Fortuna live

Fortuna je jednou z nejoblíbenějších sázkových kanceláří v České republice a její sekce Fortuna live je opravdovým královstvím živé zábavy. Více o živém sázení a live přenosech na Fortuna TV se dozvíte v tomto přehledném článku.

Fortuna

92/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 18 dubna 2024
 • rychlá registrace
 • spousta sázkových příležitostí

Nabídka Fortuny stojí za váš čas

Registrací u Fortuny získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 6300 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Fortuna live – vyzkoušejte nabídku živého sázení

Fortuna sazkova kancelar už dávno nepředstavuje pouze Mekku klasického online sázení. Do svého repertoáru totiž zařadila i hit internetového sázení – Fortuna živé sázky. Právě ty patří mezi nejpopulárnější sázky na platformě vůbec. Najdete je ve speciální sekci LIVE na horní liště webových stránek poskytovatele.

Jaký je ale rozdíl mezi live sázkami a předzápasovými tipy? A kde mohu sledovat živé zápasy a zároveň během toho sázet na favority? My vám to hned prozradíme.

Fortuna live sázky

Live sázky na Fortuně umožňují sázejícím sázet přímo v průběhu sportovní události. Tím se liší od pevných kurzů, jsou totiž dynamické a průběžně se mění. Právě tento aspekt je největším plusem live sázek. Sázkař tak může snadno reagovat v průběhu zápasu, své sázky podle vývoje upravovat, případně přidávat další a další.

Pokud vás láká live tipování, mrkněte do specializované sekce LIVE na iFortuna, kde najdete všechny aktuální sportovní události, které jsou sázejícím dostupné ve formátu live sázek. Zároveň si můžete prohlédnout, zda bude k dané sportovní události k dispozici také přímý přenos vysílaný prostřednictvím Fortuna TV.

Výhody Fortuna LIVE

Jasnou výhodou Live sázek je možnost sázet na vítěze kdykoli během zápasu. Navíc u toho můžete rovnou sledovat i přímý přenos z utkání – vše jednoduše na jedné platformě. Živými sázkami minimalizujete jednoznačně riziko ztráty a využíváte výhodnějších kurzů (například v době, kdy zatím favorit nevyhrává).

Nejpopulárnějšími live sázkami jsou ty, které se uzavírají na poslední chvíli, tedy před koncem utkání, kdy favorité prohrávají. V takové chvíli můžete vsadit na favorita a využít  velmi výhodný kurz.

Fortuna živě tipy

Fortuna sázky live jsou skvělou příležitostí, jak spekulovat s kurzovými rozdíly a není vůbec neobvyklé uzavřít jistou sázku. Není tajemstvím, že jakmile zápas začal, mnohem lépe se bude tipovat jeho další průběh a vývoj.

Pokud ovšem se sázkami teprve začínáte, určitě nebude marné si nejprve zkusit klasické předzápasové sázky. A až se budete cítit sebejistější, můžete se přesunout k sázení LIVE. Vždy je lepší nasbírat zkušenosti a ne se do neznáma pouštět bez znalostí. Mějte na paměti, že přijetí live sázky potrvá vždy několik sekund. Sázet Live není možné například během pokutového kopu nebo při udělení červené karty. V takovém případě se čeká na úpravu kurzu bookmakerem.

Fortuna TV

Fortuna TV – streamingová služba

Na iFortuna.cz na vás čeká velké množství live sázek, ať už na populární fotbalové, hokejové, basketbalové nebo volejbalové zápasy. Počet live sázek na českou fotbalovou a hokejovou ligu je mnohem vyšší než u konkurenčních sázkových kanceláří.

K live sázení potřebujete také vhodný streamingový servis. I tady se můžete spolehnout na Fortunu a její službu Fortuna TV. Ta umožňuje sledování až dvou live streamů najednou. Využít u toho můžete i funkce tiketu, které lze sledovat, sdílet, upravovat nebo vkládat do live chatu.

Při live sázení se vám bude hodit funkce Rychlosázka, kterou si každý sázející může zapnout v nastavení profilu. Díky této funkci smí sázkař po kliknutí uzavřít live sázku okamžitě bez čekání.

Pro sledování přímých přenosů a živé sázení musíte mít na hráčském účtu dostatek peněz, zpravidla alespoň minimální zůstatek. Zároveň je třeba mít plně ověřený účet a dokončenou registraci.

