Kde sledovat Moto GP live?

Nenechte si ujít novou sezonu šampionátu Moto GP live a fanděte svým oblíbeným jezdcům z pohodlí domova. V tomto článku vám nabídneme aktuální přehled stanic a platforem, prostřednictvím kterých máte možnost tuto prestižní soutěž sledovat. 

Betano
3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

Fortuna
6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Tipsport
50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

MerkurXtip
100 Kč za registraci + 200 Kč za vklad

100 Kč za registraci: žádné protočení! // 100% do 200 Kč: protočení x5

Kde a jak se dívat na Moto GP live?

Možností, jak sledovat Mistrovství světa silničních motocyklů je mnoho. Pojďme si společně projít seznam těch nejpopulárnějších, včetně informací k dostupnosti a ceně jednotlivých služeb.

Asi nejrozšířenější možností je sledovat Moto GP naživo prostřednictvím televize. Moto GP živý přenos nabízí hned několik TV stanic. V ČR zakoupila vysílací práva televize Nova, která závody streamuje rovnou na 2 kanálech, a to Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Například na kanále Nova Sport 1 máte možnost shlédnout jak tréninky a kvalifikaci, tak hlavní závod Moto GP živě. Výhodou těchto přenosů je komentář v češtině moderátora Václava Svobody a jeho hostů.

Pokud nevíte, zda váš balíček TV programů obsahuje Nova Sport 1 a Nova Sport 2, stačí se obrátit na svého poskytovatele. Dobrou zprávou však je, že jsou většinou právě tyto kanály u mnohých pevnou součástí předplacených balíčků.

Naladit stanici Nova Sport lze zpravidla několika způsoby. Tím prvním je dostupnost přes satelitní přijímač, například přes operátora Sky Link, který také nabízí cenu Moto GP živě.

Další možností je využít služeb některých kabelových nebo IPTV operátorů, mezi které patří Vodafone TV, T-Mobile TV nebo O2 TV.

Právě Vodafone TV nabízí v balíčku programy Nova Sport v HD kvalitě, díky čemuž vám už neunikne žádný zápas Moto GP.

Konkurence v podobě poskytovatele T-Mobile TV není pozadu a také nabízí v rámci jejich balíčku sledování této motoristické soutěže v přímém přenosu.

Operátor O2 TV má v nabídce také balíčky s touto TV stanicí, které vás opravňují ke sledování vaší oblíbené Velké ceny. Pokud tedy vlastníte balíček programů od některého z výše uvedených poskytovatelů, budete mít přístup ke sledování v ceně předplatného.

Ke sledování Moto GP streamu můžete využít i oficiální platformu televize Nova s názvem VOYO, kde si můžete pustit všechny závody online, a to jak živě, tak ze záznamu.

Zřídit si VOYO je velmi snadné a zvládnete to za pár minut. Po zaplacení předplatného máte přístup ke všem kanálům TV Nova, včetně Nova Sport 1 a 2, kde máte možnost sledovat Moto GP živě.

Jednou z dalších možností je předplatit si živý přenos Moto GP přímo na oficiální stránce Moto GP. Výhodou tohoto video pasu jsou unikátní záběry a extra materiál, který jinde nenajdete.

Moto GP streamCena
Nova Sport 1 (HD), Nova Sport 2 (HD)V závislosti na poskytovateli – např. v balíčku Vodafone TV již od 150 Kč
Vodafone TV150 Kč – 601 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
T-Mobile TV299 Kč – 449 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
O2 TV299 Kč – 599 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Sky Link TV199 Kč – 399 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Voyo TV159 Kč měsíčně
Web Moto GP 730 Kč – 1700 Kč, v závislosti na typu pasu

Moto GP na Tipsport TV

Sledovat závody silničního sportu Moto GP lze každoročně také na Tipsport TV, a to jak na stolním PC, tak třeba na mobilu. Výhodou této platformy je možnost rovnou sázet live na výsledky jednotlivých závodů.

Je sledování Moto GP streamu legální? 

Samozřejmě, Moto GP živý přenos je zcela legální záležitostí, pokud ho ovšem sledujete u licencovaných poskytovatelů, které uvádíme přehledně v tomto článku.

Dávejte si pozor, ne všechny stránky mají licenci. Pokud po vás některá streamovací platforma vyžaduje peníze předem, ověřte si nejprve, že se skutečně jedná o důvěryhodnou společnost, která vlastní vysílací práva.

