Sázení na Wimbledon 2024: Tipy – Kurzy – Sázky – Live Stream

Jste fanouškem tenisu a sázení? V tomto článku najdete vše, co potřebujete nejen k sázení na Wimbledon, ale také spoustu dalších užitečných informací o oblíbeném travnatém Grand slamu.

Sázení na Wimbledon. Je každý rok stejný?

Jako všechny Grand slamy, tak i Wimbledon se hraje jenom jednou za rok. Bude tento rok stejný, jako ten předešlý? Sázení na takové turnaje vždy přiláká spoustu nadšenců. Je to jedna z událostí, výsledky které se snaží předpovídat nejen zkušení sázkaři, ale také spousta rekreačních a sezónních sázkařů.

Všeobecná pravidla sázení se u Wimbledonu vůbec nemění. Ovšem za rok se mohlo mnoho věcí změnit, bavíme-li se o formě a postavení jednotlivých hráčů, a proto je vždy užitečné před turnaje nasbírat informace a udělat si obraz o tom, jaké jsou šance jednotlivých hráčů.

Vaše znalosti pak můžete využít v hospodě a okouzlit kamarády tím, kolik toho o hráčích a o sázení na Wimbledon víte. Kromě toho bude tenisové sázení na tento turnaj pak pro vás brnkačka.

Která sázková kancelář je nejlepší pro sázení na Wimbledon?

Není to zas tak dávno, kdy česká legislativa omezila hazard v zemi. Momentálně proto spousta světových bookmakerů, kteří jsou špička v průmyslu, nemá na území České republiky licenci. Nicméně by to neměl být až taký problém, jelikož tady máme kvalitní tuzemské sázkové kanceláře. Zde je seznam těch nejznámějších, kteří nabízejí Wimbledon sázky:

  • Fortuna
  • Tipsport
  • SazkaBet
  • Chance

Sázení na Wimbledon u Fortuny!

Fortuna

92/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 18 dubna 2024
  • rychlá registrace
  • spousta sázkových příležitostí

Nabídka Fortuny stojí za váš čas

Registrací u Fortuny získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 6300 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!
6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Bookmakera Fortuna snad nemusím představovat. Je to jedna z nejpoužívanějších sázkových kanceláří v České republice. Její základna klientů je opravdu obrovská. Fortuna je v současnosti celosvětově známý bookmaker, který se snaží konkurovat nejzvučnějším jménem v průmyslu. Jejich široká nabídka sázkových možností láká spoustu lidí, hladina kurzů je mnohokrát velice solidní a online a live sázení je samozřejmostí, čímž jejich reputace za poslední roky narostla. Tenisové sázení patří mezi silné stránky Fortuny. Wimbledon sázky nevyjímaje.

Tak jako každá lepší sázková kancelář, i Fortuna nabízí různé vstupní bonusy. V současnosti platí, že sázkaři se mnohdy rozhodují u výběru bookmakera právě na základě bonusu. Chtěli byste získat vstupní bonus i vy? Použijte Fortuna promo kód a bonus je váš!

Favorité Wimbledonu

Poslední roky se v mužském tenisu točí pořád ta samá jména. Favoritem je vždy malá skupina nejlepších tenistů světa. Z času na čas se objeví nové jméno, ovšem mužská část je poměrně konzistentní. O něco více se to mění u žen, ovšem i tam pořád uslyšíte známa jména. Tenisové zápasy žen obvykle poskytují o něco více překvapení. Pojďme se podívat na favority travnatého Grand slamu.

Favorité muži

Superhvězdy mužského tenisu není nutno nikomu představovat – Novak Djokovič, Roger Federer či Rafael Nadal jsou už v podstatě legendy. Kromě těchto tří pilířů mužského tenisu jsou zde další známá jména, kterými jsou například Stan Wawrinka či Gael Monfils. Poslední roky taky vystrkují růžky také Dominic Thiem či Daniil Medvedev.

K největším favoritů Wimbledonu by nepochybně patřil Andy Murray, ovšem jeho zranění jsou vážná a je diskutabilní, jestli vůbec někdy ještě bude hrát. Dvojnásobný šampion Wimbledonu je na travnatých kurtech jako dome.

