Tipsport registrace

Chystáte se začít sázet a sázková kancelář Tipsport je ve vašem užším výběru? Pak vás od začátku vaší sázkové kariéry dělí jediný krok – Tipsport registrace. V našem článku se dozvíte vše, co o tomto procesu potřebujete vědět.

Tipsport registrace – Jak si založit účet krok za krokem

Založení sázkového konta je jednoduchý a přímočarý proces, ve kterém se ale nevyhnete některým věcem, které ovšem stanovuje zákon. Nicméně, těmto věcem se nevyhnete u žádné legitimní sázkové kanceláře, takže žádné obavy.

Jednou z možností je registrace přímo na pobočce, kde hned předložíte potřebné doklady o vašem věku a identitě. Níže naleznete postup, který sázková kancelář Tipsport vyžaduje u Tipsport registrace online.

Tipsport registrace

Registrace u Tipsport

  • Přejděte na stránku sázkové kanceláře Tipsport.
  • V horní části obrazovky spatříte tlačítko Registrace.
  • Vyplňte požadované údaje o vaší osobě a kontaktní informace.
  • Nezapomeňte použít Tipsport akční kód, získáte tím Tipsport bonus.
  • Potvrďte registraci.

Po splnění těchto kroků vás bude společnost informovat o procesu prostřednictvím emailu. Budete pak muset ověřit svou identitu ale jakmile je ověřena, můžete vložit na svůj účet peníze, získat Tipsport bonus a začít sázet. Podrobněji se na proces ověřování totožnosti zaměříme níže.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Až do 50 300 KČ
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!

Kdo se může u Tipsport zaregistrovat?

Sázení je v České republice umožněno jen osobám starším 18 let. To je v podstatě jediná podmínka, která se na toto odvětví vztahuje.Po dovršení tohoto věku nemusíte splňovat žádnou jinou podmínku. Ostatní věci se týkají ověření vaší identity, ale to se v podstatě váže na předešlou podmínku, protože díky ověření si společnost potvrdí, že máte potřebný věk k tomu, aby vám sázková kancelář Tipsport legálně otevřela váš sázkový účet.

Jak ověřím svůj Tipsport účet?

V Česku se před pár lety zavedlo tzv. BankID, což je v podstatě jednoduchý způsob, jak ověřovat vaší identitu na internetu. BankID se používá ve spoustě krajin a ulehčuje vám výrazným způsobem proces potvrzování toho, kdo jste.

Co BankID představuje?

Je to v podstatě elektronická občanka. Díky BankID si nejen nemusíte pamatovat spoustu hesel, a to nejen do bankovnictví, ale také na spoustě jiných portálů, které BankID podporují, včetně sázkových kanceláří, Tipsport nevyjímaje. Díky této elektronické občance je proces ověřování totožnosti mnohem jednodušší a rychlejší, čímž bude vaše Tipsport registrace ještě přímočařejší.

Je BankID zpoplatněno?

Ne, BankID je zcela zdarma. Rovněž jako do online bankovních portálů, tak i přihlášení či potvrzování přes vaší bankovní identitu je pro běžné uživatele bez jakýchkoliv poplatků. Takže schovejte peněženku, u BankID jí potřebovat nebudete.

Je BankID bezpečné?

Ano, za bezpečností BankID stojí samotné Banky. Bankovní identitu a vůbec veškeré vaše údaje má jenom a pouze vaše banka. Nikdo jiný jen vy sami určujete, kde, jak a k čemu BankID využijete. Jste pánem své online identity.

Tipsport bonus až 50 000 + 300 Kč a jak jej získat

Tipsport bonus až 50 000 + 300 Kč a jak jej získat

Bookmaker Tipsport aktuálně nabízí novým hráčům Tipsport bonus ve hodnotě 500 Kč na vaše první sázky. Navíc je zde i druhý bonus, který je závislý jak na vašem prvním vkladu, tak i na množství peněz, které prosázíte na vašich tiketech. Pro získání použijte náš Tipsport akční kód.

Registrační bonus 300 Kč na Tipsport sázky zdarma

Jedinou podmínkou pro získání této bonusové nabídky je dokončení plnohodnotné registrace. Nepotřebujete na váš účet vkládat žádné finanční prostředky. Společnost Tipsport vám poskytne 300 korun, které můžete libovolně prosázet jako poděkování za otevření si konta u této sázkové kanceláře.

Vstupní bonus 100% až do 50 000 Kč

U tohoto bonus jsou podmínky o něco složitější. První podmínka, která v podstatě určuje výši bonusu, který budete moci získat, je váš počáteční vklad. Čím více peněz na začátku vložíte na váš účet, tím vyšší bude hodnota bonusu.

Ku příkladu, pokud je váš první vklad 5 000 Kč, výše bonusu bude 5 000 Kč, tedy 100%. Pokud vložíte 40 000 Kč, bonus bude 40 000 Kč. Pro první vklady, kterých hodnota je rovna nebo vyšší 50 000 Kč bude bonus 50 000 Kč.

