Eurovision 2023 sázky

Eurovize je mezinárodní pěvecká soutěž, kde momentálně soupeří čtyřicet jedna států. Není tajemstvím, že Eurovision sázky jsou během této soutěže velmi oblíbené. Pojďme se podívat na sázení na Eurovision.

18+. 100% uvítací bonus až do výše 3 000 Kč. Proveďte svůj první vklad na betano.cz (minimálně v hodnotě 100 Kč). Celková částka bonusu za první vklad musí být vsazena 14krát na kurzové sázky. Všechny sázky s kurzem 1,8 nebo vyšším se započítávají do sázkových požadavků pro připsání bonusu. | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost

Eurovision sázky 2023

Sázením na Eurovizi si každoročně tuto soutěži zpestřuje spousta lidí. Díky relativně krátkém průběhu soutěže se Eurovision sázky uzavírají v hojném počtu během několika dní. Pokud je sázení na Eurovizi něco, co vás zajímá, pak jste na správném místě! V tomto článku se podíváme detailněji na tuto pěveckou soutěž a to nejen z pohledu sázení.

V dnešní době není problém získat informace z pohodlí domova za pár minut, proto vám doporučuji sledovat novinky v rámci této soutěže, jelikož někteří účastníci nemusí být potvrzeni až do poslední chvíle. Většinou jsou písničky a interpreti stanoveny předem, ale to neplatí o všech. Také se mohou měnit jednotlivé země – zatímco některé svou účast potvrdí relativně brzy, některé mohou svou účast zrušit.

Kdy se koná Eurovision 2023?

Soutěž je rozdělena do dvou semifinále. V prvním z nich se představí své písně 17 zemí. Ve druhém semifinále je zařazeno zemí 18. Krátce po obou semifinále se koná absolutní finále, ve kterém se určí vítěz celé soutěže. Datum konání obou semifinále a finále je níže:

  • 1. semifinále by se mělo konat 10.05.2022
  • 2. semifinále by se mělo konat 12. 05.2022
  • Finále by se mělo konat 14.05.2022

Eurovision sázky se začnou objevovat u sázkových kanceláří dost brzy. Zejména na země, které mají potvrzenou účast. Sázet tak můžete v období, kdy se mohou kurzy pohybovat výše, než tomu bude těsně před začátkem soutěže, kdy se začnou pomalu krystalizovat favorité na vítězství.

Pokud chcete sázet na Eurovizi, měli byste sledovat popularitu jednotlivých interpretů a písniček. Napovědět vám mohou počty sdílení či lajků, nebo počet zhlédnutí jednotlivých videí interpretů. Tím si můžete ozřejmit pohled na jednotlivé songy a jejich šanci výhru.

Jak vybrat nejlepší sázkovou kancelář pro Eurovize sázky?

Eurovision sázky

Chcete si vsadit Eurovizi, ale nevíte, jak vybrat tu nejlepší sázkovou kancelář? Eurovision sázky přijímá většina velkých sázkových společností, ovšem ne všechny nabízejí skvělou zákaznickou podporu či kurzovou nabídku na ostatní sporty a soutěže. V České republice naštěstí není na trhu moc bookmakerů, kteří by měli platnou licenci, což výběr ulehčuje.

Sázková kancelář by měla v první řadě operovat pod licencí v Česku a být plně regulována. To je hlavní kritérium. Seznam těchto společností je možné najít na stránkách Ministerstva financí. Pak by každá správná společnost měla nabízet kvalitní zákaznický servis, obšírnou nabídku sázek a to nejen Eurovize sázky. V neposlední řadě byste měli také zvážit možnosti a lehkost provádění výběrů a vkladů na váš hráčský účet.

Připomínám, že byste měli sázet jen u legálních společností. Jinak si říkáte o problém. I když je momentálně těžké získat licenci pro přijímání sázek nebo hraní online technických her, neznamená to, že podvodné společnosti u nás neexistují. Právě naopak. Vyvarujte se proto takových firem. Nejen, že tím sázíte nelegálně, ale můžete si tím vyrobit zbytečné problémy.

Nabídka kurzových sázek

Nabídka by měla obsahovat nejen Eurovision sázky, ale také širokou škálu sportů a to i těch méně oblíbených. Nejkvalitnější sázkové kanceláře nabízejí v rámci samotných sportů velkou paletu soutěží. U fotbalu jsou to například i nižší ligy a soutěže. Také je nutné posoudit rozmanitost sázek. Každý správný bookmaker nabízí sázky i na netradiční sázkové možnosti. U některých je mnohdy těžko věřit, že si na něco takového můžete vsadit. Bavíme-li se o Eurovizi, pak byste měli hledat sázkovou kancelář, která nabízí sázky i mimo samotného vítěze Eurovision. Mohou to být například sázky na bodové hodnocení jednotlivých zemí. Čím pestřejší nabídka, tím (většinou) lepší bookmaker.

