. Sledovanost tohoto oblíbeného sportu rok od roku roste a není se čemu divit. V tomto článku si řekneme, kde a jak naladit zápasy a turnaje MMA live od jednotlivých organizací v televizi nebo online.

UFC

Největší americkou MMA organizací je UFC (Ultimate Fight Championship). Jedná se o jednu z nejprestižnějších soutěží, které se chce účastnit snad každý profesionální zápasník.

Rádi byste sledovali UFC živě, ale nevíte kde a jak sledovat legálně? Pojďte si s námi společně projít všechny možnosti živého přenosu.

Ještě před nedávnem běželo UFC live na kanále Nova Sport. To se ale změnilo a vysílací práva nyní vlastní kanály Premier Sport 1 (HD) a Premier Sport 2 (HD). Právě ty můžete sledovat u rozšířeného českého operátora O2 TV.

Další možností, jak sledovat MMA živý přenos UFC, je předplatit si UFC Fight Pass na oficiální stránce pořadatele. Takzvaný PPV neboli pay-per-view je možné zaplatit si jak na určité zápasy, tak na neomezené množství zápasů. Jedná se v podstatě o platformu pro všechny fanoušky bojového umění, kde můžete sledovat UFC live, ale i ze záznamu, včetně extra materiálu ze všech galavečerů.

Pozadu nezůstává ani streamovací platforma Twitch, kde najdeme oficiální UFC kanál za poplatek.

Pokud byste chtěli sledovat UFC živě s českým komentářem, nenechte si zase ujít online televizi Telly TV.

Oktagon

Pravidelnou dávku adrenalinu si dopřejete také prostřednictvím české organizace bojových umění s názvem Oktagon. Soutěže v rámci této organizace u nás patří mezi ty nejsledovanější. Mezi zápasníky se objevují nejen čeští a slovenští šampioni, ale i někteří zahraniční borci. Soutěž má navíc i ženskou kategorii.

Sledovat Oktagon MMA live je velmi snadné prostřednictvím oficiální stránky OKTAGON TV.

Bellator a další

Bellator MMA stream není sice tak populární jako UFC, ale taktéž jde o americkou MMA organizaci, na jejíž zápasy se dívají miliony fanoušků. Podobně jako u Oktagonu, tyto zápasy bohužel v ČR nevysílá žádná televizní stanice. Naštěstí ale nabízí Bellator pas na jednotlivé zápasy prostřednictvím platformy Showtime

Stejně je na tom i největší česká liga XFN, kde je také možné zakoupit si PPV. XFN zápasy ale vysílá i zmíněná O2 TV Sport kanále.

Mezi další populární organizace MMA patří například japonský Rizin nebo polský KSW, které je možné sledovat prostřednictvím PPV na webu FITE TV.

MMA streamCena
UFC
Premier Sport 1 a 2V závislosti na poskytovateli:Například O2 TV již od 299 Kč měsíčně
Oficiální UFC PPVOd 250 Kč měsíčně
TwitchOd 125 Kč za stream
Oktagon
Oficiální Oktagon PPVOd 320 Kč za stream
Bellator
ShowtimeOd 270 Kč měsíčně
Rizin 
Fite TVOd 350 Kč za stream
XFN
O2 TV SportOd 299 Kč měsíčně
KSW 
Fite TVOd 350 Kč za stream

Je sledování MMA stream legální? 

Ano, MMA streamy jsou legální, pokud je sledujete u některého z oficiálních poskytovatelů.

Jednotlivé ligy, včetně UFC a Oktagonu mají svůj seznam partnerů, kteří mají zakoupená vysílací práva a mohou utkání legálně streamovat.

Neriskujte proto a vybírejte si pouze ověřené zdroje a držte se našeho seznamu poskytovatelů, kteří nabízí streamování MMA live legálně.

Nejste si jistí, zda má stránka licenci? V klidu si nejprve projděte našeho přehledného průvodce a vyberte si z ověřených společností, uvedených výše v tabulce.

Dávejte si pozor, online existuje celá řada nelegálních stránek, které nabízí MMA živý přenos za poplatek. To ale ještě neznamená, že jde o oficiální poskytovatele s licencí. Všichni poskytovatelé v naší tabulce jsou ověření a důvěryhodní.

Kde sázet na MMA live?

Ačkoli bojové sporty nepatří mezi top 3 nejsledovanější sporty u nás, v posledních letech jejich popularita stoupá a jejich fanouškovská základna se postupně rozšiřuje.

Pokud vás kromě sledování MMA živě zajímá také sázení, určitě byste nejprve měli porovnat jednotlivé nabídky a najít ty nejlepší sázkové kurzy.

V rámci zmíněných turnajů můžete u sázkových kanceláří uzavírat celou řadu sázek na spoustu zápasů. Vsaďte si na svého favorita nebo favoritku a zažijte ten pravý adrenalin! 

Než podáte sázku, rozhodně si nenechte ujít předzápasové reporty na oficiálních stránkách sázkových kanceláří. Velmi přínosné mohou být i chatovací místnosti, kde můžete diskutovat s ostatními sázkaři.

Top!

Fortuna
92/100
  • rychlá registrace
  • spousta sázkových příležitostí
6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Fortuna sázková kancelář

Fortuna se řadí již spoustu let mezi důvěryhodné sázkové kanceláře v České republice a kromě tradičních sázek nabízí i různé sázky na MMA sporty.

Tipsport bookmaker

Jedním z největších provozovatelů sázkových kanceláří na českém trhu, který nabízí sázky na MMA, je sázková kancelář Tipsport.

Kurzová nabídka především na UFC a Oktagon je velmi rozmanitá, a tak si tu jistě každý přijde na své. Před podáním sázky se na stránce musíte zaregistrovat. Příjemným uvítáním na platformě je speciální bonus, který dostane každý nově příchozí.

Sázková kancelář Betano

Pokud ještě neznáte Betano, jistě vás potěší, že se jedná o nejmladší přírůstek do rodiny sázkových kanceláří na českém trhu. To znamená, že tam najdete i šťavnaté bonusy.

Nechybí tam ani možnost zasázet si živě na ty nejznámější MMA turnaje a zápasy. Nabídka Betano nezná mezí a patří mezi ty nejzajímavější u nás.

Bookmaker Chance

Sázková kancelář Chance nesmí chybět v našem seznamu nejoblíbenějších a nejdůvěryhodnějších poskytovatelů sázek. Chance má místní licenci, a tak se nemusíte bát sázet na MMA sporty právě tam.

Rádi byste si při sledování MMA živě také zasázeli? Výběrem jakékoli z uvedených společností rozhodně neuděláte chybu!

Nadcházející MMA zápasy, které si nesmíte nechat ujít!

Bojová umění svým fanouškům přináší velkou porci zábavy. Od klasických sportů se liší mimo jiné i svou nepravidelností, proto je vždy rozumné sledovat rozpisy zápasů a rozvrhnout si sledování streamů, případně sázek.

Pokud se chystáte sledovat MMA živě, nebo se dokonce zajímáte o živé sázky u některého z ověřených a licencovaných poskytovatelů, rozhodně se nezapomeňte pravidelně dívat na aktuální rozvrh nadcházejících MMA zápasů, ať vám nic neunikne.

Pevně věříme, že vám tento článek dobře posloužil a že jste nyní v oblasti legálního sledování bojových umění o něco moudřejší.

V případě, že se rozhodnete kromě sledování online také podat sázku na některý ze zápasů, nezapomeňte si prohlédnout vstupní nabídky sázkových kanceláří a pečlivě si vybrat, než vsadíte.