US Open na TV Tipsport

Od 28.8. do 10.9. 2023 se koná poslední ze čtyř Grand Slamů a tím je US Open. Letos se představí hned několik českých tenistek, jako je např. Petra Kvitová, Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková a v neposlední řadě Karolína Plíšková. Jak to našim tenistkám půjde?

US Open na TV Tipsport

Pokud chcete sledovat české tenisty v akci, můžete to snadno udělat na Tipsportu! Funkce Tipsport TV vám umožní sledovat US Open v podstatě zdarma!

Přihlaste se ke svému Tipsport účtu nebo se zaregistrujte, pokud jej ještě nemáte (použijte Tipsport promo kód!) a užijte si streamování US Open!

Sledujte tisíce přímých přenosů!

Sledujte na TV Tipsport exkluzivně online přenosy ze všech zápasů Tipsport extraligy a české fotbalové ligy. Vychutnat si můžete i online streamy dalších soutěží – NHL, Bundesliga, NFL, NBA, tenisové grandslamy, MLB, zimních sportů jako lyžování či rychlobruslení a další. Je jen na vás, čemu dáte přednost! Pro aktivní sázkaře jsou všechny přenosy dostupné zdarma.

Pro sledování živých přenosů se nejdříve zaregistrujte. Pro nové hráče 150 Kč zdarma!

Extra!

Tipsport
90/100
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!