Z Tipsportu!

Soutěž o 400 lístků na NHL v Praze

Tipsport Tipcup: Soutěž o 400 lístků na NHL v Praze

Soutěž o 400 lístků na NHL v Praze!

Díky exkluzivnímu partnerství s NHL jsme si pro nové i již registrované hráče připravili soutěž o lístky na start nové sezóny. Hrajeme o lístky na NHL v Praze 7. a 8.10. na zápasy San Jose Sharks a Nashville Predators!

  • Celková dotace: 2 650 000 Net
  • Počet postupujících: 16384

Tipsport

90/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 18 dubna 2024
  • skvělá bonusová nabídka
  • Tipsport TV funkce

Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

je jednou z nejoblíbenějších značek v České republice. Není divu! Uvítací bonus ve výši 50 300 Kč, mimořádné akce a speciální akce, jako jsou soutěže pro hráče, vás udrží v napětí! A k tomu všemu jsou technologie, které stojí za webovými stránkami a mobilní aplikací, na špičkové úrovni.

Tipcupy

Tipcupy jsou jednou z nejoblíbenějších soutěží největší sázkařské komunity. Účastnit se jich můžou všichni tipéři registrovaní k internetovému sázení u Tipsportu, Chance nebo Tipsportu SK.

V roce 2022 si budete moct zahrát až 9 Tipcupů, což je stejně jako v roce předešlém. Dohromady ve všech TC rozdělíme ceny v hodnotě převyšující 14,75 milionů. V Turnaji mistrů se bude hrát o miliony Netů a odměnu získá každý, kdo se do TM kvalifikuje. Vítěz TM získá 500 000 Kč. Soutěžící, kteří se umístí na 2. – 32. místě v závěrečné fázi Turnaje mistrů, získají stejnou cenu 62 500 Netů.

Jak vypadá hrací systém?

Všechny Tipcupy začínají kvalifikací. Výjimkou je Turnaj mistrů. Postupující poté čekají vyřazovací kola, která se hrají různými systémy a každý soutěžící si najde svůj oblíbený:

  1. Všichni proti všem – Všichni postupující spolu soupeří vždy v jedné skupině a dál postoupí lepší půlka. Takhle se hraje celý turnaj až do úplného vítěze.
  2. Souboje ve dvojicích – Dle konečného pořadí v kvalifikaci je rozlosovaný tzv. pavouk (obdoba rozlosování tenisových turnajů), kde se soutěžící utkávají ve dvojicích a dál v pavouku postoupí vždy ten lepší.
  3. Skupinový TC – Po kvalifikaci následuje několik skupinových kol, ve kterých jsou soutěžící rozděleni do stejně velkých skupin (například 4 čtyřčlenných nebo osmičlenných) a z každé skupiny postoupí předem stanovený počet hráčů do dalšího vyřazovacího kola. Po skupinových kolech je rozlosovaný tzv. pavouk (obdoba rozlosování tenisových turnajů), kde se soutěžící utkávají ve dvojicích a dál v pavouku postoupí vždy ten lepší.
Tipsport Tipcup