Výhody a nevýhody sázení v sportech naživo

Sázení naživo nebo v hře představuje vzrušující evoluci v online sázkách. Tahle forma vás vtáhne do hry, stanete se součásti týmu a hráčů!

Kurzy jsou ovlivněny živým zápasem, co dělá sázení na zápas vzrušujícím a náročnějším.

Výhody

Strategie může selhat

Nezaleží na tom, co udávají statistiky, v sportu není jisté nic. Papírově slabší tým může překvapit, nebo se nějaký hráč může zranit. Proto musíte během sázení v živých zápasech brát ohled na všechny tyhle faktory.

Použijte to jako vaši výhodu, pokuste se během přestávek důkladně zanalyzovat situaci a berte v úvahu aktuální fakty před teoretickými analýzami.

sázení v sportech naživo strategie

Intuice

Statistiky a čísla hrají v živých sázkách důležitou roli, ale nezapomeňte používat vlastní intuici. Výkon hráče může být ovlivněn například faulem nebo kartou. Pokud chcete být o sázce plně informováni, je důležité zanalyzovat individuální chováni hráče.

Při analyzování individuálního chováni je potřeba dělat domněnky, které se se štěstím promění na peníze.

Lepší kurzy

Často najdete lepší kurzy v zápasech naživo, jako když sázíte pravidelně. Snadněji dokážete zpozorovat, zda tým zaostává, nebo se ještě dokáže pokusit o vrácení do hry v druhé půlce zapasu. Sázkové společnosti (Fortuna a Chance mezi jinými) zobrazují živé kurzy v reálném času, co umožňuje sledování jejich vzrůstu a klesání.

Live zápasy představují skvělou možnost v rychle plynoucích hrách kvůli frekvenci skóre, například v ledním hokeji, kde se kurzy týmu mění opravdu rychle.

Vetší požitek

Pokud jsou sázení a sporty vašimi oblíbenými koníčky, jako byste vyhráli jackpot!

Sledujte všechny vaše oblíbené týmy a nezapomeňte na ně také sázet. Sázkař se totiž sázením na živé zápasy dostává hlouběji do interakce s hrou.

Existuje víc možností v sázkách na živé zápasy, které to dělají nepředvídatelným a vzrušujícím.

Vetší požitek sazeni nazivo

Nevýhody

Žádný čas pro strategii

Pokud v sázení vsadíte na strategii a zkoumání, zřejmě pro vás živé zápasy nebudou tím ideálním.

Jedná se o spontánní formu sazek, která nabízí omezený čas na dělání rychlých rozhodnutí.

Možná zjistíte, že časové intervaly nejsou dostatečné na to, abyste mohli předvídat a hned umístit sázku. Stratég se jistě dostane do úzkosti nebo znechucení v live sázkách.

Musíte být rychlý

Když se zápas začne, musíte jednat rychle. Pokud bude odpískán pokutový kop, mate jen několik sekund na vložení sázky. Musíte nejen velice rychle přemýšlet, ale také i jednat.

Sazky se mění v live zápasu pořád, proto je důležité jednat tak rychle jak je to jen možné. Pokud byl váš tým blízko ke skórování a vy to taky předpokládáte, musíte okamžitě jednat, jinak ztratíte příležitost k sázce a výhře vašeho týmu.

sazeni nazivo the Flash

Omeškaní zpravodajství

Pokud se nenacházíte přímo na zápase, čeká na vás mírné zpoždění v zpravodajství ze hry.

Tohle může představovat nebezpečí sázení v live zápasech! Když se snažíte podat sázku, ale nemůžete, zkuste počkat několik sekund.

Zpravodajství je u vás o něco zpožděné, ve hře se něco děje, a proto nemůžete podat žádnou sázku. Je možné, že byl nějaký hráč suspendován, nebo jeden z týmu právě skóroval. Musíte být trpěliví!

Potřebujete odevzdanost

V klasickém sázení si nejdřív uděláte průzkum a sázíte, a poté se věnujete jiným věcem, například doma věšíte prádlo.

Nezávisí, jestli máte čas hru sledovat, protože výsledky jsou k dohledání kdykoli. V live zápasech musíte hru sledovat, abyste vůbec mohli sázet.

Pro sportovní fanatiky tohle problém vůbec nepředstavuje, ale pokud se od sportu raději distancujete, live zápasy nejsou nic pro vás.

Klíčovým nemusí být ani fakt, že sázíte na váš oblíbený tím.

odevzdanost sazeni live

Víc proher

Jak již bylo zmiňováno, je časový prostor v live zápasech kratší, a proto se rozhodujete sázet spíše na základe instinktů než analytických názoru.

Co je víc, podáváte taky víc sázek v porovnaní s běžným sázením, především na novinky, například počet rohu ve fotbale.

Nezapomeňte dbát na všechny vaše sázky, abyste neztratili víc peněz, než si můžete dovolit.

Zastřené názory

Existují tři hlavní body, které můžou zastínit váš úsudek v živé hře. Prvním je chuť sázet z domova na hráče, kterého máte rádi. Tohohle pocitu se držte v souladu s kritickým myšlením.

Druhým faktem je oblíbenost papírově slabších týmu, které jsou takhle označovány z nějakého důvodu. Nejsou dostatečně dobrý.

Třetím bodem, který může zastřít váš úsudek je místo, kde zápas sledujete. Pokud se nacházíte v baru, nebo si užíváte chuť nápojů z ledničky, může alkohol a adrenalin ohrozit vaši výhru v live stávkách.