Kde sledovat NFL live?

NFL live je snad nejznámější ligou amerického fotbalu a také v ČR si našla spoustu fanoušků. Podívejte se na náš přehled, ve kterém vám prozradíme, na kterých kanálech a platformách se dá sledovat americký fotbal NFL stream legálně.

3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Kde se koukat na NFL live?

V tomto článku si povíme, kde a jak naladit zápasy NFL live v televizi nebo online. Všechny přímé přenosy NFL se vysílají s odborným komentářem a můžete se v nich těšit i na souhrny z minulých kol a zápasů.

Rádi byste koukali na NFL živě, ale nevíte, kde a jak na to legálně? Rádi vám zde představíme všechny možnosti živého přenosu.

NFL stream můžete v České republice sledovat na kanálech Premier Sport 1 (HD) a Premier Sport 2 (HD), kde se mimo jiné vysílají také turnaje MMA nebo Super Bowl. Nejvíce NFL zápasů se zpravidla vysílá o víkendech.

Premier Sport NFL je možné sledovat v rámci některého z balíčků od poskytovatelů televizní služeb. Jedním z nich je také velmi rozšířený operátor O2 TV.

Další možností, jak sledovat NFL živý přenos, je předplatit si oficiální NFL Game Pass přímo na stránce pořadatele. NFL nabízí hned několik tarifů, od těch základních až po ty kompletní. Záleží jen a jen na vašich potřebách. K dispozici je dokonce i tarif zdarma, v rámci kterého můžete sledovat sestřihy zápasů, nikoli však live utkání.

Pozadu nezůstávají ani streamovací platformy, jako je Hulu TV, kde najdeme i samotnou NFT ligu.

NFL má dokonce i svou vlastní aplikaci, kde najdete nejen novinky, ale i statistiky a fantasy ligu. Právě v aplikaci můžete pomocí Game Passu sledovat NFL živě.

NFL streamCena
Premier Sport 1 a 2V závislosti na poskytovateli: Například O2 TV již od 299 Kč měsíčně
Oficiální NFL Game PassOd 1 099 Kč ročně
HuluOd 150 Kč měsíčně

NFL Tipsport TV

Další zábavnou možností, jak koukat na americký fotbal NFL je livestream sázkových kanceláří. Právě ty vysílají živé přenosy na svých live TV. Podmínkou sledování je většinou kompletní registrace na platformě, která probíhá velmi přímočaře.

Jednou z českých sázkových kanceláří, které přinášejí divákům živé přenosy z amerického fotbalu je sázková kancelář Tipsport. V rámci její Tipsport TV tak mají její sázející možnost sledovat všechny živé zápasy v celé délce.

Je sledování NFL streamu legální? 

Ano, NFL streamy jsou naprosto legální, pokud je sledujete prostřednictvím ověřených poskytovatelů s licencí.

Jednotlivé ligy mají svůj seznam partnerů, kteří si koupili vysílací práva a mohou tak zápasy legálně streamovat na své platformě. Před každým zápasem se tedy ujistěte, že je poskytovatel oficiálním partnerem NFL.

Pokud stále nevíte, kde je nejlepší sledovat NFL živě, projděte si naši tabulku, kde najdete ověřené operátory pro Českou republiku.

Na internetu se bohužel občas objeví nelegální prodejci, kteří nabízí stream za poplatek. To ale ještě neznamená, že jde o oficiální poskytovatele NFL livestreamu. Všichni provideři v naší tabulce jsou ověření, nemusíte se tak bát sledovat NFL živý přenos prostřednictvím jejich služeb.

Kde si vsadit na NFL live?

NFL lize se u nás co do popularity velmi daří, a tak není divu, že sázkové kanceláře na tuto soutěž nabízí velmi zajímavé sázkové příležitosti.

Pokud byste si na NFL chtěli i rovnou zasázet, nejprve k tomu musíte najít ty nejlepší sázkové kurzy na trhu. Toho dosáhnete tím, že porovnáte současné nabídky bookmakerů.

Není nic lepšího, než sledovat zápas a aktivně sázet v jeho průběhu! Díky live sázkám je to dnes možné.

Než však podáte sázku, dobře se informujte o jednotlivých hráčích, zhlédněte jejich předchozí zápasy a čtěte sportovní rubriky a reporty, které vám pomohou při rozhodování. Základem je nezmatkovat.

Top!

Tipsport
90/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Tipsport sázková kancelář

Tuto sázkovou kancelář už jsme zde zmínili. Je jedním z nejoblíbenějších provozovatelů sázkových kanceláří vůbec a na jejích stránkách se dá sázet snad na všechno. Ano, řeč je o Tipsport.

Kurzová nabídka na NFL ligu je velmi pestrá a každý si tu vybere. Každý nově příchozí má navíc nárok na příjemný vstupní bonus. Tipsport TV navíc nabízí přímý přenos NFL live.

Sázková kancelář Fortuna

Fortuna je také jednou z nejspolehlivějších sázkovek v České republice, a kromě tradičních sázek na fotbal a hokej tu najdeme celou řadu sportů, včetně NFL a MMA. Praktická je i Fortuna aplikace, ve které můžete nejen sázet, ale i streamovat.

Bookmaker Betano

Sázkovka Betano je již nedílnou součástí českého sázkového trhu. Nabídka Betano je velmi lákavá a svěží a nechybí v ní ani NFL liga. Navíc i zde na vás čekají pěkné registrační bonusy.

Chance sázková kancelář

Sázková kancelář Chance doplňuje náš seznam nejoblíbenějších a nejdůvěryhodnějších bookmakerů. Chance nabídne celou řadu sázek na americký fotbal, včetně play-off.

Stále nevíte, u koho si vsadit? Výběrem jakékoli z těchto společností rozhodně nešlápnete vedle!

Nadcházející NFL zápasy, které si nesmíte nechat ujít!

NFL (National Football League) je právem nejpopulárnější ligou amerického fotbalu na světě. Jedná se o sport s tradicí, jelikož byla liga založena již v roce 1920. Ligy se celkem účastní 32 klubů z USA.

Než budete NFL sledovat živě, nebo na něj dokonce sázet, nejprve si vyberte některého z ověřených poskytovatelů.

Věříme, že vám tento článek pomohl a že jste nyní v oblasti legálního sledování amerického fotbalu o něco chytřejší.

Pamatujte, že všechny sázkové kanceláře nabízí svým nově příchozím sázkařům zajímavé vstupní bonusy. Využijte toho a registrujte se u některé z nich. Nic tím neztratíte.