Pokud máte v plánu pořídit si některý z uvedených TV balíčků, vždy se obracejte pouze na oficiální poskytovatele těchto služeb. 

Nejste si jisti, který operátor je legální? Pak se jednoduše podívejte výše do naší přehledné tabulky, kde máte uvedeno, jaké firmy nabízí sledování závodů Moto GP live legálně.

Kde sázet na Moto GP live?

Motoristické sporty, jako je právě Moto GP, jsou na sázkovém trhu v České republice velmi oblíbené. Pojďme se tedy podívat na ty nejlepší sázkové kurzy těch nejoblíbenějších sázkových kanceláří u nás.

V rámci tohoto prestižního závodu můžete libovolně uzavírat sázky na vítěze i poražené jednotlivých závodů Velké ceny, ale i na celkového vítěze. Sázet můžete v průběhu celého roku na celkem 21 závodů. Šanci tedy mít rozhodně budete!

Před podáním každé sázky doporučujeme se připravit a přečíst si průběžné statistiky a reporty, které jsou u bookmakera k dispozici. Dalším dobrým tipem je porovnat si kurzové nabídky jednotlivých poskytovatelů. Zde jsou ty nejdůvěryhodnější z nich, které působí na českém trhu:

Nejlepší!

Tipsport
90/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Bookmaker Tipsport

Jedničkou na českém sázkovém trhu je již spoustu let sázková kancelář Tipsport, která je zároveň sesterskou společností Chance.

A jaká je kurzová nabídka u tohoto provozovatele? Jedním slovem – pestrá. Co se týče motoristického sportu, Tipsport fanouškům nabízí skutečně velké spektrum sázek. Pokud ještě u Tipsport nemáte svůj účet, neváhejte a využijte jejich štědrého vstupního bonusu. 

Tato platforma mimo jiné po registraci nabízí živé sledování Moto GP v rámci jejich Tipsport TV.

Sázková kancelář Fortuna

Do seznamu důvěryhodných sázkových kanceláří rozhodně patří také sázková kancelář Fortuna, která působí na tuzemském trhu již několik dekád.

Také zde na sázkaře čeká široká nabídka kurzů. Proto nic nezkazíte snadnou registrací na této platformě, která si své sázející hýčká pravidelnými bonusy.

Sázková kancelář Betano

Betano si již za svou krátkou dobu působení na českém trhu získalo srdce tisíců sázejících, a to díky jejich skvělým kurzům a lákavé nabídce sportů, e-sportů i jiných společenských událostí.

Najdeme tam šťavnaté registrační bonusy i sázky živě na sportovní zápasy a závody. Kurzová nabídka Betano by vám rozhodně neměla při vašem rozhodování uniknout.

Chance sázková kancelář

Sázková kancelář Chance patří taktéž mezi matadory českého sázení. Tato společnost s platnou licencí vás překvapí velkou nabídkou kurzů a živým sázením na všechny vaše oblíbené sporty, včetně Moto GP.

Plánujete sázet na Moto GP live? Pak jsou pro vás výše zmíněné sázkové kanceláře bezpečnou volbou.

Nenechte si ujít nadcházející závody Moto GP!

Než se pustíte do sledování a sázení na Moto GP, měli byste se nejprve seznámit s detailním programem závodů. Rozpisy závodů jsou většinou k dispozici buď na oficiální stránce pořadatele, nebo přímo na hlavní stránce sázkové společnosti.

Dalším krokem při sledování Moto GP naživo je legální přístup k platformě nebo televizní stanici, která nabízí živý stream. Sledujte závody pouze prostřednictvím legálního poskytovatele a vždy se ujistěte, že jde o platformu s licencí.

Pokud byste rádi sázeli klasicky nebo live, vyberte si k tomu jednoho z výše uvedených bookmakerů. Jedině tak máte jistotu, že sázíte u ověřené společnosti s dobrou reputací.

Nebojte se do sázení pustit naplno, čtěte před závodem zprávy, chatujte s ostatními sázejícími a sledujte, jak se pohybují kurzy na favority. 

Sledování a sázení na Moto GP živě je především o zábavě a lásce ke sportu. Díky uvedeným sázkovým kancelářím se do toho můžete dát bez jakéhokoli stresu.