Kde sledovat darts live?

Nenechte si ujít novou sezonu darts live neboli přímý přenos z ligy šipek a fanděte svým oblíbeným šipkařům, ať už jste kdekoli. V tomto průvodci vám ukážeme nejnovější přehled TV stanic a platforem, na kterých máte možnost tuto známou soutěž vidět. 

3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Kde a jak se dívat na darts live?

Způsobů, jak sledovat šipky je hned několik. Máme pro vás připravený seznam těch nejoblíbenějších šipkových událostí, včetně kanálů a stránek, kde je jejich livestream volně k dispozici.

Asi nejrozšířenější možností, jak sledovat darts stream je prostřednictvím klasické televize. Darts živý přenos vám nabídne hned několik stanic. U nás vlastní vysílací práva TV Nova, takže šipky je možné sledovat konkrétně na dvou kanálech: Nova Sport 1 a Nova Sport 2.

Většinou na jednom z kanálů probíhá kvalifikace a BTS, zatímco hlavní závod šipek běží živě na druhém kanále. Co oceňujeme, je český komentář z úst expertů a jejich hostů.

Nevíte, zda váš balíček TV programů obsahuje programy Nova Sport? V takovém případě kontaktujte vašeho operátora a ujistěte se, že máte tuto soutěž kde sledovat. Většinou jsou však tyto sportovní kanály běžnou součástí předplacených balíčků.

Pokud ještě nemáte kanál předplacen, můžete využít služeb kabelových a IPTV operátorů, jako je Vodafone TV, T-Mobile TV nebo O2 TV.

Poslední jmenovaný, operátor O2 TV, nabízí sportovní tarify s touto TV stanicí, kde je možné naladit turnaj v šipkách.

Dalším poskytovatelem je Vodafone TV, který také nabízí programy Nova Sport v HD kvalitě, což vám umožní koukat na darts live pěkně v pohodlí domova.

Konkurence v podobě T-Mobile TV však také nabízí v rámci jejich tarifu darts stream v přímém přenosu. Záleží tak jen a jen na vaší preferenci.

Jakmile máte balíček TV programů od některého z uvedených providerů, můžete se radovat, protože už vám neunikne žádný turnaj v šipkách.

Naladit stanici Nova Sport lze také přes satelitní přijímač, například přes Sky Link, který také nabízí Mistrovství světa v šipkách.

A tím to nekončí! Ke sledování darts live navíc můžete využít i oficiální stránku televize Nova – VOYO, kde můžete sledovat šipky online, kdykoli se vám zachce. Registrace na VOYO je jednoduchá. Předplatné vás opravňuje ke sledování všech kanálů TV Nova, včetně Nova Sport 1 a Nova Sport 2, kde máte možnost koukat i na darts živě.

Živý přenos darts jde sledovat dokonce přímo na oficiální stránce pořadatele šipkařských turnajů PDC.TV. Nikde jinde nenajdete takový extra materiál, jako na tomto oficiálním kanále.

Darts streamCena
Nova Sport 1 (HD), Nova Sport 2 (HD)V závislosti na poskytovateli – např. v balíčku Vodafone TV již od 150 Kč
Vodafone TV150 Kč – 601 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
T-Mobile TV299 Kč – 449 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
O2 TV299 Kč – 599 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Sky Link TV199 Kč – 399 Kč měsíčně, v závislosti na balíčku
Voyo TV159 Kč měsíčně
Web PDC.tv Od 300 Kč měsíčně

Darts na Chance TV

Sledovat šipkařské turnaje a fandit české účasti můžete také prostřednictvím sázkové kanceláře Chance. V rámci této platformy je možnost sázet live, a přitom sledovat dění na Chance TV.

Je sledování darts streamu legální? 

Samozřejmě, darts živý přenos je legální, pokud se na něj díváte u důvěryhodných providerů, které uvádíme v tomto článku.

Bohužel ne všechny platformy jsou oprávněné ke streamování. Proto pokud po vás streamovací služba vyžaduje peníze, nejprve se ujistěte, že jde o seriózní společnost s vysílacím právem. Všechny uvedené zdroje z tohoto článku provozují darts stream legálně.

Podívejte se výše do naší přehledné tabulky a zjistěte, kde a za kolik je k mání některá z šipkařských lig.

Kde sázet na darts live?

Šipky jsou na sázkovém trhu v ČR poměrně oblíbené, a to i proto, že se konají hojně v průběhu celého roku. Pokud máte spadeno na ty nejlepší sázkové kurzy, určitě si prohlédněte následující výpis těch nejpopulárnějších sázkovek u nás.

Turnajů v šipkách se v Evropě koná víc než tucet a na všechny tyto události je možné si u místních kanceláří vsadit. Uzavírat sázky můžete samozřejmě jak na vítěze, tak na poražené. Některé soutěže mají dokonce více vítězů.

Než podáte sázku, dobře se připravte a nastudujte si reporty z minulých soutěží. Budete tak mít lepší přehled o všech závodnících. Další dobrou radou je porovnání kurzových nabídek jednotlivých sázkových kanceláří. Mezi ty nejznámější bookmakery, které bychom vám rádi představili, rozhodně patří:

Top!

Tipsport
90/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Tipsport

Tipsport je jedničkou na českém sázkovém trhu, zároveň jde o mateřskou společnost sázkovky Chance, která také patří do našeho seznamu.

Co se týče šipek, nabídne Tipsport celou řadu sázek, včetně těch na Czech Darts Open. Pokud stále nemáte u Tipsport účet, neváhejte a nenechte si ujít jejich uvítací bonus. Registrací na této platformě navíc získáte přístup k Tipsport TV.

Fortuna

Sázková kancelář Fortuna byla jednou z prvních, které se u nás vyrojily po revoluci. Má velmi dobrou reputaci, proto ji zde také uvádíme.

Ani zde vás nemine pěkná nabídka kurzů a pravidelné tučné bonusy, které můžete využít třeba na sázení na šipky.

Betano

Kurzová nabídka Betano patří k těm největším. Najdeme zde sportovní i nesportovní události či esporty. Stejně jako ostatní v seznamu nabízí svým nově příchozím sázkařům příjemné bonusy.

Chance

Sázková kancelář Chance v tomto výpisu nejoblíbenějších bookmakerů nesmí chybět. Tato společnost má nejen velkou nabídku kurzů na šipky, ale dá se tam i sázet live prostřednictvím Chance TV.

Plánujete sázet na darts živě? V tom případě jsou všechny výše zmíněné sázkové kanceláře skvělou volbou pro vás.

Nenechte si ujít budoucí soutěže darts!

Každý rok se na šipkařské turnaje sjedou ti nejlepší z nejlepších. A vy máte možnost tyto soutěže nejen vidět live, ale dokonce na ně sázet v přímém přenosu! Detailní rozvrhy všech závodů a mistrovství najdete na oficiální stránce pořadatele, nebo na platformě dané sázkové kanceláře.

Pokud se rozhodnete sledovat darts naživo, legální stream je klíčovým faktorem. U nás je možné turnaje v šipkách naladit výhradně přes oficiální partnery turnajů. Sledujte všechny závody darts pouze prostřednictvím některého z námi zmíněných poskytovatelů a budete v suchu.