Kde, kde, kde?

Kde sledovat US Open 2024 live?

Tenisová soutěž US Open je prestižním turnajem, dalo by se říci i vrcholem celé sezóny. Pokud chcete sledovat US Open live, jistě vás bude zajímat, které sázkové kanceláře a televizní stanice tuto možnost divákům nabízí. Zde je kompletní přehled.

 1. Betano

  Získat nejaktuálnější Betano nabídky
  18+ | Platí pravidla a podmínky
  3 000 Kč bonus pro nové hráče
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč. Kompletní Pravidla a Podmínky
 2. Fortuna

  Získat nejaktuálnější Fortuna nabídky
  18+ | Platí pravidla a podmínky
  6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
 3. Chance.cz

  Získat nejaktuálnější Chance.cz nabídky
  18+ | Platí pravidla a podmínky
  200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
 4. Tipsport

  Získat nejaktuálnější Tipsport nabídky
  18+ | Platí pravidla a podmínky
  50 000 Kč + 300 Kč na první sázky
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky

Kde se dívat na US Open live?

Proslulá tenisová soutěž US Open, která se každoročně koná v Queensu, je vysílaná hned na několika televizních stanicích. Pojďme si blíže ujasnit, kde a jak si mohou tenisoví fanoušci tuto událost užít z pohodlí domova.

US Open streamCena
Vodafone TV150 Kč – 601 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
T-Mobile TV299 Kč – 449 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
O2 TV299 Kč – 599 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Telly TV250 Kč – 650 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Kuki TV190 Kč – 990 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Huluod 150 Kč měsíčně
Youtube TV1600 Kč měsíčně za kompletní balíček

Tenisové grandslamy se již tradičně vysílají na kanále Eurosport. Platí to i pro letošní US Open stream. Jedná se o placenou službu, která je však v současné době součástí mnoha předplacených balíčků TV služeb. 

Tato televizní stanice je výhradním vysílacím kanálem v rámci Evropy. Zápasy odvysílá na stanicích Eurosport 1 a Eurosport 2, případně také v přehrávači Eurosport player.

Ptáte se, kdo poskytuje Eurosport v balíčku programů? Asi nejznámější je balíček TV stanic od Vodafone TV. Právě tam naleznete stanice, které vysílají US Open živě.

Pozadu není ani konkurenční poskytovatel  T-Mobile TV, přes kterého se dají taktéž sledovat tenisové zápasy této prestižní soutěže v přímém přenosu.

Televizní služby včetně stanic, které vysílají US Open, nabídne i rozšířený operátor O2 TV. Pokud máte balíček programů od některého z výše uvedených, nemusíte se bát, že by vám něco z tohoto turnaje uniklo.

Ke sledování US Open můžete využít i některou z dalších populárních platforem, kde je možné pustit si všechny zápasy online, a to jak živě, tak ze záznamu.

Například web Kuki TV nabízí programy Eurosport 1 a 2 v rámci jejich balíčku Kuki L nebo Kuki M. Po registraci vám nic nebrání ve sledování US Open na této platformě.

Sportovní kanály Eurosport má i provozovatel Telly TV. Podobně jako u Kuki TV, i u tohoto poskytovatele televizních služeb můžete v rámci předplaceného balíčku online shlédnout všechny US Open live zápasy. 

U platforem, jako je Kuki a Telly, je dobré vysledovat jejich nabídky pro nové zákazníky. Častokrát nabídnou divákům první týdny sledování live zdarma na zkoušku.

Zmínit musíme také možnost sledovat tenisové zápasy prostřednictvím Hulu. Tato streamovací platforma má v nabídce přenos stanic Eurosport, takže zde taktéž můžete sledovat US Open naživo. Nezapomeňte u tohoto provozovatele využít 30denní zkušební dobu zdarma.

Pokud nemáte doma televizi nebo chcete sledovat US Open naživo třeba na svém telefonu nebo tabletu, ať už jste kdekoli, živé přenosy stanice Eurosport nabídne také streamovací služba Youtube TV.

V tabulce níže se podíváme na souhrn všech poskytovatelů televizní stanice Eurosport, která vysílá US Open živý přenos:

US Open Fortuna TV

Pokud rádi sledujete Us Open živě a rovnou u toho sázíte, možná byste měli zvážit sledování zápasů na některém z webů sázkových kanceláří, jako je například Fortuna TV.