Světová jednička Novak Djokovič je nepochybně největším favoritem tohoto Grand Slamu. Na trávě je to umí a když je ve formě, tak se poráží jen velmi těžce a podívaná na jeho tenisové zápasy je k nezaplacení. Pohledy se vždy upírají zejména pak k Rogeru Federerovi a Rafaelu Nadalovi, ovšem překvapit mohou i další hráči.

Favorité ženy

U žen je to o něco více zajímavé. České hráčky mají kvalitu a zejména Karolína Plíšková určitě patří mezi favority. Poslední roky dokazuje svou formu i Simona Halep, která patří mezi špičku ženského tenisu, spolu s Ashleigh Barty, či snad s nejznámější ženskou tenisovou hvězdou Serenou Williams.

Jak jsem už zmiňoval, v ženské části je to méně konzistentní a proto má šanci na výhru poměrně spousta hráček. My budeme držet palce zejména českým tenistkám.

Rozpis Wimbledonu a proč na něm záleží

Rozpis Wimbledonu -Sázení na Wimbledon

U Wimbledonu je datum a rozpis poměrně jednoznačný – turnaj se vždy hraje buď poslední červnové pondělí, nebo pak první červencové pondělí. Roční období a datum může mít na některé hráče vliv, ovšem profesionálové se dokážou přizpůsobit téměř všem podmínkám. Počasí v Anglii sice může být nevyzpytatelné, ale není to nic, na co by pořadatelé nebyli připravit a nějaký déšť nemůže zkazit jeden z největších tenisových turnajů roku.

Sázení na české tenisové hráče

Jestli se zajímáte o Wimbledon sázky na české hráče, pak určitě bude z čeho vybírat. Tenisové tipy na mužskou část se nebudou zřejmě vyskytovat ve velkém počtu, jelikož českých tenistů, kteří by mohli konkurovat elitě, není zas tolik.

Po ohlášení konce tenisové kariéry tak ze hry vypadává jeden z nejlepších hráčů nejen českého tenisu, Tomáš Berdych. Kromě Tomáše nám zbývá pár hráčů, kteří mohou překvapit. Asi největším adeptem na skvělý výsledek je Jiří Veselý. Jiří se pohybuje v top stovce hráčů světa. Kromě něj pak na Wimbledonu může zahrát dobrý turnaj Lukáš Rosol.

Podíváme-li se ale do ženské části, uvidíme, že české tenistky patří mezi špičku. Karolína Plíšková dokonce patří mezi top favority na výhru celého Grand slamu. Kromě ní pak může zamíchat karty také Petra Kvitová, Barbora Strýcová, nebo taky mladá krev, konkrétně Markéta Vondroušová, Karolína Muchová či Marie Bouzková.

Jak je vidět, z pohledu českého fanouška je v ženské části opravdu mnoho nejen zkušených, ale také mladých hráček, které mají šanci na opravdu skvělé umístění.

I když dříve jsem zmínil, že ženský tenis může být někdy opravdu nevyzpytatelný, z pohledu sázkaře je zde spousta možností, jak si na české tenisové hráče vsadit. Kromě základní a nejčastější tenisové tipy na vítěze utkání, si můžete vsadit i na jiné tenisové sázky, jako například počet setů či gemů. Možností je opravdu spousta a věříme, že sázení na Wimbledon bude pro vás potěšením. Je pravidlem, že Wimbledon sázky přitahují pozornost sázkařů a proto se i bookmakeři snaží vypisovat co nejvíce různých variant pro tenisové sázení na Wimbledon.

Jak sázet na Wimbledon? Vysvětlení sázkových trhů

V této části se podíváme hlouběji do nabídky sázek a na tenisové sázení na Wimbledon. Jak již bylo zmíněno, možností je celá hromada a my si zde kromě těch nejoblíbenějších představíme další Wimbledon sázky, live sázky, strategie a tak dále. Tak se do toho pusťme!

Sázení na vítěze Wimbledonu

Zde asi není moc co vysvětlovat. Prostě si vyberete hráče, který podle vás vyhraje celý turnaj. Je ale nutno zmínit, že kurzy se během turnaje mění, proto je mnohdy lepší uzavřít sázku před začátkem turnaje, pokud má váš favorit opravdu velkou šanci na výhru nehledě na průběh, nebo pak použít vyčkávací strategii, kdy vlastně čekáte na potvrzení vašeho tipu, jako například potvrzení formy vašeho favorita. Nehledě na strategii, tip na vítěze patří mezi nejvyužívanější Wimbledon sázky. Tenisové sázení v nejjednodušší formě!

