Bundesliga live – Kde sledovat?

Hojně sledovaná nejvyšší německá fotbalová liga přináší během dlouhé sezóny velké množství zápasů. Kde můžete sledovat Bundesligu live? Prozradíme vám, kde a jak legálně sledovat zápasy jedné z nejlepších fotbalových lig v Evropě!

3 000 Kč bonus pro nové hráče

18+. 100% uvítací bonus až do výše 3 000 Kč. Proveďte svůj první vklad na betano.cz (minimálně v hodnotě 100 Kč). Celková částka bonusu za první vklad musí být vsazena 14krát na kurzové sázky. Všechny sázky s kurzem 1,8 nebo vyšším se započítávají do sázkových požadavků pro připsání bonusu. | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

3000 Kč na vklad

Tato nabídka platí pouze pro nově registrované hráče. Jedná se o bonus 200 % na vklad až do výše 300 Kč, maximální výše bonusu tedy činí 600 Kč. Minimální částka Počátečního vkladu pro přiznání tohoto typu bonusu činí 10 Kč. What are qualifying bets – these are closed bets with a minimum odds of 1.5 The required turnover includes daily bets worth 100% of the required turnover.

200 Kč zdarma + vstupní bonus 2000 Kč!

18+. Dokončete plnohodnotnou registraci a dostanete od nás zdarma 200 Kč na vaše sázky. O vstupní bonus můžete hrát, jakmile provedete první vklad na váš plnohodnotný herní účet. Ten získáte vyplněním sebeomezujících opatření, registrací platebního prostředku a ověřením totožnosti na jakékoliv pobočce Tipsportu. Vstupní bonus je v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 2 000 Kč.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Vstupní bonus je v hodnotě 100 % vašeho prvního vkladu až do výše 50 000 Kč. Pro získání vstupního bonusu je potřeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.5. Pro výpočet nároku na vstupní bonus se vám denně započítává součet sázek v maximální výši 500 Kč.

Kde sledovat Bundesligu live?

Možnost sledovat německou Bundesligu live máte na některých televizních stanicích, které nabízejí jak klasický provideři TV, tak i internetové platformy.

Příznivci skvělého fotbalu se s oblibou dívají na tuto populární ligu a nejlepší celky soutěže, jako například Bayern Mnichov.

Pokud byste rádi sledovali zápasy Bundesligy live i vy, můžete tak udělat prostřednictvím některých sportovních kanálů – konkrétně Premier Sport (HD) a občas i na Nova Sport (HD).

Tyto programy možná máte ve svém aktuálním televizním balíčku. Pokud ale ne, můžete si zakoupit balíček u některého z poskytovatelů televizních služeb.

Jako první možnost se nabízí provider O2 TV, který má v nabídce několik možností, které zahrnují i sportovní kanály.

Dalším velmi populárním providerem je T-Mobile TV. T-Mobile poskytuje různé televizní kanály a samozřejmostí jsou i sportovní stanice, které vysílají Bundesligu živě.

V případě, že ani jeden z těchto poskytovatelů na vaší adrese nenabízí přípojky, další možností je Vodafone TV, která má ve svým kanálech i výše zmíněné programy.

Pokud byste chtěli sledovat Bundesliga stream raději pomocí počítače, laptopu, nebo mobilního zařízení, máte možnost objednat si balíček internetových televizí.

Jednou z možností je Kuki TV, kde naleznete velké množství sportovních přenosů nejen z nejvyšší německé ligy.

Druhou prověřenou a legální streamovací platformou je Telly TV, které služby také pokrývají Bundesliga živý přenos.

Způsobů, jak sledovat zápasy Bundesligy naživo je opravdu spousta, stačí si jen vybrat balíček a typ a můžete se vrhnout na sledování zápasů!

Bundesliga streamCena
O2 TVOd 299 Kč až do 599 Kč
T-Mobile TVOd 299 Kč až do 449 Kč
Vodafone TVOd 150 Kč až do 601 Kč
Kuki TVOd 190 Kč až do 990 Kč
Telly TVOd 250 Kč až do 650 Kč

Je legální sledovat Bundesliga stream? 

Není nad to vychutnat si skvělý fotbal, který německá nejvyšší fotbalová soutěž přináší. Ovšem není nic lepšího, než si ho vychutnat zcela legálně.

Chtěli bychom vás varovat před nelegálními streamovacími platformami, stránkami a jinými podvody, které nemají oprávnění vysílat zápasy Bundesligy live.

Nejen, že se potenciálně můžete dostat do problémů, ale také je zde možnost, že zbytečně utratíte peníze.

Jelikož jen proto, že po vás chtějí za live stream peníze, neznamená to, že poskytovaný živý přenos je legální.