Fortuna TV je jednou z možností, kde se dívat na US Open živý přenos. Tento provozovatel navíc svým sázkařům nabízí pohodlnou aplikaci, ve které můžete sázet přímo během zápasu a být tak flexibilní. Podobně je na tom i TV Tipsport a Chance TV.

Je sledování US Open streamu legální? 

Ano, živý přenos US Open je legální, pokud ho sledujete u ověřených poskytovatelů. 

Je třeba poznamenat, že ne všichni provozovatelé jsou féroví. A tak, pokud po vás nějaká streamovací platforma nebo stránka vyžaduje platbu, nemusí to hned znamenat, že provozuje svou činnost legálně. Buďte obezřetní a prověřujte stránky, které navštěvujete.

Předplatné kupujte vždy jen u ověřených poskytovatelů TV služeb, lépe řečeno na jejich oficiálních stránkách. A pokud si nejste jistí, kteří to jsou, stačí se podívat výše do naší přehledné tabulky, kde zjistíte, jaké společnosti nabízí sledování zápasů US Open zcela legálně.

Kde podávat sázky na US Open live?

Tenisové turnaje patří tradičně mezi nejsledovanější, což znamená, že jsou také velmi populárním cílem sázkařů po celém světě.

Na US Open live můžete sázet hned u několika českých sázkových kanceláří, a zaměřit se tak na ty nejlepší sázkové kurzy.

V rámci tohoto prestižního turnaje je možné uzavírat celou řadu sázek na velký počet live zápasů. A jelikož se jedná o poslední grandslam roku, sázkaři mají poslední šanci na výhru v této sportovní disciplíně.

V této soutěži si můžete vsadit jak v jednotlivých zápasech, tak na celkového vítěze. Nezapomeňte se před podáním sázky dobře připravit sledováním předzápasových analýz. Přeci jen tento turnaj představuje vrchol tenisové sezóny, který není radno podcenit.

Top!

Fortuna
92/100
 • rychlá registrace
 • spousta sázkových příležitostí
6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Fortuna sázková kancelář

Mezi důvěryhodné sázkové kanceláře se u nás řadí také provozovatel Fortuna, který je společně s Tipsportem jedničkou na trhu.

Registrací na platformě navíc získáte i přístup k Fortuna TV, kde máte možnost sledovat živé turnaje 24 hodin, 7 dní v týdnu. Nechybí zde ani onen US Open stream.

Tipsport sázková kancelář

Jedním z nejstarších bookmakerů na českém sázkovém trhu, který nabízí sázky na US Open, je sázková kancelář Tipsport.

Kurzová nabídka na tento grandslam je zde vždy mimořádně široká a dá se tu sázet mimo jiné na jednotlivá utkání. Pokud ještě u Tipsport nemáte založený účet, neváhejte a využijte u toho rovnou vstupního bonusu zdarma.

Sázková kancelář Chance

Sázková kancelář Chance se také právem řadí mezi nejoblíbenější provozovatele sázek. Tato společnost s platnou licencí nabízí nejen sázkové příležitosti, ale i hazardní hry pro odreagování.

Plánujete sázet na US Open live? Pak si nenechte ujít vstupní nabídku u Chance!

Sázková kancelář Betano

Betano.cz je na českém trhu teprve krátce, v zahraničí jde ale o starou známou společnost s tradicí.

Najdeme u nich nejen lákavé registrační bonusy, ale i možnost zasázet si živě na ty nejznámější sportovní turnaje a zápasy. Kurzová nabídka Betano je velmi žhavá a bohatá, proto si u nás již našla stabilní fanouškovskou základnu.

Pokud hledáte místo kde podat sázky na US Open, Betano je tou správnou volbou pro vás.

Nadcházející US Open zápasy, které si nesmíte nechat ujít!

Pokud máte v plánu zasázet si na jednotlivé zápasy US Open, měli byste si nejprve prostudovat detailní program akce. Sledujte rozpis, jedině tak vám nic neuteče!

Pokud se chystáte sledovat zápasy grandslamu US Open, ujistěte se nejprve, že koukáte prostřednictvím legálního live streamu u některého z výše uvedených poskytovatelů.

Také u sázení je třeba být obezřetní a vybrat si jednoho z důvěryhodných bookmakerů na českém trhu. Od věci není ani porovnání jednotlivých kurzových nabídek.

Ať už jste zkušený sázkař nebo nováček, určitě se vám také vyplatí před sázením sledovat četné analýzy a rozbory.

A na závěr nezapomeňte, že live sázky jsou především o zábavě a odreagování!