Fortuna nabídka se nedávno rozšířila a hráči tak mají možnost sledovat až 400 000 live přenosů ročně, včetně těch nejzajímavějších událostí, jako je NHL, NASCAR nebo FIFA.

Jak se používá Fortuna TV

Pokud jste aktivními sázkaři a rádi využíváte všechny služby dané sázkové kanceláře, pak budete zbožňovat Fortuna TV.

Použití tohoto streamingového servisu je takřka bez práce. Stačí splnit jednu jedinou podmínku poskytovatele, v tomto případě je vyžadována úplná registrace a ověření na platformě a minimální zůstatek na hráčském účtu. Podání sázky není u Fortuny podmínkou sledování streamů.

Pak už si jen můžete užívat sportovní akce na maximum a sledovat je živě kdykoli a kdekoli, a samozřejmě bez zbytečných reklam, jako je tomu u klasického televizního vysílání.

TV Fortuna je skvělou funkcí, kterou by byla škoda nevyužít. Sledovat ji navíc můžete jak v prohlížeči, tak na vašem mobilu nebo tabletu. Mobilní streaming je možný po stažení Fortuna aplikace, která je hráčům dostupná v GooglePlay nebo AppStore.

Pro sledování Fortuna televize stačí přejít na stránku provozovatele a v nabídce kliknout na sekci LIVE, pak už jen budete přesměrováni do živého sázení a vysílání, kde na vás čekají tisíce přenosů a hora zábavy.

Nejpopulárnější streamy

Na Fortuna televizi se vysílají tisíce přímých přenosů ročně, které můžou uživatelé sledovat prostřednictvím webové stránky nebo mobilní aplikace. Mezi nejžádanější programy již tradičně patří:

 •  všechny zápasy v rámci Fortuna ligy
 •  všechny zahraniční fotbalové turnaje včetně Seria A, La Liga, Bundesliga a Ligue 1
 •  hokejová utkání v rámci NHL, KHL a MS
 •  tenisové grandslamy a turnaje ATP a WTA
 •  zápasy turnajů UFC a UFC Fight Night
 •  evropské basketbalové ligy a NBA
 •  volejbalové zápasy a házená
 •  e-sporty včetně CS GO a LOL
 •  a mnohé další

Fortuna live nabídka kurzů

Fortuna sázková kancelář si pro své uživatele připravila pořádnou zásobu LIVE sázek. Na své si tu přijdou jak zastánci fotbalu a hokeje, tak fanoušci tenisu, basketbalu, volejbalu, ale i šipek, nebo dokonce gamingu. Každé live utkání dává hráčům na výběr z několika kurzů.

Při Fortuna live sázení je klíčové dostat se přímo do hry, a to jde uskutečnit jedině prostřednictvím sledování živého přenosu přímo na Fortuna TV. Jedině tak budete mít zápas a svou sázku pod dohledem.

Pokud si na to troufáte, můžete dokonce sledovat i několik zápasů a sázek najednou. Tuto metodu ovšem doporučujeme pouze zajetým sázkařům, protože v takovém případě je pravděpodobné, že vám něco unikne, což samozřejmě není žádoucí.

Rada na závěr

Obecně se doporučuje podávat přednostně předzápasové sázky a na live sázky si nechat jen menší množství zápasů. To proto, abyste se dokázali soustředit na živé dění a dokázali pohotově reagovat na události během zápasu. Nepozornost při zápase by se totiž mohla vymstít. Pokud ale budete živý zápas a jeho vývoj bedlivě sledovat, je tu vysoká šance, že budete skórovat.

Sledujte a sázejte živě na Fortuna!

Co si budeme povídat, live sázky jsou budoucností sportovních sázek. Dnes už nemusíte čekat několik hodin, abyste zjistili, jestli jste vyhráli nebo ne. Zkuste si vsadit živě přímo během sportovní události a možná se na vás usměje štěstí. Na Fortuna live si můžete vsadit během zápasu klidně i několikrát a sledovat při tom vývoj hry. Tím se také zvyšuje vaše šance na výhru.

Pokud se budete řídit našimi tipy, určitě si live sázky užijete na maximum a nasbíráte postupně potřebné zkušenosti, díky kterým si nakonec přijdete i na pěkné peníze.

Fortuna TV je moderní streamingová služba, kterou mohou využívat všichni sázející bez rozdílu. A je to tak snadné, že vás to bude bavit od první chvíle.

Připojte se k Fortuna komunitě a vyzkoušejte si živé sázky na vlastní kůži. Nebudete litovat!