UFC stream

Kde můžete sledovat UFC live?

Příznivci bojových sportů si zcela jistě všimli pořád stoupající oblíbenost a popularitu Mixed Martial Arts, zejména pak MMA ligu zvanou Ultimate Fighting Championship, nebo jen zkráceně UFC. Chcete vědět, kde můžete sledovat UFC live? Pak čtěte dál!

Betano
3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

Fortuna
6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Chance.cz
200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

Tipsport
50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Kde sledovat UFC live?

Vysoká popularita UFC přitáhla pozornost lidí, kteří se předtím moc bojovým sportů nevěnovali, zejména díky bojovníkům jako Conor McGregor, nebo Anderson Silva, či Khabib Nurmagomedov.

Pokud byste rádi shlédli nějaký ten Fight Night UFC živě, ale nevíte kde a jak sledovat legálně, nabídneme vám několik možností, jak sledovat UFC stream.

UFC live se přestěhovalo z televize Nova na kanál Premier Sport 1 (HD) a Premier Sport 2 (HD), které můžete sledovat například přes O2 TV.

Další možností, kde je možné sledovat UFC živý přenos s českým komentářem na výše zmíněných kanálech je internetová nebo satelitní televize Telly TV.

Pokud byste rádi sledovali UFC živý přenos s nativním komentářem některého ze známých komentátorů, můžete si předplatit UFC Fight Pass a sledovat UFC živě odkudkoli.

Jednou z možností je také velmi populární streamovací platforma Twitch, kde má UFC oficiální kanál a můžete si nejen předplatit sledování UFC live, ale také zde naleznete archív minulých zápasů a mnoho dalších videí.

UFC streamCena
Premier Sport 1 (HD)
Premier Sport 2 (HD)
Záleží na vašem poskytovateli:
O2 TV od 299 Kč až do 449 Kč
Telly TV od 250 Kč až do 650 Kč
…a další
UFC Fight Pass9,99 € za měsíc (cca 250 Kč)
85,99 € jednou za rok (cca 2 150 Kč)
Twitch (UFC Official)Od 4,99 $ až do 24,99 $ (cca 125 Kč až 620 Kč)

Je legální sledovat UFC stream? 

Jsou UFC zápasy streamované legálně? To záleží na poskytovateli, od kterého UFC stream odebíráte.

Ultimate Fighting Championship má seznam partnerů, kteří mají zakoupenou licenci a mohou legálně streamovat UFC živý přenos.

Licence se dá dokoupit, ovšem neriskovali bychom zbytečné potíže sledováním neověřeným zdrojů a drželi se raději prověřených kanálů, které mohou streamovat UFC živě.

Pokud si nejste jistí, jestli platíte za legální UFC live stream, zvolte raději jistotu a vyberte některou z možností, které jsme vám nabídli v tabulce výše.

Ne vždy totiž platí pravidlo, že pokud je UFC live přenos placený, tak je i legální. Existuje spousta nelegálních stránek, které poskytují placený Ultimate Fighting Championship přenos a vy tak platíte a v podstatě nedostanete to, co jste chtěli, nebo hledali.

Kde si vsadit na UFC live?

S rostoucí popularitou bojových sportů a zejména Mixed Martial Arts se také rozšířil počet sázkařů, kteří s oblibou sázejí na tyto bojové sporty.

Pokud si chcete vsadit na UFC live, můžete tak udělat u několika prověřených sázkových kanceláří, které na českém trhu máme.

Po novele zákona o hazardních hrách nám v České republice nezůstali žádní globální giganti, ovšem naštěstí máme i spoustu tuzemských bookmakerů, kteří nabízejí více, než byste možná čekali.

Pojďme se společně podívat na prověřené, licencované a plně legální sázkové kanceláře, které nabízejí nejlepší sázkové kurzy, možnost na UFC sázet a možná i sledovat UFC live.

Top!

Betano
99/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • vysoké kurzy
3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

Betano sázková kancelář

Když už jsme při tom, že novela zákona přinesla spoustu škrtů co se týká zahraničních sázkových kanceláří, pak začneme náš seznam operátorem, který zahraniční je a získal jako jeden z mála českou licenci.

Bookmaker Betano nabízí opravdu skvělou kurzovou nabídku, ve které naleznete i sázky na UFC.

Pokud ještě nemáte u této sázkové kanceláře otevřen svůj zákaznický účet, máme pro vás dobrou zprávu!

Betano totiž nabízí novým klientům bonus za registraci, takže sázet budete moci začít s porcí extra peněz navíc!

Pokud hledáte prověřeného operátora s platnou licencí, skvělou kurzovou nabídkou a vstupním bonusem, pak se zcela jistě podívejte na Betano!

Bookmaker Fortuna

Dostáváme se k tuzemským bookmakerům a jedním z nich je Fortuna, kterou zcela jistě znáte i vy.

Fortuna je na trhu kurzových sázek již nějakou dobu a její pole působnosti se rozrostlo i do celosvětového měřítka.

Je tak jasné, že kredibilita této společnosti je nezpochybnitelná a její legální působení je prověřenou obrovským množstvím zákazníků.

Pokud hledáte ověřenou klasiku, tak se určitě podívejte na Fortunu. Také nezapomeňte ukořistit skvělý vstupní bonus, který teď tato společnost nabízí pro nově registrované zákazníky.

Operátor Chance

Další lokální sázkovou kanceláří, která je bezpečná a plně licencovaná, je sázkovka Chance.

Tato menší sázková kancelář patří pod záštitu dalšího giganta po Fortuně, kterým je Tipsport.

Chance se zaměřuje zejména lokálněji v rámci svých kamenných poboček, ovšem v dnešní době musí každý správný bookmaker nabízet i online služby.

Proto pokud chcete získat vstupní bonus u Chance, podívejte se na nabídku této společnosti. Chance nabídka bonusů je i na naší stránce.

Sázková kancelář Tipsport

Na konec jsme si nechali po Fortuně další společnost s obrovskou základnou hráčů a sázkařů, kteří si zvolili Tipsport jako jejich hlavní místo pro sázení.

Bookmaker Tipsport se vyznačuje vždy velmi lákavou a štědrou vstupní nabídkou, kterou láká do svých řad nové sázkaře.

Pokud chcete jít na jistotu, sázet u plně licencované, legální a prověřené sázkové kanceláře, pak je Tipsport určitě tou správnou volbou!

Nadcházející UFC zápasy – Nenechte si je ujít!

Ultimate Fighting Championship je poněkud jiným sportem, než klasické kolektivní sporty, ve kterých jste zvyklí na pravidelnost sezón a zápasů během sezón.

Zápasy UFC se mohou konat v podstatě kdykoli, proto může být někdy těžké držet krok s rozpisem nadcházejících galavečerů.

Pokud se chystáte sledovat UFC live, nebo se dokonce chystáte na UFC sázet u některé z  prověřených sázkových kanceláří, pak vám doporučujeme se pravidelně dívat na aktuální rozpis a nadcházející UFC zápasy.

Doufáme, že jsme vám v tomto článku nabídli několik skvělých a hlavně legálních alternativ, kde sledovat zápasy UFC a kde si na ně případně i vsadit.

Pokud se rozhodnete i pro druhou možnost, podívejte se na naší stránce na vstupní nabídky sázkových kanceláří.