F1 live

Kde sledovat F1 live?

Formula 1 je skutečným vrcholem motorsportu. Chcete sledovat F1 live, ale nevíte, kde? V našem článku se podíváme na možnosti, které se pro sledování F1 živě nabízí. Také si povíme něco o tom, jak na F1 sázet, abyste si její sledování zpestřili.

Betano
3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

Fortuna
6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Tipsport
50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

MerkurXtip
100 Kč za registraci + 200 Kč za vklad

100 Kč za registraci: žádné protočení! // 100% do 200 Kč: protočení x5

Kde a jak sledovat F1 live?

Pokud chcete sledovat F1 živě, pak je nejlepší možností televize. Asi nejznámější televizí, která se tomuto motorsportu věnuje opravdu do hloubky je Sky Sport.

Pokud jste členem Sky Link, nebo máte tento kanál v seznamu programů od vašeho poskytovatele TV služeb, pak můžete sledovat F1 stream.

Menší nevýhodou je fakt, že na této stanici je komentář v angličtině. Proto se podíváme i na alternativy s českým komentářem.

Z českých stanic je možné sledovat F1 živý přenos na programech Sport 1 HD nebo Sport 2 HD. Také je možnost sledovat F1 živě přes Kuki TV.

Také je možné, že některé sázkové kanceláře nabízejí registrovaným zákazníkům sledovat F1 stream přes jejich platformu, takže pokud máte účet u některého z bookmakerů, můžete se podívat, jestli F1 live nabízí.

Jednou z dalších možností je také předplatit si F1 stream přímo na oficiální stránce Formula 1 díky jedné z možností předplatného – buď F1 TV Pro, nebo F1 TV Access.

F1 streamCena
Nova Sport 1 (HD)
Nova Sport 2 (HD)
Záleží na vašem poskytovateli – např. Kuki TV od 190 Kč až do 990 Kč
Sky Link TVOd 199 Kč až do 399 Kč podle balíčku
F1 TV Pro5,99 € za měsíc (cca 150 Kč)
F1 TV Access2,99 € za měsíc (cca 75 Kč)

Je legální sledovat F1 stream?

F1 živý přenos je legální sledovat u ověřených poskytovatelů. To, že někde od vás budou žádat zaplacení peněz ještě neznamená, že daný poskytovatel vysílá F1 stream legálně.

Je dobré být obezřetný a kupovat si služby jen od ověřených poskytovatelů televizních služeb.

Pokud si nejste jistí, podívejte se do tabulky výše kde zjistíte, které společnosti jsou nejlepší možnou volbou pro sledování závodů F1 live.

Kde sázet na F1 live?

Pokud si chcete sledování závodů Formule 1 okořenit, pak se nabízí možnost vsadit si na některou ze sázkových možností, které jsou u bookmakerů v nabídce pro každou velkou cenu.

Sázet se dá také u na kvalifikaci a pokud ještě nemáte účet u sázkové kanceláře, pak si registrací můžete zabezpečit slušný vstupní bonus.

Na českém trhu jsou momentálně nejlepší možnosti v rámci sázkových kanceláří společnosti Betano, Fortuna, Tipsport a Chance.

Tyto sázkové kanceláře nabízejí nejlepší sázkové kurzy a patří mezi ověřené a legální společnosti operující na českém trhu.

Top!

Betano
99/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • vysoké kurzy
3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

Betano

Sázková kancelář Betano je jednou ze zahraničních společností, které se podařilo získat licenci pro český trh a tak operuje na našem území zcela legálně.

Společnost se vyznačuje skvělou sekcí kurzových sázek, ale zaujme i vynikající sekcí Vegas, tedy casino.

Podívejte se, jaká je aktuální nabídka Betano vstupních bonusů hned teď!

Fortuna

Tuto společnost snad není nutné představovat. I když nepatříte mezi náruživé sázkaře, zcela jistě víte o sázkové kanceláři Fortuna.

Tento operátor patří mezi nejlepší společnosti a funguje i na mezinárodní scéně, takže jeho kredibilita je opravdu vysoká.

Podívejte se, jaký vstupní bonus Fortuna nabízí a sázejte na F1 live s extra penězi!

Tipsport

Další velmi oblíbená sázková kancelář na českém trhu. Spolu s Fortunou zabírají výraznou většinu českého trhu.

Tipsport patří mezi ověřené společnosti s obrovskou základnou zákazníků a sázení na F1 je samozřejmostí.

Také zde je možné získat solidní Tipsport vstupní bonus, pokud ještě nemáte u tohoto bookmakera účet.

Chance

Sázková kancelář Chance nepatří mezi ty největší sázkové kanceláře, ovšem je to ověřená společnost, která v podstatě operuje pod stejným celkem, jako Tipsport.

Pokud hledáte menší, ale legální sázkovou kancelář, pak je Chance určitě tou správnou volbou.

Nadcházející závody F1 – Nenechte si je ujít!

Program velkých cen Formule 1 není úplně pravidelný. Někdy se jedou dvě velké ceny hned dva víkendy po sobě, někdy je mezi závody delší pauza.

Také je nutné počítat s tím, že v létě, zhruba v polovině ročníku, je také delší pauza pro závodníky.

Vždy je dobré se podívat na program předem, abyste měli přehled o tom, kdy a kde se koná nejbližší závod. A to zejména tehdy, pokud plánujete na závod uzavřít nějakou tu sázku.

Také vám doporučujeme zmapovat si sázkové kurzy předem u více sázkových kanceláří a podívat se, která nabízí ten nejlepší kurz na vámi zvolenou možnost.

Vůbec není na škodu mít účet u více společností. Právě naopak. Dostáváte se tím do pozice, kdy se můžete vždy vybrat ten nejlepší možný kurz, protože každá desetinka se počítá.

V případě, že se rozhodnete otevřít si u některé ze sázkových kanceláří účet, nezapomeňte se podívat na jejich nabídku bonusů, které naleznete zde na naší stránce.

Pokud si jen chcete vychutnat živý přenos Formule 1, pak doufáme, že vám náš článek poskytl dostatek možností, jak sledovat F1 live legálně.