Sázení na vítěze jednotlivých utkání: sázka 12

Tady je asi škoda něco vysvětlovat. Prostě se podíváte na rozpis zápasů, pak se podíváte na jednotlivé kurzy a pokud si myslíte, že kurz je lákavý a má smysl si na zápas vsadit, tak prostě vyberete vítěze a je to. Nic víc, nic míň. Je ale nutno zmínit, že kurzy na favority, zejména tedy na ty největší hvězdy, bývají mnohdy opravdu nízko.

Proto se zde otevírají možnosti vsadit si na jiný druh sázky, jako například handicap či ty, které si záhy představíme.

Sázení na sety

Kromě výsledku celého zápasu si může vsadit i na jednotlivé sety. Máte předtuchu, že outsider ukořistí favoritovi jeden set? Kurzy na tuto možnost jsou mnohdy lákavé a nabízejí se i jako live sázky. Strategie, se kterou se setkáváme nejčastěji je ta, kdy favorit přichází do zápasu po dlouhé bitvě v předešlém kole, a i když obecně se očekává jeho vítězství, vyčerpání může vést ke ztrátě setu. Obvykle se tak děje hlavně v ženské části turnaje.

Sázení na gemy

Tenisové sázení na gemy nepatří zrovna k těm populárním. Tento typ sázky uzavírají zejména ti sázkaři, kteří se specializují na live sázení. Nicméně, je dobré vědět, že i tato možnost je k dispozici.

Handicapové sázky

Sázení na Wimbledon zápasy často není tak lákavé z pohledu zkušeného sázkaře, bavíme-li se o největších favoritech. Mnohdy se proto sázkaři obrací na tzv. handicap sázky. V překladu to znamená, že outsider “obdrží” virtuální počet setů nebo gemů.

Jako příklad si uvedeme případ setů. U nabídky uvidíte, že outsider má napsáno +1,5 nebo +2,5 setů, z pohledu favorita je to pak -1,5 nebo -2,5 setů. Po skončení zápasu se pak odečte daný počet setů favorita a konečný výsledek určí, zda je vaše sázka výherní. Pokud si vsadíte, že na -2,5 setů v neprospěch favorita, pak jeho výhra 3:0 na sety vám zabezpečí úspěšný tip (3 – 2,5 = 0,5, a tedy virtuální výsledek je 0,5:0 ve prospěch favorita). Pokud favorit vyhraje 3:1 nebo 3:2, vaše sázka prohrává.

To samé se dá udělat i u počtu gemů, kdy se sečte celkový počet vyhraných gemů každého hráče a následně se odečte nebo přičte virtuální číslo k tomuto výsledku, a tak získáte výsledek vaší virtuální sázky. Tenisové sázení na Wimbledon ve formě handicapů je velmi oblíbené a snad vidíte proč.

Nad / Pod sázky

Wimbledon sázky nad pod, nebo-li anglicky Over / Under, je další opravdu velmi často využívaná forma sázení. Zde se jedná o celkový počet gemů, nebo taky setů, v daném zápase, nebo dokonce samotném setě.

Řekněme, že vaše sázka je Nad 18,5 gemů. Skončí-li zápas 6:3 6:4 (a je úplně jedno, jestli vyhraje favorit, nebo ne), váš tip byl správný, protože konečný počet gemů je 6+3+6+4=19, což je více než 18,5.

Je to opravdu jednoduché a sázkaři jsou této možnosti mnohdy nakloněni, zejména pak v případě, že kurzy na vítěze zápasu nejsou vůbec lákavé.

Wimbledon online stream

Wimbledon online stream

Živé přenosy z travnatého Grand slamu je možné sledovat v dnešní době u většiny sázkových kanceláří. Stačí vám hráčské konto a někdy taky malý zůstatek na všem hráčském kontě.

Kromě toho je možnost sledovat Wimbledon v TV, kromě zahraničních stanic se tento turnaj vysílá i v rámci programu český stanic.

Závislost na hazardních hrách – bezpečnost na prvním místě

Vymyká se vám hazard z rukou? Obraťte se na lidi, kteří vám chtějí pomoci!

Národní linka pro odvykání hraní na čísle 800 350 000 po-pá 10-18 hod.