Jak správně sázet na sport: Nejlepší tipy

Kdokoliv, kdo rád sází na různé sportovní události, vždy zajisté rád vyhrává. K tomu, aby člověk vyhrával, samozřejmě potřebuje také trochu štěstí. Sázení na sport, ale není v porovnání s jinými hazardními hrami, úplně jen o štěstí.

Top legální sportovní sázky

 1. Betano

  3 000 Kč bonus pro nové hráče
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč. Kompletní Pravidla a Podmínky
 2. Fortuna

  6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
 3. Chance.cz

  200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
 4. Tipsport

  50 000 Kč + 300 Kč na první sázky
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky

Pokud se člověk snaží dodržovat určité zásady a má přehled o dění ve sportovním zákulisí, tak můžete své šanci na výhru trochu pomoci. Zde si uvedeme několik základních tipů, jak se dají podávat sázky na sport rozumně a získat tím, tak větší šanci na úspěch. Mezi tyto tipy neboli pravidla patří zejména tyto:

#1 – Nastavte si limity

Toto je jedno z nejdůležitějších pravidel při sázení na sport, pokud chcete sázet konstruktivně a promyšleně. Musíte si nastavit limity a omezení kolik si můžete dovolit vsadit na jednu sázku a zbytečně neriskovat velkou částku na jednu jedinou sázku.

Můžete si třeba stanovit pravidlo, že nikdy na žádnou sázku nevložíte více jak 20% z celkového zůstatku na vašem kontě.

limity sazet na sport

#2 – Sledujte tabulky

Nesnažte se sázet náhodně na sázky na sport, které se vám právě zdají, že by mohly vyjít. Analyzujte a sledujte vývoj jednotlivých lig a soutěží (sledujte tabulky a statistiky), pak budete jednodušeji vědět, na jakou sázku se vám vyplatí podat.

#3 – Kombinujte

Také dobrým tipem, jak se dá lépe vsázet, je kombinovat různé zápasy. Když totiž podáte na jeden tiket více zápasů, tak se jejich kurzy vzájemně vynásobí a váš výslední kurz bude mnohem vyšší. Pokud máte vyšší kurz v důsledku kombinace, tak vám stačí pak vsadit menší částku a vaše výhra bude pořád vysoká.

#4 – Zkuste speciální sázky

Zkuste kromě klasických sázek na sport, také podat na speciální sázky. Tyto sázky mají často velmi zajímavý kurz pro sázkaře a vy pak máte možnost vyhrát vyšší sumu. Třeba u sázky na počet gólu v zápase může váš favorit prohrát nebo remízovat, ale díky tomu, že jste nevolili klasickou sázku (1, X, 2) může být vaše sázka stále výherní.

#5 – Sledujte novinky a formu

Pokud chcete zvýšit pravděpodobnost toho, že vaše sázka na sport bude úspěšná, tak zkuste sledovat i novinky ze světa vašeho oblíbeného sportu na sázení. Pokud třeba v novinách nebo na internetu zjistíte, že klíčový hráč týmu, na který jste chtěli podat svou sázku je zraněn, tak si pečlivě promyslete, zda se sázka i nadále oplatí.

 Sledujte novinky a formu

#6 – Pečlivě vybírejte

Při výběru svých sázek si vždy pečlivě vybírejte, jaké zápasy podáte a hlavně u jaké sázkové kanceláře je podáte.

Fortuna, Tisport, Chance – Kurzy sázek na sport mezi sázkovými kancelářemi se mohou odlišovat a je vhodné si před výběrem své sázkové kanceláře udělat menší průzkum toho, jaké kurzy můžete najít u dané sázkové kanceláře. Pak na základě získaných informací si vybrat pro vás tu nejlepší možnou variantu.

#7 – Kontrolujte se

Pro všechny hráče jakýchkoliv hazardních her platí jedno pravidlo, že s jídlem roste chuť. Tato poznámka naráží zejména na to, že když se hráči podaří získat větší finanční obnos, tak získá pocit, že bude mít štěstí stále.

Po výhře se pak pouští do rizikových sázek na sport, kde však může velmi rychle přijít o všechny své vyhrané peníze. Proto je důležité umět se kontrolovat a po větší výhře si dát radši od sázení pauzu.

#8 – Nevsázejte v barech

Poslední z našich pravidel je velmi často porušované, a zejména kvůli tomuto mnoho sázek se pak zařazuje mezi neúspěšné. Lidé, kteří velmi rádi sázejí v alkoholovém opojení, si díky povzbudivým účinkům alkoholu myslí, že všechny sázky, které podají, budou úspěšné.

Mnohokrát při tom sázejí závratné částky na rizikové zápasy, které velmi často končí neúspěchem. Na druhý den pak kromě opice čeká na tyto sázkaře, další neradostný pocit, a to při pohledu do jejich peněženky.

Proto je lepší pokud se rozhodněte si podat sázku, učinit tak ještě v čilém stavu třeba cestou z práce a podobně.

Nevsázejte v barech sazet na sport

Pokud jste ve světě tipovaní nováčkem, tak některé z těchto rad vám mohou být velmi nápomocné. Nemusíte všechny z nich dodržovat na 100%, někdy se totiž může stát, že se právě vám povede najít nový způsob, jak se dá na sázení vydělávat.

Samozřejmě netřeba zapomínat, že sázení je stále hazard a nedá se najít nějaká zaručená cesta, jak stále vyhrávat. Je také potřeba sázet a hrát s rozumem a zejména být zdrženlivý při tom kolik peněz se rozhodnete vsadit.

Je důležitý být v tomto ohledu zodpovědný, abyste předcházeli pak případným neočekávaným a ne zrovna příjemným situacím.