Kde sledovat NHL zdarma?

Zajímá vás, kde sledovat NHL online zdarma? Pak jste tu správně. V tomto článku jsme pro vás shrnuli všechny důležité informace ohledně živého vysílání této prestižní hokejové soutěže. Užijte si hokej v přímém přenose!

NHL live stream Betano

NHL live stream online – kde ho najít?

Sázková kancelář Betano si pro své sázející připravila žhavou novinku. Nejen, že na této platformě můžete uzavírat celou řadu předzápasových a live sázek, nyní můžete hokejové zápasy NHL sledovat zdarma v rámci Betano TV živě! Co tomu říkáte?

Příští ročník NHL 2023/2024 tak můžete sledovat přímo u vašeho provozovatele sázek. Jak praktické! Teď už vám žádný live stream NHL neunikne. Čtěte dále, jak to funguje.

NHL stream na Betano

Sázková kancelář Betano získala práva na vysílání příštího ročníku soutěže NHL. Vy si tak díky tomu budete moci užívat všechny zápasy živě, a to od těch prvotních, až po play off.

A to nejlepší na tom je, že NHL stream je na Betano dostupný všem uživatelům, včetně nově příchozích. Jedinou podmínkou je úplná registrace na platformě. Samotná registrace je velmi snadná a intuitivní a zabere vám pouze několik málo minut.

Pokud chcete sledovat NHL online zdarma, toto je vaše šance, proto neváhejte a založte si účet u Betano právě teď. Ihned po registraci dostanete přístup do Betano TV s přímým přenosem.

Streamy Betano

Jak koukat na NHL stream na Betano

V této sekci se podíváme krok za krokem na to, jak se dívat na NHL stream online.

Předně je třeba říct, že tuto hokejovou ligu můžete sledovat živě nejen na webu, ale také v aplikaci na vašem chytrém telefonu.

Velkou výhodou sledování živých přenosů NHL na Betano je vysoké rozlišení a kvalita obrazu. Zápasy navíc můžete sledovat zcela bez reklam, což jinde není samozřejmostí.

Pokud se navíc registrujete u Betano, dostanete do začátku bonus jako pozornost.

Zde je návod, jak sledovat NHL stream online zdarma:

  • Pokud ještě nemáte účet u Betano, založte si ho přes náš odkaz.
Betano registrace mobile
Registrační obrazovka Betano na vašem telefonu
  • Jakmile dokončíte celou registraci a ověříte totožnost, využijte vstupní bonus.
  • Přihlašte se do vašeho účtu.
Přihlaste se do Betano
Přihlašovací obrazovka Betano na vašem telefonu
  • Klikněte na sekci LIVE.
  • Vyberte sportovní disciplínu, v tomto případě Hokej.
  • Z nabídky hokejových zápasů vyberte konkrétní zápas NHL, který vás zajímá.
Hokej v Betano
Nabídka živého hokeje v Betano
  • Nyní už nezbývá nic jiného, než se královsky bavit u sledování NHL streamu online.

Je NHL stream zdarma?

Ano, NHL stream je zdarma pro všechny registrované uživatele platformy Betano. Registrace je velmi přímočará, a tak můžete za několik málo minut sledovat a sázet na své oblíbené NHL zápasy.