Sázení na US Open 2024: Tipy – Kurzy – Sázky – Live Stream

Pro všechny příznivce tenisu a sázek přinášíme všechny informace o sázení na US Open na jedno místo! Vše, co potřebujete vědět bez ohledu na to, jestli jste zkušený sázkař, nebo začátečník.

Sázení na US Open – Strategie

US Open je jedním ze čtyř každoročních Grand slamů, který se hraje na tvrdých kurtech ve Spojených státech. K této události neodmyslitelně patří tenisové sázení. Sázkaři z celého světa a všech úrovní vidí v US Open velkou příležitost, a to zejména díky velkému počtu zápasů. Bookmakeři musí denně zpracovat jak klasické sázky, tak ve velkém počtu i live sázky. Strategie jednotlivých sázkařů jsou různý, ovšem obecně platí, že sázení na US Open je velkou součástí tohoto turnaje.

Která sázková kancelář je nejlepší pro sázení na US Open

Ne všechny sázkové kanceláře mají povolení provozovat svoje služby na území České republiky, ale pořád je jich dostatek. Zde jsou ti nejpopulárnější bookmakeři nejen pro US Open sázky:

  • Tipsport
  • Fortuna
  • Chance
  • Betano

Sázejte na US Open u Tipsportu!

Tipsport

90/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 18 dubna 2024
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce

Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

je jednou z nejoblíbenějších značek v České republice. Není divu! Uvítací bonus ve výši 50 300 Kč, mimořádné akce a speciální akce, jako jsou soutěže pro hráče, vás udrží v napětí! A k tomu všemu jsou technologie, které stojí za webovými stránkami a mobilní aplikací, na špičkové úrovni.

Tipsport patří mezi nejznámější sázkové kanceláře v Česku a může se chlubit obrovskou základnou sázkařů. O prvenství se v podstatě dělí s Fortunou a pokud jste novým klientem, pak byste se měli podívat na aktuální nabídku vstupních bonusů. Oba bookmakeři se snaží nabídnout co nejlepší vstupní bonus a touto cestou mezi sebou bojují o nové sázkaře. To ovšem neznamená, že si nemůžete otevřít konto u obou firem.

Tenisové sázení je u Tipsportu velmi dobře pokryto a naleznete zde širokou škálu možností. Stačí si jen založit hráčský účet a začít uzavírat tenisové sázky. Jako nový zákazník využijte Tipsport promo kód, o kterém se dozvíte více po otevření odkazu.

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

US Open favorité – vyplatí se sázet na tenisové hvězdy?

US Open favorité

Obecně jsou kurzy na ty největší favority nízko, takže je opravdu potřeba dobře si rozmyslet, jestli se to vám to vyplatí. Sázení na US Open se sebou může přinést zklamání, jelikož právě na takhle velkých turnajích se často setkáváme s překvapivými výsledky. Proto je mnohdy lepší uzavírat vaše tenisové sázky ne na vítěze, ale na další alternativy, které si představíme později v tomto článku.

Favorité – ženy

V ženské části turnaje se s překvapivými výsledky setkáváme častěji, než je tomu u mužů. Proto je zde vždy stín pochybností, ale české hráčky mají šanci na opravdu dobré výsledky. Největší šanci na celkové vítězství má naše Karolína Plíšková, která předvádí skvělý tenis už několik let.

Kromě Karolíny máme ve hře další hráčky a jejich počet je docela vysoký, což nás určitě těší. Mezi největší zahraniční hvězdy patří momentálně ve skvělé formě hrající Australanka Ashleigh Barty či Rumunka Simona Halep. Nesmíme zapomenout ani na legendy, sestry Williamsové, které už ale nejsou v nejlepších letech a proto jejich šance na celkové vítězství není tak vysoká. Sázení na US Open v ženské části bude určitě vzrušující a dost možná se zde uvidíme dost netradiční tenisové tipy a tenisové sázky.

