Kde sledovat French Open live?

French Open live neboli Roland Garros je jednou z nejprestižnějších tenisových událostí vůbec. Stejně jako ostatní grandslamy je možné si ho vychutnat prostřednictvím TV přenosů a dalších streamů. Přinášíme přehled toho, kde a jak soutěž sledovat. 

3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Kde koukat na French Open live?

Známá tenisová soutěž French Open, kterou možná znáte pod názvem Roland Garros, je druhým grandslamem sezóny. Rádi vám přiblížíme, kde a jak ji sledovat z pohodlí domova.

Všechny tenisové grandslamy můžete sledovat prostřednictvím TV nebo livestreamů na vašem mobilním zařízení.

Stejně jako Australian Open, US Open a Wimbledon, také French Open se vysílá na oficiálním kanále Eurosport. French Open stream je tak možné sledovat prostřednictvím televizních programů Eurosport 1 a Eurosport 2.

Ačkoli jde o placený servis, v současné době už jsou tyto sportovní kanály součástí většiny předplacených balíčků běžných televizních služeb.

Co se týče všech grandslamů, kanál Eurosport má v EU výhradní vysílací právo. Všechna tenisová utkání v rámci této soutěže tedy máte možnost sledovat na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2, nebo také v Eurosport player.

A kdo tedy nabízí sportovní kanál Eurosport a sledování French Open živě? Najdete ho například v balíčku stanic od O2 TV. Velmi zajímavý balíček TV stanic, včetně možnosti sledovat grandslamy, dále nabízí také Vodafone TV.

Také konkurenční T-Mobile TV umožňuje sledovat tenisové grandslamy včetně French Open v přímém přenosu. Pokud jste si předplatili balíček sportovních programů od některého z výše uvedených, už vám neunikne žádný napínavý zápas.

Pokud chcete sledovat French Open live a nemáte televizi, nesmutněte! Namísto toho si můžete předplatit některou z online platforem, kde je také možné pustit si všechna utkání French Open živě.

Z těchto platforem zmíníme například Telly TV, kde najdete oba kanály Eurosport, které vysílají grandslam French Open. Podobně je tomu i u online televize Kuki TV, která má kanál k dispozici v jednom ze svých tarifů.

Pokud jste se prozatím u žádné z těchto online livestreamových platforem nezaregistrovali, doporučujeme vám nejprve omrknout jejich vstupní nabídky. Někdy se setkáme s možností vyzkoušet si digitální televize zdarma na určitou dobu, což se určitě vyplatí.

Tenisové grandslamy, jako je French Open, je snadné zkouknout i prostřednictvím online služby Hulu. Právě tato platforma má v nabídce French Open živý přenos přes Eurosport, Také tento poskytovatel nabídne několikadenní sledování svých programů zdarma na zkoušku.

Výhodou předplaceného kanálu Eurosport prostřednictvím některého z operátorů je to, že si můžete vychutnat všechny zápasy v HD kvalitě.

V tabulce níže se můžete podívat na přehled všech poskytovatelů kanálu Eurosport, který vysílá French Open živý přenos:

French Open streamCena
Vodafone TV150 Kč – 601 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
T-Mobile TV299 Kč – 449 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
O2 TV299 Kč – 599 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Telly TV250 Kč – 650 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Kuki TV190 Kč – 990 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Huluod 150 Kč měsíčně
Eurosport playerod 130 Kč měsíčně

French Open Fortuna TV

Další možností, kde sledovat French Open live a rovnou u toho i podávat sázky na favority, je livestream některé ze sázkových kanceláří, jako je například Tipsport, Fortuna nebo Chance.

Fortuna TV je jedním z bookmakerů, kteří odvysílají všechna utkání Roland Garros v přímém přenosu. Velkou výhodou těchto French Open streamů je komfortní možnost aktivně sázet na tenis live, tedy přímo během zápasů.

Je sledování French Open streamu legální? 

Naprosto. Živý přenos French Open je zcela legální, pokud probíhá u ověřených poskytovatelů. 

