Tipsport mobilní aplikace

Jste registrovaným hráčem a a chcete sázet na cestách? Pak vás určitě potěší fakt, že Tipsport mobilní aplikace je vám plně k dispozici, ať už jste kdekoliv! Sázet tak můžete opravdu z jakéhokoliv místa s přístupem na internet.

Tipsport

90/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 18 dubna 2024
 • skvělá bonusová nabídka
 • Tipsport TV funkce

Bonus Tipsport však není vše, co zde najdete!

je jednou z nejoblíbenějších značek v České republice. Není divu! Uvítací bonus ve výši 50 300 Kč, mimořádné akce a speciální akce, jako jsou soutěže pro hráče, vás udrží v napětí! A k tomu všemu jsou technologie, které stojí za webovými stránkami a mobilní aplikací, na špičkové úrovni.

Jak na stažení Tipsport mobilní aplikace?

Tipsport aplikace je k dispozici pro zařízení běžící na platformě Android, ale také i pro ty, které běží na platformě iOS. Obě tedy naleznete v příslušných obchodech na vašem mobilním zařízení. Tipsport mobilní aplikace je zdarma a pokud byste narazili na jakékoliv problémy, podívejte se na stránku samotné sázkové kanceláře, která má detailní informace k tomuto tématu v hlavním menu.

Přes aplikaci se tak můžete registrovat a v podstatě nemá žádná omezení, co se týká kurzů, nabídky či live sázek naproti klasickému webovému rozhraní. Pro někoho může být ze začátku nepříjemný menší displej, ale časem si zvyknete a zcela jistě oceníte sázení a hraní kasino her i na cestách, nebo pokud prostě nemáte po ruce nic jiného, než vaše mobilní zařízení.

Stažení Tipsport mobilní aplikace pro Android

 • Na vašem mobilu či tabletu navštivte stránku https://m.tipsport.cz/mobil a stáhněte samotnou aplikaci do vašeho mobilního zařízení.
Tipsport mobilní aplikace - krok 1
 • Stiskněte tlačítko “Nastavení”. Dostanete se do nastavení mobilního zařízení.
Tipsport mobilní aplikace - krok 2
 • Povolte nainstalování této mobilní aplikace z tohoto zdroje. Tipsport mobilní aplikace je zcela bezpečná, neohrozí ani váš telefon, ani vaše data.
Tipsport mobilní aplikace - krok 3
 • Stiskněte tlačítko “Instalovat”. Samotná instalace Tipsport aplikace může chvíli trvat, proto buďte prosím trpělivý.
Tipsport mobilní aplikace - krok 4
 • Za chvíli je Tipsport aplikace úspěšně nainstalována a vám už zbývá se do ní přihlásit a začat jí plně využívat kdykoliv chcete.
Tipsport mobilní aplikace - krok 5

Stažení Tipsport mobilní aplikace pro iOS (iPhone)

 • Na svém iPhonu nebo iPadu otevřete obchod s aplikacemi App Store.
Tipsport mobilní aplikace iOS - krok 1
 • V poli vyhledávání jednoduše zadejte klíčové slovo “Tipsport” a vyhledejte.
Tipsport mobilní aplikace iOS - krok 2
 • Po otevření správné apky spatříte tlačítko “Získat”. Po jeho stisknutí se vám zobrazí průběh instalace, která je zdarma.
Tipsport mobilní aplikace iOS - krok 3

Jak získat aplikaci pro Windows a jiné operační systémy?

V současné době jsou k dispozici jenom výše zmíněné varianty Tipsport aplikace Nemusíte ale věšet hlavu. Stránka a samotné sázení u Tipsportu je umožněno všem mobilním zařízením díky mobilní verzi webu společnosti. Samotná webová stránka by sama měla detekovat, jestli na ní přistupujete z mobilu či tabletu a přizpůsobit rozlišení a rozložení stránky menší obrazovce.

To znamená, že až už máte jakékoliv zařízení, sázet či sledovat živé přenosy můžete bez problému z jakéhokoliv místa na Zemi, je-li tam připojení na internet. Sami uvidíte, že mobilní web je zcela příjemná a komfortní alternativa k aplikaci.

[CCTA cta_id=172639 design=button Tipsport-Czech Republic-Mobile_Header-Article Mobile-Sports Betting activity=”Sports Betting”]

Jak se registrovat pomocí Tipsport aplikace?

