Kde sledovat snooker live?

Pokud jste fanoušky kulečníkových her, jistě jste už slyšeli o snookeru. Snooker pochází původem z britských ostrovů, populární je ale po celém světě. Zajímá vás, kde všude se dá sledovat snooker live? Připravili jsme si pro vás přehled.

3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

100 Kč za registraci + 200 Kč za vklad

100 Kč za registraci: žádné protočení! // 100% do 200 Kč: protočení x5

Kde běží snooker live?

Snooker si u nás v posledních letech našel své příznivce. Čtěte dále a dozvíte se, které televizní stanice a platformy nabízí snooker stream zcela legálně.

Světové turnaje ve snookeru se konají v průběhu celého roku, a tak si fanoušci tohoto sportu přijdou na své.

Rádi byste sledovali snooker naživo, ale nevíte, kde a jak sledovat legálně? V tomto článku vám představíme všechny možnosti sledování v televizi a na online platformách.

Přímé přenosy ze snookrových turnajů včetně Mistrovství světa ve snookeru se budou vysílat na sportovních kanálech Eurosport 1 a Eurosport 2. Ačkoli jde o placený servis, v současné době už tyto sportovní kanály obsahuje většina předplacených televizních balíčků.

Všechna snookerová utkání máte možnost sledovat buď v televizi na stanicích Eurosport, nebo případně přímo v přehrávači Eurosport player.

A kteří provideři tedy nabízí sportovní kanály Eurosport a sledování snooker živě? Tento kanál například najdete v balíčku stanic O2 TV. Balíček sportovních kanálů včetně Eurosportu nabízí také konkurenční Vodafone TV.

Snooker živý přenos můžete sledovat také prostřednictvím předplatného od T-Mobile TV. Pokud máte předplatné sportovních programů od některé z těchto společností, můžete sledovat snooker live pěkně z pohodlí vašeho gauče.

Nemáte doma televizi nebo chcete sledovat snooker na vašem chytrém telefonu? I pro vás máme řešení. Koukat na snooker naživo lze i pomocí Eurosport přehrávače, který je k dispozici přímo na webu Eurosport.

Snooker živý přenos s českým komentářem nabízí také streamovací platforma Telly TV.

Snooker streamCena
Vodafone TV150 Kč – 601 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
T-Mobile TV299 Kč – 449 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
O2 TV299 Kč – 599 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Telly TV250 Kč – 650 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Eurosport playerod 130 Kč měsíčně

Snooker TV Tipsport

Další praktickou možností, jak koukat na snooker živě je přes livestream sázkové kanceláře Tipsport v záložce TV Tipsport.

TV Tipsport nabídne všechny hry snooker v přímém přenosu. Tím pádem máte šanci nejen se dívat, ale i sázet na své favority během utkání.

A co pro to udělat? Je to velmi snadné. Jedinou podmínkou je založit si u Tipsportu uživatelský účet. Jakmile zadáte vaše údaje a provedete kompletní registraci včetně ověření identity a bankovní metody, můžete se směle pustit do sázení na snooker živý přenos.

Na celý registrační proces potřebujete jen několik málo minut. Odměnou za registraci vám bude vstupní bonus, který můžete rovnou využít na své první sázky.

Je sledování snooker streamu legální?

Jistě, sledovat snooker streamy je legální, pokud tak učiníte přes oficiální poskytovatele.

Jednotlivé závody, včetně Mistrovství světa ve snookeru, uzavřely partnerství s určitými televizními stanicemi, které mohou exkluzivně vysílat snooker stream. Doporučujeme vám tedy, abyste si nejprve ověřili provozovatele a drželi se naší tabulky oficiálních poskytovatelů, kteří nabízí streamování snooker live zcela legálně.

Projděte si náš praktický průvodce ověřených společností a informujte se o svých možnostech sledování ještě dnes.

Buďte obezřetní, na internetu se objevuje spoustu podvodníků, kteří nabízí stream snookeru ilegálně za poplatek. Neposílejte peníze nikomu, komu nedůvěřujete. Všichni provideři, které najdete v naší tabulce, jsou ověření a seriózní.

Kde sázet na snooker live?

Ačkoli ve vrcholovém snookeru nemáme české zastoupení, je u nás tato disciplína nesmírně oblíbená. Dovednosti hráčů snookeru jsou vskutku obdivuhodné, a tak není divu, že si fanoušci často i několikahodinové zápasy naplno užívají.

Sázkové kanceláře často na snooker vypisují ty nejlepší sázkové kurzy. Stačí si jen projít nabídku jednotlivých bookmakerů a kurzy porovnat.

V současné době na snooker můžete uzavírat celou řadu sázek. Navíc není nad to, sázet a u toho sledovat přímý přenos. Live sázení je fenoménem dnešní doby a my moc dobře chápeme proč. Skloubí se v něm totiž adrenalin a zábava.

Než se do live sázení vrhnete po hlavě, není od věci přečíst si předzápasové zprávy a zhlédnout pár předchozích turnajů, abyste byli v obraze. Na stránkách sázkových kanceláří máte také často možnost diskutovat s ostatními sázkaři o vašich tipech.

Nejlepší!

Tipsport
90/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Tipsport sázková kancelář

Tipsport patří mezi ty nejznámější české sázkové kanceláře. Dalo by se říct, že se jedná o veterána na sázkovém trhu, který u nás má dlouhou historii.

Tento bookmaker má ve svém repertoáru širokou nabídku sportovních i nesportovních disciplín, ve které nesmí chybět snooker. Pokud se chcete připojit ke statisícům sázejících, stačí provést krátkou registraci. Pak už si jen můžete užívat uvítací bonus pro nově příchozí.

Sázková kancelář Fortuna

Fortuna je taktéž velmi respektovanou společností na trhu se sportovními sázkami. V její nabídce najdeme jak klasické, tak netradiční sporty a události. Společně s Tipsportem se dělí o první místo v žebříčku nejoblíbenějších bookmakerů.

Bookmaker Chance

Sázková kancelář Chance na našem seznamu ověřených sázkovek nesmí chybět. I tam na vás po registraci čekají hojné bonusy, které můžete využít třeba na sázení na snooker.

Betano bookmaker

Do našeho seznamu seriózních sázkových kanceláří právem patří také nový přírůstek Betano. Nabídka Betano je pestrá a zaujme nejednoho sázkaře. Kurzy tohoto bookmakera jsou víc než výhodné, proto si u nás tato společnost našla velmi rychle pevnou fanouškovskou základnu.

Zajímá vás sázení na snooker? Pokud zvolíte jednu z těchto společností, máte jistotu, že sázíte u seriózního poskytovatele.

Nadcházející snooker zápasy, které vám nesmí ujít!

Kulečníkové hry jsou v ČR velmi oblíbenou událostí. Konají se v průběhu celého roku, takže příležitostí sázet je plno. Důležité přitom je sledovat rozpisy her a nenechat si uniknout hlavní zápasy snookeru.

Pokud plánujete sledovat snooker živě, nebo dokonce sázet u některého z ověřených poskytovatelů, sledujte pravidelně rozvrh všech nadcházejících snooker zápasů na stránkách pořadatele nebo sázkových kanceláří.

Doufáme, že se vám tento článek líbil a dobře vám posloužil. Nyní už víte, jak a kde sledovat nejnovější snooker zápasy naživo.

Než se pustíte do sázení, nezapomeňte si nejprve prohlédnout všechny vstupní bonusové nabídky sázkových kanceláří, porovnat je a vybrat si tu, která vám vyhovuje.