Další podmínkou je ale prosázení určitého množství peněz, aby byl bonus odblokován. Jako příklad si uvedeme princip odblokování pro bonus 20 000 Kč. Pro úplné odblokování bonusu musíte celkově prosázet 320 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 4,00. Nicméně, bonus se uvolňuje postupně, tedy pro získání alespoň jeho částí nemusíte prosázet celou tuto hodnotu. Za každých prosázených 32 000 Kč se vám uvolní bonus 2 000 Kč, tedy 10%.

Níže je tabulka příkladů podle výše vašeho prvního vkladu na vaše konto. Je rozdělena do tří hladin, které závisí na výši vkladu. Podmínky se totiž pro tyto hladiny mírně liší.

VKLADDo 1 000 Kč včetněDo 5 000 Kč včetněNad 5 000 Kč
Požadovaný obrat5× (vklad + bonus)7× (vklad + bonus)8× (vklad + bonus)
Kurz sázek1,5:12:14:1*
Denní limit500 Kč2 500 Kč25 000 Kč
MAXIMÁLNÍ BONUS1 000 Kč5 000 Kč50 000 Kč

Veškeré informace o bonusech naleznete přímo na stránce sázkové kanceláře Tipsport.

Tipsport
90/100
Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

Můžu sázet a hrát u Tipsport bez registrace?

Bohužel ne. Sázení není povoleno nezletilým, proto je registrace nevyhnutelná. Díky registraci může Tipsport ověřit váš věk a vyhnout se tím případným problémům se zákonem.

Každopádně bavíme se o online sázení. Bez Tipsport registrace můžete sázet přímo na pobočkách, kde váš věk ověří samotný zaměstnanec, který vám tiket vystavuje. Nicméně, registraci vřele doporučujeme, protože Tipsport nabízí spoustu promo akcí a věrnostních programů právě pro registrované hráče.

Kromě toho získáte registrací i vstupní bonusy, které jsme zmínili výše. Tyto bonusy jsou opravdu skvělou odměnou ve srovnání s tím, jak snadná v dnešní době registrace je. Vaše Tipsport sázky tak můžete uzavírat s extra penězi.

Můžu získat Tipsport bonus bez registrace?

Bez Tipsport registrace vám společnost, bohužel, bonus neudělí. Jednou z podmínek pro získání extra peněz ve formě bonusu je právě proces registrace, kterým musíte projít, aby vám sázková kancelář mohla zařadit mezi hráče oprávněné k získání těchto bonusových finančních prostředků.

Ujišťujeme vás, že registrace není vůbec těžký či složitý proces. Tímto procesem si musíte projít u všech legitimních sázkových kanceláří. Pokud si stále nejste jisti, podívejte se na začátek tohoto článku, kde uvidíte postup registrace krok za krokem. Sami zjistíte, že samotná registrace je v podstatě jenom ověření toho, zda jste to vy a zda máte věk na to, abyste mohli uzavírat sázky.

sázková kancelář Tipsport

Proč bych se měl registrovat u Tipsportu?

Sázková kancelář Tipsport patří mezi nejznámější a největší společnosti v České republice. Jejich pobočky naleznete po celé zemi a jejich reputace zajišťuje i jejich legitimitu. Tipsport je zcela legitimní společnost, která se řídí všemi právními nařízeními a operuje v mezích zákone.

Nemusíte se tak bát, že své finanční prostředky svěřujete pofidérní firmě. A že těch byste našli. Spousta podvodníků operuje v online prostředí sázkových kanceláří a i když pro někoho to může být samozřejmé spatřit takové podvodník, neplatí to u všech.

Legitimní společnost, bonusy a promo akce

U Tipsportu se nemusíte ničeho bát. V České republice jsou zákony o hazardních hrách docela přísné a pokud je některá společnost povolena operovat na českém území, pak víte, že je všemožně regulována.

Proto pokud váháte, pak vám ujišťujeme, že Tipsport registrace je opravdu správná volba. Navíc u Tipsportu získáte skvělé vstupní bonusy a jejich věrnostní programy stojí také za to. Dále se můžete těšit na opravdu širokou nabídku sportů a událostí, na které si můžete vsadit.

Nabídka kurzů

Nechybí ani Live sázení, kde k vybraným utkáním můžete sledovat i živý přenos. Tipsport je jednoduše kvalitní po všech stránkách. Kurzy jsou solidní, i když u konkurence někdy najdete vyšší kurzy, ale to záleží od zápasu. Na druhou stranu je zas u Tipsportu možné najít nejvyšší kurz na jiné utkání. Je to zcela vyvážené

Mobilní aplikace

Tipsport aplikace je dostupná jak pro Android, tak iOS a je návod k její stažení naleznete přímo na stránce společnosti, kde jí věnují samostatnou stránku. Tipsport aplikace je skvělá a díky ní budete moci sázet na vaše oblíbené sporty a zápasy, ať jste kdekoliv. Pokud právě nemáte aplikaci po ruce, sázet můžete také pomocí jejich mobilní stránky, která je dostupná z jakéhokoliv mobilního zařízení s prohlížečem.

Pokud je tedy sázková kancelář Tipsport ve vašem užším výběru, mějte na paměti, že je to skvělá volba. Registrací prolétněte a pak už se můžete těšit na skvělé bonusy, kurzy a celkově na vše, co k sázení patří.