Kurzy

Nejen Eurovision kurzy se u různých bookmakerů liší. To platí pro všechny sporty, soutěže a turnaje. Pokud chcete sázet u kvalitní společnosti, měli byste si předem ověřit, že kurzy této společnosti jsou na solidní úrovni. Kurzy se totiž mohou lišit, někdy dokonce diametrálně. Platí totiž, že čím vyšší kurz, tím vyšší výhra. Tyto rozdíly v kurzech mohou být celkem výrazné i v případě největších favoritů. Nejde totiž o fotbalový zápas, kde máte jenom tři možnosti výsledku. Bavíme se o celé řadě interpretů, všichni jsou velmi kvalitní a tím pádem se těžko stanovuje pravděpodobnost na výhru jednotlivých songů. Tím pádem i sázkové kanceláře odhadují pravděpodobnost, a tedy i samotné kurzy, různě.

Eurovision sázky a strategie

Jestli hledáte strategii pro vaše Eurovize sázky, pak mějte na paměti, že sázky na tuto událost mohou být nevypočitatelné, zejména pokud se bavíme o vedlejších sázkách. Eurovize sázky na vítěze jsou v podstatě velmi přímočaré. Nicméně, sázkové kanceláře mají tendenci lákat sázkaře i na netradiční možnosti. Vždy se proto ujistěte, že víte, na co sázíte.

Co se týče strategie, tato pěvecká soutěž nenabízí konzistentní soutěž, jelikož se koná jenom jednou ročně. Když se podíváme například na fotbal, strategie se dá vybudovat relativně jednoduše. Proč? Fotbalových zápasů se hraje ohromné množství, díky tomu je možné analyzovat formu, sestavy a mnoho dalších aspektů, které u Eurovize neexistují. Proto buďte obzvlášť obezřetní, co se strategie na Eurovision sázky týče.

U této soutěže si ale předem můžete projít nominované skladby jednotlivých zemí a zejména ještě před samotným finále se kurzy na celkového vítěze pohybují na relativně solidní úrovni. Pokud si myslíte, že víte, která písnička má šanci na vysoké umístění, pak si nemusíte vsadit jen na samotnou výhru, ale také na celkové umístění. Bookmakeři přijímají Eurovize sázky například na umístění se v první trojce.

Eurovize kurzy 2023

Eurovision 2023TipsportFortunaChanceBetano
Ukrajina1.401.381.401.40
Velká Británie7.008.007.007.00
Švédsko8.0010.008.007.00
Itálie12.0010.0012.0015.00
Španělsko18.0018.0018.0010.00
Česko100.00150.00100.00150.00
Portugalsko150.00125.00150.00200.00
Belgie300.00250.00300.00500.00
Sázka!

13.05.2022 – Kurzy se mohou změnit.

Pro ty, co netuší, jak Eurovize kurzy fungují zde máme menší návod. Ve světě sázení se můžete setkat se třemi formáty kurzů – desetinné, zlomkové a americké. I když každý formát se v písemné formě vyjadřuje jinak, jejich základ je stejný – pravděpodobnost. Kurzy vyjadřují pravděpodobnost, čímž vlastně zjišťujeme, že sázkové kanceláře vám nabízejí šance na to, že někdo vyhraje, nebo že se daný jev stane (například že padne určitý počet branek v zápase). Eurovize kurzy nejsou žádnou výjimkou. V případě soutěže jako je tato, jsou mnohdy kurzy i na ty největší favority relativně vysoké, na rozdíl od klasických sportovních zápasů. Také platí, že kurzy se mohou lišit v závislosti na dané sázkové kanceláři a jejich odhadovanou pravděpodobnost. Pojďme se ale detailně podívat na jednotlivé formáty kurzů a jejich přepočet na procentuální pravděpodobnosti.

Desetinné kurzy

Tyto kurzy jsou běžně používané v České republice. S ostatními formáty se téměř vůbec nesetkáte. Jak již z názvu vyplývá, kurzy jsou vyjádřeny desetinným číslem. Pokud tedy plánujete uzavírat Eurovision sázky, mějte na paměti, že sázková kancelář pomocí kurzu přiděluje jednotlivým písničkám pravděpodobnost na výhru. Jak ale vím, jakou pravděpodobnost kurz vyjadřuje? Je to jednoduché. Pro odvození šance z kurzu stačí vydělit číslo 100 daným kurzem a výsledkem je procentuální šance.

