Kde můžete sledovat Australian Open live?

Australian Open, jeden ze čtyř tenisových grandslamů konající se na tvrdém povrch australských kurtů. Tento velkolepý turnaj poutá pozornost velkého množství diváků. Kde si můžete pustit stream Australian Open live? Dozvíte se v našem článku!

Betano
3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

Fortuna
6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Chance.cz
200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

Tipsport
50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Kde sledovat Australian Open live?

Australský grandslam jde sledovat na několika televizních stanicích. Pokud máte některý z programů ve vašem balíčku TV, můžete sledovat Australian Open live.

Nejvíce zápasů je vysíláno na kanálu Eurosport 1 (HD) a Eurosport 2 (HD). Tyto kanály mají v nabídce téměř všichni poskytovatelé TV služeb.

Kromě toho se některé zápasy vysílají také na kanálu České Televize, která nabízí Australian Open živý přenos i na oficiálních stránkách televize.

Prvním providerem, kde naleznete stanice Eurosportu je Vodafone TV. Vodafone má ve svých balíčcích stanice, které nabízejí Australian Open živě.

Dalším poskytovatelem televizních služeb, který má v nabídce stanice, kde běží Australian Open stream, je O2 TV.

Nechybí ani další rozšířený poskytovatel, kterým je T-Mobile TV. Také na této platformě je možné sledovat zápasy Australian Open live.

Pak zde máme méně známé platformy, které jsou internetové a nabízí stanice vysílající zápasy tohoto grandslamu.

První platformou je Kuki TV, kde naleznete programy Eurosportu a můžete tak sledovat Australian Open živě.

Poslední z legálních možností, kterou vám zde nabídneme, je Telly TV. Poskytovatel televizních služeb, u kterého můžete shlédnout zápasy australského grandslamu.

Pokud vám nevadí anglický komentář, pak máte možnost sledovat Eurosport i jinak u providerů, který nenabízí k stanici český komentář.

Stručný, no výstižný přehled providerů spolu s cenou za jejich služby naleznete v tabulce níže.

Australian Open streamCena
Vodafone TVOd 150 Kč až do 601 Kč
T-Mobile TVOd 299 Kč až do 449 Kč
O2 TVOd 299 Kč až do 599 Kč
Telly TVOd 250 Kč až do 650 Kč
Kuki TVOd 190 Kč až do 990 Kč

Je legální sledovat Australian Open stream?

Jedna věc je sledovat Australian Open live. Druhá věc je sledovat tento grandslam legálně.

Pokud se nechcete zbytečně dostat do problémů, zvolte variantu sledování Australian Open živě některou z legálních možností, které jsme vám v článku nabídli.

Také bychom rádi zmínili, že pokud po vás nějaká streamovací, nebo jiná platforma či web stránka požaduje platbu, to z ní ještě nedělá legálního partnera turnaje, který může streamovat živý přenos.

Nejlepší možností je jednoduše odebírat služby oficiálních a legálních společností, které mají právo na to, aby poskytovali Australian open živý přenos.

V případě, že máte televizi od některého z výše uvedených providerů, podívejte se, jestli nemá v balíčku také stanice, který tento grandslam nabízejí.

Kde sázet na Australian Open live?

Grandslamové tenisové turnaje poutají velkou pozornost nejen z hlediska sledovanosti, ale také z hlediska kurzových sázek.

Na Australian Open live si můžete vsadit u několika sázkových kanceláří, které operují na českém trhu zcela legálně a nabízejí ty nejlepší sázkové kurzy.

Tento turnaj totiž přináší obrovské množství tenisových utkání, na které si můžete uzavřít celou řadu sázek.

Jelikož se jedná o jeden ze čtyř hlavních turnajů roku, hraje se také rozsáhlá kvalifikace, která nabízí širokou škálu sázkových možností.

Také samotný turnaj nabídne spoustu zápasů a pokud si chcete vsadit na zápasy velkých hvězd, jako jsou Djokovic, Federer, či Nadal, pak s tím nebudete mít žádný problém!

Top!

Tipsport
90/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Tipsport sázková kancelář

Jeden z největších a nejdůvěryhodnějších bookmakerů na českém trhu, u kterého si můžete vsadit na Australian Open, je sázková kancelář Tipsport.

Kurzová nabídka na nejen tento grandslam je vždy široká a naleznete zde kromě všech zápasů také spoustu sázkových možností na jednotlivé utkání.

Pokud ještě nemáte účet u této sázková kanceláře, pak pro vás máme dobrou zprávu! Jako nově registrovaný zákazník teď máte možnost získat skvělý vstupní bonus.

Fortuna sázková kancelář

Pokud je řeč o důvěryhodných a velkých sázkových kancelářích, pak nesmíme vynechat ani společnost Fortuna.

Fortuna je dobře zavedenou sázkovou kanceláří a o prvenství na českém trhu se rve právě s Tipsportem.

Oba bookmakeři nabízejí top služby a také u Fortuny naleznete úžasnou vstupní bonusovou nabídku.

Kromě toho budete mít přístup i k Fortuna TV, kde se s velkou pravděpodobností bude dát sledovat Australian Open živý přenos zdarma.

Bookmaker Chance

Tuto sázkovou kancelář možná znáte díky první české hokejové lize, která nese její název, jelikož je hlavním sponzorem.

Společnost Chance patří také mezi zavedené společnosti, které mají plnou licenci na provoz hazardních her a tak operuje na trhu zcela legálně.

Ani zde není výjimkou fakt, že Chance se snaží nalákat do svých řad nové sázkaře pomocí solidního vstupního bonusu.

Pokud proto plánujete sázet na Australian Open live, podívejte se na nabídku operátora Chance!

Sázková kancelář Betano

Bookmaker Betano je pořád víc oblíbenou společností, která je jednou z mála zahraničních sázkových kanceláří na českém trhu.

Betano nabízí skvělou kurzovou nabídku a také vstupní bonus, proto není divu, že jejich popularita pořád roste a sázkaři důvěřují tomuto operátorovi díky platné licenci.

Pokud chcete sázet na australský grandslam, pak je Betano tou správnou sázkovou kanceláří, kde naleznete vše, co budete potřebovat!

Nenechte si ujít nadcházející Australian Open zápasy!

Držet krok s hustým rozpisem zápasů Australian Open není vůbec jednoduchý úkol, zejména pokud máte v plánu sledovat a sázet na tyto utkání.

Doporučili bychom vám sledovat také rozpis zápasů, abyste byli vždy v obrazu a nezmeškali některý ze zápasů.

V případě, že máte v plánu sledovat zápasy australského grandslamu, ujistěte se, že sledujete live stream legálně u některého z prověřených poskytovatelů přenosů.

To samé platí i pro sázení. Sázejte u legálních bookmakerů a kromě toho nezapomeňte ukořistit vstupní bonus, který sázkové kanceláře nabízejí.