Favorité – muži

Kde začít? Tvrdý povrch sedí zejména legendám Novaku Djokovičovi a Rogeru Federerovi, ale také Rafael Nadal je na tomto typu kurtů nebezpečný. Už je to pár let, co se u mužů točí pořád dokola ta samá jména. Z času na čas se mezi ně připlete někdy jiný a v nejbližších letech se to bude dít mnohem více, ale momentálně jsou šance na straně těch nejznámějších tenistů. Patřil by mezi ně i skot Andy Murray, ovšem zranění ho poslali mimo hru.

U mužů nemá Česká republika takovou dominanci, jako u žen a proto je šance na výhru US Open malá, zejména po odchodu Tomáše Berdycha. My ale budeme našim hráčům fandit a sledovat jejich tenisové zápasy.

Rozpis US Open – proč je důležité vědět kdo a kdy?

Tenisové utkání US Open se hrají ve velkém počtu, zejména tedy ze začátku, kde se kvalifikací a prvními koly setkává spousta tenistů. Zápasy se hrají celý den na mnoha kurtech, což, samozřejmě, přináší obrovské množství sázkových příležitostí. US Open sázky proudí k bookmakerům v kvantech, což dokazuje, jak je sázení na US Open populární. Jak jsem už zmiňoval, US Open  se hraje na tvrdém povrchu.

Tento zámořský Grand slam je druhý v pořadí a hraje se na konci léta (přelom srpna a září). Pošlete děti do školy, ať vaše tenisové sázení nikdo nepřerušuje. Zasloužený relax po dvou měsících – tenisové zápasy, tenisové tipy a kvalitní podívaná.

Sázení na české tenisové hráče

US Open sázky na české tenisty se ve velkém počtu budou uzavírat zejména v ženské části, kde máme minimálně 6 kvalitních hráček. U mužů to už je o něco horší, ale jako alternativa se může brát čtyřhra, kde budeme mít zastoupení také ve větším počtu. Sázení na US Open je ráj sázkařů. Pokud jste ale jenom rekreační sázkař a zajímá vás tenisové sázení na české hráče, pak byste neměli mít problém najít to, co hledáte, u jakéhokoliv bookmakera.

Jak sázet na US Open? Sázkové možnosti odhaleny

Jak sázet na US Open?

Pokud jste nováčkem a zajímáte se o sázení na US Open, pak vám tato část určitě pomůže. Vysvětlíme si zde nejen ty nejpopulárnější US Open sázky, ale probereme i alternativy. Tenisové sázení zjednodušeně!

Sázení na vítěze US Open

Typ sázky, který se většinou vyplatí v případě, že očekáváte výhru některého z hráčů, který nepatří mezi největší favority. Kurz na takového Djokoviče nebývá zrovna vysoký, kromě toho turnaj je hodně dlouhý a stát se může cokoliv, takže z pohledu pravděpodobností je mnohdy lepší vyhnout se favoritům. Rozhodnutí je ovšem na vás.

Sázení na vítěze zápasu: 12

Tenisové sázení na vítěze zápasu už může nabídnout slušné příležitosti. Utkání je spousta a přičteme-li k tomu čtyřhru, jak mužskou, ženskou, tak smíšenou, pak se dostáváme do úplně jiné dimenze sázení na US Open. Zejména ze začátku je mnohdy téměř nemožné projít kurzy všech zápasů, ovšem těm nejpilnějším se povede najít určitě hodně zajímavých kurzů. U tohoto typu sázky si vyberete hráče, který podle vás vyhraje a pak už jen sledujete, jestli tomu tak bude. Nezáleží na tom, v kolika setové bitvě vyhraje.

Sázení na sety

Kromě celkového vítěze zápasu nabízí tenisové sázení i možnost vsadit si na vítěze jednotlivých setů. Pokud si myslíte, že první set bude jednoznačně v režii favorita, pak si na první set můžete vsadit. Myslíte si, že druhý set už bude z pohledu favorita o něco těžší a outsider má šanci set vyhrát? Žádný problém! Kromě toho ten kurz musí být lákavý…

US Open sázky na sety ovšem zahrnují i další variantu, mimo samotného vítěze. Vsadit si můžete i na jejich celkový počet. Tento typ sázky si přiblížíme na konci této sekce.