Zlomkové kurzy

Tyto kurzy se také označují jako frakční. Hojně se využívají ve Velké Británii a s tímto druhem kurzu se často setkáváme v běžné řeči.  Pokud jste někdy slyšeli frázi “jedna k milionu”, pak jste slyšeli formát frakčního kurzu. Je vyjádřen podílem dvou čísel, například 20/1 a pravděpodobnost se dá vypočítat pomocí jednoduché matematické operace, kdy se obě číslice kurzu sečtou a následně se druhé číslo vydělí výsledkem. Pro úplnost je nutné výsledek vynásobit číslem 100. Pro příklad kurzu 20/1 je tedy šance vypočtena jako 1 děleno 21, což nám udává pravděpodobnost přibližně 4,8%.

Americké kurzy

Poslední Eurovize kurzy, které můžete spatřit, jsou americké kurzy, někdy označovány i jako tzv. Moneyline. Tyto kurzy mohou mít podobu jak kladného, tak záporného čísla. Jako  příklad záporného kurzu si uvedeme -240. Je vhodné dodat, že záporný kurz je přiřazen favoritovi a odráží kolik dolarů je nutno vsadit pro výhru 100 dolarů. Při zmíněním kurzu je nutné vsadit 240 dolarů pro výhru 100 dolarů. Naopak kladný kurz se přiřazuje outsiderům a stanovuje, kolik dolarů vyhrajete při vsazení 100 dolarů. Například kurz +280 naznačuje, že při sázce 100 dolarů vyhrajete 280 dolarů.

Má sázková kancelář vždy pravdu?

Když už víme, jak kurzy fungují, nabízí se otázka, jestli je pravděpodobnost stanovena sázkovou kanceláří vždy správná. Obecně platí, že sázkové kanceláře mají, co se týče Eurovize, relativně dobře zmapované účastníky a šance na jejich výhru. Proto jsou mnohdy nabízené Eurovize kurzy velmi objektivní a zrcadlí objektivní šance na výhru. Nicméně, ani samotný bookmaker nemá věšteckou kouli a v minulosti jsme viděli situace, kdy se očekávání vůbec naplnila. Z tohoto důvodu byste měli pravděpodobnosti vždy brát s rezervou. Pořád ale platí, že na Eurovision sázky jsou kurzy většinou mnohem více objektivní, jako je tomu například u sportů, zejména těch méně oblíbených, kde nejsou k dispozici tak rozsáhlé informace.

Eurovize tipy – Eurovision favorité 2023

Eurovision sázky, tipy, kurzy

Pro všechny fanoušky hudby v rámci Evropy je Eurovize obrovskou událostí, která se koná každoročně už spoustu let. Ve skutečnosti je to od roku 1956. Sázení na Eurovision se v posledních letech stává pořád více a více oblíbenou součástí této soutěže. Eurovize sázky můžete uzavírat jak na jednotlivé favority, tak i na samotné zúčastněné země.

Při sázení na favority Eurovize byste měli předem zvážit několik faktorů. Prvním jsou Eurovize kurzy. Sázejte u společnosti, která nabízí vysoké kurzy na jednotlivé kandidáty. Kromě toho jsou všechny písničky zveřejňovány jako videa na internetu, kde se tedy můžete podívat, který song je oblíbený (například díky počtu zhlédnutí). Ukazatelem mohou být také počty sdílení či lajků.

I když vaše Eurovision tipy můžete uzavírat s dostatečným předstihem, někdy je lepší počkat a získat tak lepší přehled o tom, kdo je favoritem soutěže. I když neexistuje perfektní strategie sázení na Eurovizi, existuje mnoho indikátorů, které jsem zmínil a které mohou ulehčit vaše Eurovize sázky a zúžit výběr favoritů.

Je sázení na Eurovizi výnosné?

Jelikož u Eurovize chybí konzistentnost, což platí u všech soutěží, které se konají jenom jednou ročně, nebo jednou za několik let, mělo by být sázení na Eurovizi spíše o zábavě, než o očekávání vysokých výnosů. To ale neznamená, že si nemůžete vydělat nějakou tu korunu. To určitě ano, ovšem nečekejte něco, co by vám změnilo život. Zejména u sportů existuje relativně vysoká šance, že ze sázení dokážete vybudovat něco, což by vám zabezpečilo stabilní a dlouhodobé zisky. U sportů je totiž mnohem jednodušší vybudovat sázkový model, který vychází z konzistentnosti, se kterou se jednotlivá utkání konají. Díky historickým datům můžete sestavit výnosnou strategii.

To u Eurovize není možné. Přispívá k tomu i fakt, že každoročně se účastníci mění. Proto si sázení na Eurovizi užívejte, berte to jako zpestření oblíbené pěvecké soutěže a když se vám navíc povede vydělat nějaké peníze, pak je tento zážitek ještě intenzivnější.