Chance tiket – jak sázet na Chance krok za krokem

Pokud vás vždy zajímalo, jak probíhá sázení u sázkové kanceláře Chance, připravili jsme si pro vás jednoduchý návod. Podělíme se s vámi o to, jak a kde podat Chance tiket a následně si ho i zkontrolovat. Vše přehledně krok za krokem.

Chance.cz

90/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 18 června 2024
 • snadné bonusové požadavky
 • spousta sázkových příležitostí

Chance bonus!

Registrací u Chance získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 2 200 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Vsaďte si Chance tiket

Podat sázkový tiket je u Chance možné na pobočce, online nebo prostřednictvím aplikace Chance. Právě sázení pomocí aplikace se stalo v posledních letech populární zábavou z pohodlí domova. Návštěva kamenné pobočky už tak dávno není nutností. Jak si tedy u Chance vsadit?

Podání sázky

Pokud podáváte sázku na Chance poprvé, musíte se nejprve zaregistrovat. Podobně jako ostatní sázkové kanceláře, ani Chance nezapomíná na své nové hráče, a tak zde každý nový sázející s dokončenou registrací získá pěkný uvítací Chance bonus jako pozornost. Celý proces registrace je navíc velmi snadný a zvládne ho každý za pár minut.

Nyní se podrobně podíváme na postup podání sázky:

 1. Pro podání tiketu se na stránkách nebo v aplikaci jednoduše přihlásíte do svého herního účtu.
 2. Vlevo z kurzové nabídky sportů vyberete sport, na který si chcete vsadit.
 3. U názvu sportu šipkou rozbalte nabídku událostí.
 4. Vyberte si turnaj a kurz sázkové příležitosti, na kterou sázíte.
 5. V pravém sloupečku uvidíte políčko s tiketem.
 6. Vepište částku,kterou chcete vložit (ta však nesmí být vyšší než váš zůstatek na herním účtu)
 7. Klikněte na tlačítko „Vsadit“ a tím uzavřete sázku.

Než dojde k uzavření sázky, máte možnost s tiketem pracovat, a to konkrétně:

 • Upravit výši vkladu 
 • Upravit váš tip
 • Upravit druh sázky (AKU, KOM)
 • Přepínat mezi tikety
 • Upravit měnu
 • Vložit tiket do soutěží Tipliga, Tipcup či Tipcup Tour

Obecně můžete u Chance podat následující typy tiketů:

Předzápasový tiket, LIVE tiket nebo MIX tiket. Online sázení u Chance je bez manipulačního poplatku, přičemž výše sázek je bez limitu. Vaše výhra však může dosáhnout maximální částky 10 000 000 Kč.

Chance kontrola tiketu

Jakmile soutěž, na kterou jste si vsadili, končí, vyhodnoťte si, zda je některá z vašich sázek výherní. Zde je návod na rychlé ověření vašich tipů online na webu Chance, v jejich mobilní aplikaci nebo přímo na pobočce.

Kontrola na pobočce

Na kamenných pobočkách sázkové kanceláře Chance si může hráč tiket zkontrolovat a rovnou i nechat vyplatit – vše na jednom místě.

Na vybrané pobočce ukážete svůj výherní tiket obsluze, která ho ihned vyhodnotí a vyplatí vám získanou výhru hotově. Jelikož má Chance v republice kolem 200 poboček, určitě nebudete mít problém vybrat si tu svou nejbližší.

Kontrola na webu bez přihlášení

Chance kontrola tiketu je také možná z pohodlí domova, a to přes webovou stránku provozovatele.

 1. V pravém dolním rohu si najdete kategorii „Doplňkové služby“ a pod ní políčko „Kontrola tiketu“.
 2. Po kliknutí na „Kontrolu tiketu” stačí do pole nadepsat potřebné údaje, jako je číslo Chance pobočky a Kontrolní číslo sázky.
 3. Systém poté vyhodnotí podanou sázku.

V tomto případě je pro vyplacení výhry nutné zajít na jakoukoliv pobočku Chance.

Chance kontrola tiketu
Chance tiket kontrola online

Kontrola online s přihlášením

Pokud máte u Chance založen hráčský účet, můžete kontrolu tiketu provádět ještě snáz.

 1. Po přihlášení do účtu si Chance výsledky tiketu můžete zkontrolovat sami v záložce „Moje tikety“, kde se vám hned zobrazí vaše poslední Chance sázky.
 2. Stačí pak kliknout na tlačítko „Přejít na moje tikety“, kde uvidíte kompletní seznam všech sázek, které se dají dál filtrovat podle stavu, času nebo typu.

Pokud budou vaše Chance výsledky tiketu výherní, vyplatí vám sázková kancelář částku automaticky na váš registrovaný účet.

Kontrola v mobilní aplikaci

Vaše Chance sázení si lze zkontrolovat i přes šikovnou mobilní aplikaci, kterou si stáhnete zcela zdarma na webu Chance. Postup je pak podobný jako předchozí vyhodnocení v prohlížeči po přihlášení uživatele.

Proč nebyl můj Chance tiket výherní?

V minulosti už se stalo, že někteří sázející o svou údajnou výhru přišli. Často totiž při výhrách záleží na interpretaci výsledku. Pravdou je, že sázková kancelář všechny tipy na tiketech může vyhodnotit jinak, než samotný hráč. Například pokud byly Chance sázky vypsané na počet gamů, nikoliv na počet bodů v utkání, může se interpretace hráče a sázkové kanceláře lišit.

Pokud si proto v průběhu sázení s něčím nebudete jistí, vyplatí se obrátit na Chance zákaznickou linku.

Jak dlouho trvá výplata u Chance?

Pokud jste měli štěstí a byla vám připsaná výhra na účet, zde je návod, na uskutečnění vaší výplaty.

U Chance existují tři možnosti, jak získat výplatu, a to osobně na pobočce s limitem do 10 tisíc, bankovním převodem s limitem do 1 milionu a nebo přes službu Skrill s limitem do 30 000 Kč. Výplata na pobočce je obecně nejrychlejší, protože je okamžitá. Převodem se bude jednat zpravidla o 1-3 pracovní dny, stejně jako tomu je u Skrill.

Výběr peněz probíhá zcela zdarma bez manipulačního poplatku.

Stále si nevíte rady? Požádejte o pomoc Chance!

Pokud stále potřebujete pomoci, není nic snazšího, než se obrátit na Chance zákaznický servis v podobě infolinky, chatu nebo e-mailové komunikace. Níže uvádíme čekací a provozní dobu.

Chance kontaktČekací dobaProvozní doba
online chat10s – 10minPo – Ne: 8:00 – 2:00
infolinka (Chance kontakt telefon +420 233 090 831)5 minPo – Ne: 8:00 – 22:00
e-mailem na [email protected]max. 24 hodinPo – Ne: 8:00 – 2:00

Chance.cz

Chance bonus!
bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!