Sázení na gemy

Sázení na výherce gemu je relativně rizikové a nejčastěji se s ním setkáme u specifického typu sázek – live sázky. Strategie sázkařů u těchto tipů má základ v sledování zápasu live a na základě aktuálních informací se pak sázkař rozhoduje, jestli se mu kurz na vítěze gemu zdá být vhodný a zda-li sázku uzavře.

O gemech platí to samé, jako o setech – sázení na vítěze není jediná možnost. Stejně tak se zde dá vsadit i na počet gemů. Na tento typ se podíváme hned po skončení následujícího odstavce o handicapech.

Handicapové sázky

Velmi oblíbený druh sázky v případech zápasů favoritů, kdy se kurz na vítěze zápasu v mnoha případech vůbec nevyplatí brát. Proto sázkové kanceláře nabízejí možnost přiřazení určitého handicapu favoritovi. Funguje je to jak se sety, tak s gemy.

Jde o to, že outsider obdrží virtuální počet setů nebo gemů, které se pak přičtou ke konečnému výsledku zápasu. Vsadit si samozřejmě můžete i na samotného outsidera. Pokud si myslíte, že v daném zápase vyhraje alespoň jeden set, pak hledejte handicap v podobě +2,5 setu z pohledu outsidera, nebo -2,5 setu z pohledu favorita. Pokud favorit vyhraje 3:1, tak je virtuální výsledek vaší sázky 3:3,5 pro outsidera a vy vyhráváte.

Pokud si ale naopak myslíte, že favorit vyhraje čistě ve třech setech, pak tato sázka nabízí mnohem vyšší kurz. To samé platí i pro gemy. Na konci zápasu se sečte celkový počet vyhraných gemů každého hráče a následně o výsledku virtuální sázky rozhoduje předem určený počet gemů, který se odečte favoritovi, respektive přičte outsiderovi.

Sázka Nad / Pod

Dostáváme se k zmiňovaným sázkám na počet setů a gemů. US Open sázky na sety jsou velice oblíbené. Kurzy určuje jeden faktor – samotná hranice konečného počtu setů, na který sázíte a ten se pak odvíjí od samotných hráčů. V případě největších favoritů budou kurzy na nižší hranice velice nízko. Ovšem pokud si myslíte, že favorit nebude hrát úplně podle předpokladů a nevyhraje úplně čistě, pak kurzy na vyšší hranici budou opravdu lákavé.

Jde o to, že na konci zápasu se sečtou sety obou hráčů dohromady a tento výsledek se porovná s vámi vybranou hranicí. Uvedeme si jednoduchý příklad. Řekněme, že hraje Federer s velkým outsiderem. Očekávání je, že Roger vyhraje hladce 3:0. Proto si vsadíte, že v zápase neuvidíme více, než 3,5 setu. Naše sázka je tedy Pod 3,5 setu. V případě, že Federer naplní očekávání, vyhráváme. Ovšem povede-li se outsiderovi vyhrát jeden set, pak byl celkový počet setů v zápase 4, a tedy naše sázka Pod 3,5 prohrává.

To samé se dá udělat i v případě gemů, kde platí, že konečný celkový počet gemů na obou stranách musí být vyšší, nebo nižší, podle závislosti na naší volbě, než vybraná hranice.

Tento typ US Open sázky je velmi populární, protože zejména u zápasů favoritů, jsou kurzy na výhru favorita a proto se lidi rozhlížejí po alternativních sázkách. Sázka Nad / Pod jednou z těchto alternativ rozhodně je.

US Open online stream

Živé přenosy ze zámořského Grand slamu je možné sledovat jak na vybraných televizních stanicích, tak i u většiny sázkových kanceláří. U většiny bookmakerů ale platí, že na vašem kontě musíte mít alespoň malý obnos peněz, aby vám live stream byl k dispozici.

Závislost na hazardních hrách – vaše bezpečí na prvním místě

Potřebujete pomoc? Obraťte se na lidi, kteří vám chtějí pomoci!