Fortuna komunita

Sázková kancelář Fortuna je prvotřídní volbou pro sázení na internetu. Svým uživatelům však nabízí ještě něco navíc – možnost vzájemně komunikovat a vyjádřit se k aktuálnímu dění ve světě sportovního sázení. Jak Fortuna komunita funguje? Čtěte dále.

Fortuna

92/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 15 července 2024
  • rychlá registrace
  • spousta sázkových příležitostí

Nabídka Fortuny stojí za váš čas

Registrací u Fortuny získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 6300 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Pro koho je určena záložka Fortuna komunita?

Hlavní předností sázkové kanceláře Fortuna jsou samozřejmě nabízené kurzy, které svým sázejícím den co den představuje. Ačkoli se Fortuna specializuje především na online sportovní sázky, velmi populární se poslední dobou staly také LIVE sázky, doprovázené LIVE streamy všech zápasů a utkání.

A co víc si může sázkař přát, než vysílané live streamy přímo komentovat a sdílet své názory s ostatními sázejícími. Přesně to mu nabídne Fortuna komunita na iFortuna cz. Uživatelé platformy zde mohou každý den přispívat názory do fóra, diskutovat s ostatními sázkaři nebo reagovat na vydané analýzy.

Jak se stát součástí komunity?

Jedinou podmínkou pro vstup do této exkluzivní Fortuna komunity je úspěšné provedení registrace na pobočce, online platformě nebo v aplikaci. Po dokončení registrace a ověření identity se můžete těšit nejen na pravidelné akční nabídky a bonusy, ale i na zmiňovaný přístup do sekce Fortuna komunita. Jedině tam můžete chatovat s ostatními nejen o sázkách a live streamech.

Další iFortuna výhody

Za zmínku stojí také velmi šikovná Fortuna aplikace, kterou si můžete stáhnout na chytrý telefon. Prostřednictvím této aplikace můžete sázet, ale také sledovat live streamy na Fortuna TV kdekoli se vám jen zachce.

Na iFortuna cz nechybí ani pořádná porce lákavých promoakcí a bonusů, které vás zvednou ze židle.

iFortuna mobile - komunita

Diskuse ve Fortuna komunitě

Spojte se s ostatními sázkaři, sdílejte své názory a tipy, inspirujte se a v neposlední řadě se zapojujte do pravidelných soutěží na platformě. Stačí se připojit k tisícům dalších uživatelů a bavit se při sázení naplno.

K diskuzi na platformě slouží sekce v diskusním fóru pod záložkou Komunita, kde každý může volně vyjádřit svůj názor nebo jen tak chatovat a ptát se pod zvolenou přezdívkou.

Tématům se meze nekladou, a tak mezi chatujícími často najdeme i vtipálky. K pestřejší komunikaci uživatelům slouží také emoji. Pro přidávání příspěvků je nutné se přihlásit do svého účtu.

Sázky Live chat

V záložce Komunita najdeme kromě diskuze a příspěvků k analýzám také sekci Sázky Live chat, která nás přesměruje přímo do záložky LIVE sázek.

Fortuna sázková kancelář nabízí svým uživatelům opravdu nemalé množství LIVE sázek, a to jak na fotbal, hokej a tenis, tak na basketbal, volejbal nebo motorky. U každého utkání je možné vybírat hned z několika vypsaných sázek.

Právě zde sázející můžou sledovat dva a více live streamů najednou a sdílet, reklamovat nebo vkládat svůj tiket přímo do živého chatu. Díky této vylepšené verzi Fortuna šlape na paty konkurenci.

Na Fortuna TV je možné sledovat téměř 400 000 live streamů ročně, což rozhodně není málo. Kromě klasiky tam nechybí ani zápasy UFC, NASCAR nebo Mistrovství světa. Pro sledování streamů musíte mít na svém uživatelském plně ověřeném účtě alespoň minimální zůstatek. Chatovat zde můžete bez omezení.

Sázky Live chat

Příspěvky k analýzám a příspěvky s tikety

Zajímavou záložkou sekce Fortuna komunita jsou také příspěvky k analýzám. Web Fortuna totiž každý den reaguje na výsledky zápasů krátkým článkem, kde shrne všechny nejdůležitější momenty. Právě na tyto analýzy lze reagovat pomocí komentářů pod každou z nich.

Příspěvky s tikety slouží jako inspirace hráčům, jelikož zobrazují vyhrané nebo vsazené tikety ostatních sázkařů. U vyhraných tiketů tak například vidíme, kolik přesně sázkař vsadil a kolik mu to vyneslo.

Nejoblíbenější příspěvky na Fortuně

Opomenout bychom neměli ani záložku nejoblíbenějších příspěvků na platformě. Právě tam najdeme takové příspěvky, které od ostatních sázejících získaly nejvíce hlasů neboli palců nahoru. Tyto komentáře se pak budou v rubrice zobrazovat podle jejich oblíbenosti.

Využívejte všechny funkce iFortuna naplno!

Sportovní sázení Fortuna vás bude bavit ještě více, pokud při registraci vložíte Fortuna promo kód. Díky němu totiž hned do začátku dostanete od poskytovatele bohatý dárek. Klikněte na tento odkaz a my vás přesměrujeme přímo na registrační formulář. Po jeho vyplnění už jen zbývá vybrat si z několika vstupních bonusů.

Registrace na Fortuně vám zabere jen několik málo minut. Nezapomeňte si také svůj sázkařský účet ověřit pomocí bankovní identity. Jedině tak budete moci využít pravidelných akčních bonusů, které jistě přílepší.

Za ověření identity navíc Fortuna připíše automaticky peněžní bonus zdarma. Ten pak můžete okamžitě využít na některou ze svých budoucích sázek. Taková nabídka se zkrátka neodmítá.

Závěr

Fortuna sázková kancelář je bezesporu velmi oblíbenou sázkovou kanceláří v České republice a své uživatele si hýčká, jak jen může. Je vidět, že pracuje neustále na vylepšení a snaží se sázejícím nabídnout tu nejmodernější technologii.

Důkazem je i prvotřídní Fortuna aplikace, na které můžete bez omezení využívat všechny funkce, jak jste zvyklí z webových stránek.

Štědré uvítací odměny Fortuně jistě každý rok přivedou tisíce nových sázejících a hráčů, takže je určitě oč stát.

Live sázky a live streamy jsou uživatelům dostupné jak přes web, tak v mobilní aplikaci, kde vše funguje skutečně rychle a bezproblémově. Najednou se dají na Fortuně sledovat až dva streamy, což není vůbec špatné.

Fortuna komunita je sociální fórum, kde mohou sázkaři diskutovat a zveřejňovat vsazené tikety. Sázkaři mohou navíc využívat funkci okamžité výplaty nebo podávat Maxikombi sázky a Rychlosázky.