Než si některý z balíčků předplatíte, je třeba se ujistit, že jde o legální stream, provozovaný oficiálním operátorem, který koupil vysílací práva.

Pokud po vás tedy streamovací platforma vyžaduje finanční zálohu, ověřte si, že jde o férovou společnost z našeho seznamu. Vždy se ujistěte, o koho jde.

Předplatné kupujte vždy jen u ověřených prodejců televizních služeb. Nejste si jistí, kteří to jsou? Pak se podívejte výše do naší přehledné tabulky, kde zjistíte, kdo momentálně nabízí sledování zápasů French Open legálně.

Kde sázet na French Open live?

Tenisové grandslamy na antuce jsou jedny z nejsledovanějších vůbec. Proto se těší velké oblibě také u samotných sázkařů po celém světě.

Pokud hledáte ty nejlepší sázkové kurzy, projděte si ty nejoblíbenější české sázkové kanceláře a jednoduše porovnejte jejich nabídky.

Na tento grandslam vypisují sázkovky tradičně velké množství kurzů, a to jak na mužské, tak na ženské dvojhry. Navíc u každého live zápasu uvidíte přehledně všechny informace, včetně času startu či přesného skóre. Druhý grandslam roku si zkrátka nesmíte nechat ujít.

Vsaďte si na jednotlivé zápasy, ale i celkové vítěze. Předzápasové statistiky vám pomohou při rozhodování.

Extra!

Fortuna
92/100
  • rychlá registrace
  • spousta sázkových příležitostí
6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Sázková kancelář Fortuna

Pokud hledáte důvěryhodnou sázkovou kancelář s širokou nabídkou sázkových příležitostí, Fortuna je pro vás to pravé ořechové.

A co víc, registrací u tohoto bookmakera navíc získáte i přístup k nadupané Fortuna TV, kde se vysílají live turnaje každý den, včetně všech grandslamů.

Chance sázková kancelář

Plánujete sázet na French Open live? Pak si nenechte ujít kurzovou nabídku u Chance!

Sázková kancelář Chance patří mezi nejoblíbenější provozovatele sportovních sázek u nás. U Chance můžete využít nejen jejich sázkové příležitosti, ale také se odreagovat u slotů nebo u partičky pokeru.

Betano sázková kancelář

Sázková kancelář Betano není na trhu sportovního sázení žádným nováčkem. Kurzová nabídka Betano je rozhodně velmi zajímavá a každý si tam najde to své.

Jejich atraktivní vstupní bonusy jsou dalším důvodem, proč se k platformě připojit. Nepromarněte možnost zasázet si live na ty nejpopulárnější zápasy a utkání.

Bookmaker Tipsport

Sázková kancelář Tipsport patří mezi matadory na českém sázkovém trhu. Hlavně proto, že kurzová nabídka na tento grandslam tam nezná mezí. Mít účet u Tipsport se určitě vyplatí. Tento provozovatel totiž svým sázkařům nabízí pravidelné bonusy a výhody.

Hledáte místo, kde podat sázky na French Open? Jakýkoli z výše zmiňovaných bookmakerů vás nezklame.

Nadcházející French Open utkání – nepropásněte je!

Pokud byste si rádi zasázeli na jednotlivá utkání Roland Garros, určitě si nejprve prostudujte detailní rozpis všech zápasů!

Před sledováním všech grandslamů se nejprve ujistěte, že sledujete turnaj přes oficiální legální přenos u některého ze zmiňovaných poskytovatelů.

To samé platí pro výběr sázkových kanceláří. Vybírejte pro vaše sázky pouze z důvěryhodných kanceláří, které uvádíme v tomto článku.

Je jedno, zda s live sázením teprve začínáte nebo už jste zkušenými sázkaři, v každém případě je dobré se před podáním sázky informovat a sledovat aktuální rozbory a statistiky.

A na závěr nezapomeňte, že live sázení je především o zábavě a je třeba si to náležitě užít.