Fortuna pobočky

Fortuna pobočky již několik desetiletí oslovují sázkaře svou neodolatelnou nabídkou kurzových sázek a bonusových akcí. Zajímá vás, jak a kde probíhá kontrola tiketu u Fortuny? Připravili jsme si pro vás šikovný přehled k tomuto tématu.

Fortuna

92/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 15 července 2024
  • rychlá registrace
  • spousta sázkových příležitostí

Nabídka Fortuny stojí za váš čas

Registrací u Fortuny získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 6300 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Fortuna pobočky v České republice

Fortuna pobočky patří mezi nejoblíbenější sázkové kanceláře u nás. A není divu, tento gigant je v ČR aktivní již více než třicet let. Fortuna se ale nezaměřuje výhradně na český trh, v posledních letech se rozrostla a nabízí své služby také u sousedů na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, nebo dokonce Chorvatsku.

V roce 2009 navíc sázková kancelář Fortuna vstoupila i na trh online a mobilních sázek. Pyšní se celkem 500 kamennými pobočkami po celé ČR, s největším zastoupením v Praze. Toto úctyhodné číslo, které mimochodem rok co rok roste, jistě potěší fandy klasického fyzického sázení a výplat.

Česká Fortuna sázková kancelář vlastní oficiální licenci pro český trh, což je bezesporu garancí bezpečného a legálního sázení.

Fortuna pobočky v České republice

Seznam poboček

Síť Fortuna poboček je poměrně rozsáhlá, a tak není problém najít si tu vaši nejbližší. Ačkoli největší zastoupení má na mapě hlavní město Praha, najdeme v současné době operátora téměř v každém malém až středně velkém městě. Hned za Prahou boduje s největším počtem poboček Ostravsko či Ústecko.

Úplný aktuální seznam všech poboček Fortuna najdete na webových stránkách sázkové kanceláře v sekci Mapa poboček Fortuna.

Mapa poboček Fortuna

Kontrola tiketu Fortuna

A jak zjistit, zda je vaše sázka tou výherní? Naprosto jednoduše. Rychlé a snadné ověření tiketu probíhá hned na několika místech – online, prostřednictvím mobilní aplikace nebo na pobočce. Stačí si vybrat, co vám vyhovuje nejvíce.

Kontrola tiketu Fortuna přímo na pobočce je jednou z dostupných možností. Všechny současné pobočky Fortuny najdete na stránkách tohoto poskytovatele. Žádný strach – v ČR jich je jako máku, takže si určitě vyberete tu svou nejbližší.

Na dostupných kamenných pobočkách Fortuny vám na základě předloženého tiketu zkontrolují, zda jste vyhráli. Pokud je váš tiket výherní, bude vám výhra okamžitě vyplacena pracovníkem pobočky Fortuna.

Fortuna kontrola tiketu online

Existuje samozřejmě ještě snazší a rychlejší cesta, a tou je kontrola tiketu Fortuna online na stránkách poskytovatele nebo rovnou v mobilní aplikaci na vašem telefonu.

Fortuna kontrola tiketu online je rozhodně nejoblíbenějším způsobem ověření výhry. Vyhnete se tak fyzické návštěvě pobočky Fortuna a ušetříte čas.

A jak na to? Na stránce iFortuna najdete obrázek tiketu v pravém horním rohu. Po jeho kliknutí zadáte verifikační kód a okamžitě zjistíte, zda byl váš tiket výherní nebo ne.

Ještě snazší je použití mobilní aplikace Fortuna, kterou si můžete stáhnout přímo do svého chytrého telefonu.

Fortuna nabídka

Fortuna sázková kancelář nabízí širokou škálu kurzových sázek. To zaručuje, že si tu každý najde to své. V kurzové nabídce každé Fortuna pobočky najdeme velké množství sportů a eventů – přesvědčte se o tom sami na vlastní kůži.

Klasické sporty v čele s fotbalem, hokejem a tenisem doplňují atraktivní sázky na současné dění nebo stále populárnější bojová umění. Sázky na šipky nebo golf nejsou výjimkou.

Díky pravidelným bonusovým akcím pro nové i stálé hráče vás sázení nepřestane bavit. A kdo rád sází kdekoli a kdykoli, jistě ocení praktickou mobilní appku Fortuna, která podporuje všechny funkce klasického browseru. Nyní už nemusíte chodit na Fortuna pobočky a můžete sázet z pohodlí domova nebo třeba na cestách.

Uvítací nabídka pro nové hráče

Pokud vás nabídka sportovních sázek Fortuna zaujala, nezapomeňte při vaší registraci uplatnit Fortuna promo kód. Právě díky tomuto kódu máte možnost získat do začátku štědrý bonus pro nové hráče. A to se vyplatí!

Jedinou podmínkou uvítací nabídky je úplná registrace a ověření na platformě, v mobilní aplikaci nebo návštěvou Fortuna pobočky osobně. Pak už vám nic nebrání v sázení na vaše oblíbené týmy.

Pokud ještě svého favorita nemáte, stačí se inspirovat v nabídce iFortuna nebo se podívat do diskusního fóra na platformě a omrknout tipy ostatních sázejících.