Přes mobilní zařízení se u Tipsportu můžete zaregistrovat momentálně jenom pomocí webového rozhraní. Do aplikace přistupujete až po registraci pomocí svých přihlašovacích údajů. I když přes apku se registrovat nedá, webová alternativa je plně dostačující.

Tipsport mobilní registrace krok za krokem

 • Otevřete stránku společnosti Tipsport na svém mobilním zařízení pomocí jednoho ze spousty webových prohlížečů.
 • Stránka sama detekuje přístup z mobilu a přesměruje vás na mobilní verzi webu.
 • V pravém horním rohu displeje spatříte tlačítko Registrace.
 • Po stisknutí se před vámi objeví registrační formulář, kde budete muset vyplnit informace o vaší osobě.
 • Nezapomeňte použít Tipsport akční kód, čímž si zabezpečíte nárok na získání vstupního bonusu.
 • Registraci po odeslání společnost zpracuje a bude vás informovat o průběhu emailem.
 • Součástí registračního procesu je dle zákona předložení dokladů o vaší osobě (stačí mít BankID pro jednodušší vyřízení tohoto kroku).
 • Po úplném dokončení všech kroků se budete moci, pomocí vašich přihlašovacích údajů, přihlásit do vašeho Tipsport konta. Ty samé údaje používáte i pro přístup do aplikace.

Proces registrace není nijak komplikovaný a i když musíte dokládat určité dokumenty, je to nevyhnutelnost, bez které se neobejdete u žádné legitimní sázkové kanceláře. Někdy je nutné dokončit registraci přímo na pobočce. To je v podstatě další možnost, jak se registrovat. Stačí zajít na pobočku a vyřídit vše potřebné přímo tam. Paní nebo pan za přepážkou s vámi projde procesem registrace a vy tak nemusíte v podstatě nic dělat.

Tipsport bonus pro nové hráče – získejte bonus 100% až do 50 000 Kč + 300 Kč za registraci!

Tipsport bonus pro nové hráče

Tipsport bonus je jednou z věcí, které dávají této sázkové kanceláři konkurenční výhodu. Bonus 50 000 Kč je pravděpodobně jeden z nejvyšších, jaké v současnosti v průmyslu sázení dokážete získat. Navíc vám společnost Tipsport daruje 300 Kč na vaše sázky po úspěšném dokončení registrace, zcela zdarma.

Nicméně, i když je vstupní 100% bonus na Tipsport sázky obrovský, společnost vám jej nedá jen tak zdarma. Platí zde totiž podmínky, které musíte splnit, aby vám byl bonus uvolněn. Tyto podmínky stanovují výši prosázených peněz na určitý kurz, a po dosažení této hranice vám bude uvolněna část bonusu (10%). Tento proces se opakuje 10 krát.

Bonus je udělen všem, kteří mají za sebou plnohodnotnou registraci a vloží na svůj účet finanční prostředky. Právě první vklad na vaše hráčské konto je ten, který se bude brát do úvahy při udělování bonusu. Samozřejmě, že nemusíte vložit 50 000 Kč, ale bonus bude nižší. Pokud například vložíte jenom 5 000 Kč, váš bonus bude stejně vysoký, tedy 5 000 Kč.

Podle výše prvního vkladu se počítá nejen samotný bonus, ale liší se zde i podmínky protočení, které musíte před uvolněním extra peněz splnit. Tyto podmínky jsou rozděleny do tří skupin právě dle výše prvního vkladu. Více informací naleznete přímo na stránce Tipsport sázkové kanceláře.

Pokud se ale chystáte sázet častěji, než jenom rekreačně, neměl by být pro vás až taký problém tento bonus nakonec získat. Mimo Tipsport bonus pak můžete těžit s vyššího počtu sázek i v jejich věrnostním programu, kde sbíráte body, které je pak možné použít jako finanční prostředky a uzavřít tiket v podstatě zdarma (za body). Pro získání bonusu na vaše Tipsport sázky nezapomeňte během registrace použít Tipsport akční kód.

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

Až do 50 300 KČ
 • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!

Tipsport mobilní bonus

Některé sázkové kanceláře nabízejí svým hráčům bonus za využívání aplikace. Tipsport mezi ně, bohužel, nepatří. Nicméně, jejich nabídka vstupních bonusů je relativně slušná a do podmínek protočení se vám započítávají i sázky přes aplikaci. Pokud se v budoucnu objeví bonus jenom v rámci Tipsport mobilní aplikace, určitě vám dáme hned vědět!