Doporučujeme vám zakoupit si balíček u některého z prověřených providerů, které jsme zmínili výše.

Získáte tím přístup k zápasům Bundesligy live, ale také ke spoustě dalších sportovních přenosů.

Kde sázet na Bundesligu live?

Bohatý program zápasů Bundesligy patří mezi lákadlo, kterém neodolá spousta profesionálních sázkařů.

Také rekreační sázkaři si rádi z času na čas vsadí na nějaký ten zápas Bundesligy živě a zpestří si tak sledování.

Pokud byste chtěli sázet na Bundesligu live, nebo předzápasově, můžete tak udělat u některé z licencovaných a regulovaných sázkových kanceláří na českém trhu, které také nabízejí ty nejlepší sázkové kurzy.

Níže vám nabídneme několik prověřených bookmakerů, kteří nabízejí top služby pro své zákazníky a jako nově registrovaný sázkař máte možnost získat některý ze skvělých vstupních bonusů.

Nejlepší!

Betano
99/100
  18+. 100% uvítací bonus až do výše 3 000 Kč. Proveďte svůj první vklad na betano.cz (minimálně v hodnotě 100 Kč). Celková částka bonusu za první vklad musí být vsazena 14krát na kurzové sázky. Všechny sázky s kurzem 1,8 nebo vyšším se započítávají do sázkových požadavků pro připsání bonusu. | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

  Sázková kancelář Betano

  Zahraniční sázková kancelář Betano získala před nějakým časem českou licenci a mohla tak své pole působení rozšířit i o náš trh.

  Tento bookmaker patří mezi to nejlepší, co u nás máme a může se rovnat i s giganty jako Tipsport, či Fortuna.

  Jejich skvělá kurzová nabídka, solidní vstupní bonus a nad očekávání dobrý casino zaručují, že se zde zcela jistě nebudete nudit.

  Než se zaregistrujete, podívejte se, jaký je aktuální vstupní bonus u Betano a sázejte na Bundesligu live z extra penězi!

  Fortuna sázková kancelář

  Bookmakera Fortuna snad není nutno představovat. Tato dlouholetá, prověřená a kvalitní sázková kancelář má ve svých řadách obrovské množství zákazníků.

  Díky jejich službám, širokému výběry sázkových možností a živých přenosů, kde naleznete také Bundesliga stream, patří mezi špičku na českém trhu.

  Pro nové sázkaře a hráče má sázková kancelář Fortuna připravenou skvělou vstupní nabídku, tak se před registrací podívejte, jaký bonus můžete teď získat!

  Bookmaker Tipsport

  Největším rivalem na našem trhu je pro Fortunu sázková kancelář Tipsport, která je také velmi oblíbenou volbou sázkařů.

  Patří mezi velmi oblíbené společnosti a jejich komunita sázkařů je opravdu velká.

  Pokud hledáte spolehlivou a legální sázkovou kancelář, která je plně regulována, pak je Tipsport zcela jistě dobrou volbou.

  Také zde můžete získat skvělý vstupní bonus, takže stačí, když se zaregistrujete a ukořistíte bonusové peníze.

  Tipsport nabízí i sekci live streamů, kde s největší pravděpodobností budete moci sledovat Bundesligu živý přenos.

  Operátor Chance

  Poslední sázkovou kanceláří, kterou zařadíme na náš přísný seznam legálních bookmakerů je operátor Chance.

  Tato sázková kancelář je také velmi oblíbenou společností a to zejména díky široké kurzové nabídce a vstupního bonusu.

  Chance nabízí svým zákazníkům příjemné prostředí pro sázení a nechybí ani sekce live sázek a live streamů.

  Pokud ještě u Chance nemáte účet, zaregistrujte se a získejte jejich vstupní bonusovou nabídku!

  Nadcházející Bundesliga zápasy – Nenechte si je ujít!

  Pokud chcete sledovat Bundesliga stream, zejména pak nějaký konkrétní tým, mějte na paměti rozpis zápasů.

  Jak již bývá zvykem, jednotlivá kola se hrají přes víkend, ovšem kvůli různým evropským soutěžím se občas musí hrát některé zápasy během týdne, takže se lepší podívat si na rozpis předem.

  V případě, že ještě nemáte kanály, na kterých běží Bundesliga stream, pak se podívejte na legální možnosti, které jsme vám v tomto článku nabídli.

  Nejen, že získáte přístup k této lize, ale také ke spoustě dalších sportovních událostí a turnajů z celého světa! Sportovní fanoušci to zcela jistě ocení.

  No a pokud máte v plánu na Bundesligu live také sázet, využijte vstupní bonusovou nabídku některé z prověřených sázkových kanceláří a sázejte na německou nejvyšší fotbalovou soutěž s bonusem!