Proč bych si měl stáhnout mobilní aplikaci Tipsport?

Na začátek je potřeba říct, že Tipsport mobilní aplikace je plnohodnotná alternativa sázení na pobočce nebo pro online sázení. Nabídka sportů, turnajů a soutěží je stejná, jako v zmíněných variantech.

Optimalizovanost

Jelikož existuje mobilní verze stránky a aplikace tudíž není úplně nevyhnutelná. To by ale pak nedávalo smysl vůbec nějakou aplikaci vyvíjet, že? Aplikace je optimalizována pro vaše zařízení, zatímco totéž nemůžeme říct o mobilním webu. Na aplikaci se neustále něco zlepšuje a optimalizuje, tudíž si můžete být jisti, že je to ta správná volba. Rychlost je skvělá a nabídka není nijak limitována.

Kurzová nabídka

V aplikaci máte přístup ke kompletní kurzové nabídce. Vsadit si budete moci na všechny velké fotbalové podujetí, od Ligy mistrů až po všechny nejprestižnější fotbalové soutěže nejen v Evropě. Nechybí však ani nižší ligy, které v nabídce figurují.

Kromě fotbalu jsou zde k dispozici i všechny ostatní populární sporty. Nechybí hokejové ligy z celého světa včetně zámořské NHL, vsadit si můžete i na Mistrovství světa a mnohem více. U tenisu je paleta možností také skvělá. Nechybí žádný z Grand slamů a spousta dalších turnajů během celého roku.

Pokud se zajímáte o méně populární sporty, pak budete spokojeni s výběrem, který Tipsport nabízí. Od boxu, šipek, až po kriket či e-sporty. To vše a mnohem více! U Tipsportu si přijde na chuť nejeden fanoušek netradičních sportovních událostí.

Tipsport live sázky

Mobilní aplikace disponuje plnohodnotným live sázením. Tipsport live sázky můžete uzavírat kdekoliv jenom pomocí mobilní aplikace a připojení na internet. Ať už jste na cestách ,nebo jen prostě nemáte přístup ke svému počítači, s aplikací vše zvládnete.

Samozřejmostí jsou i živé přenosy z tisíců zápasů ze spousty sportů, které jsou vám přes aplikaci plně k dispozici. Dívat se tak můžete na zápasy a přímo na ně sázet z jednoho místa.

Mobilní aplikace od Tipsport je proto skvělou volbou, pokud váš mobil nebo tablet operuje na platformě Android nebo iOS. Určitě vám doporučujeme si aplikaci nainstalovat a dát jí přednost před mobilní verzí webu. Zcela jistě toho nebudete litovat!

FAQ – Často kladené otázky

Jak můžu získat Tipsport aplikaci pro Android?

Stačí, když na vašem mobilním zařízení otevřete obchod s aplikacemi a zadáte klíčové slovo “Tipsport”. Aplikaci pak jednoduše nainstalujete do svého zařízení a přihlásíte se do ní pomocí vašich údajů, které jste uvedli u registrace. Do aplikace je možné přistupovat jenom za podmínky, že jste registrovaným členem. Detailní návod na stažení aplikace naleznete na začátku tohoto článku.

Jak můžu získat Tipsport aplikaci pro iPhone (iOS)?

Pro iPhone či iPad je postup pořízení aplikace v podstatě stejný, jako u Androidu. Stačí, když do vyhledávání zadáte klíčové slovo a vyhledáte. Po kliknutí na Tipsport aplikaci už jen stačí stisknout tlačítko Získat a aplikace se vám sama stáhne a nainstaluje do vašeho mobilního zařízení, zcela zdarma. Detailní postup je na začátku článku.

Jaký je aktuální Tipsport bonus?

Sázková kancelář Tipsport nabízí novým hráčům vstupní bonus 100% až do 50 000 Kč. Kromě toho vám dá společnost dalších 300 Kč zdarma na vaše sázky a to jen za úspěšné dokončení registrace. Kromě samotných bonusů se můžete těšit i na věrnostní program a další promo akce, které se během roku objevují.

Jaký je Tipsport mobilní bonus?

V současnosti není vyhrazen žádný speciální bonus za používání mobilní aplikace. Nicméně, výše zmíněné bonusy vám budou k dispozici i v samotné aplikaci, stejně jako široká nabídka kurzů a sázek z obrovské škály sportů a soutěží z celého světa, rovněž tak i live sázení a živé přenosy.