Kontrola tiketu – Fortuna

Ověření tiketu Fortuna je možné provést několika způsoby. V našem článku se dozvíte, jak je možné zkontrolovat vaše sázky uzavřené u sázkové kanceláře Fortuna – všemi dostupnými metodami, které v současnosti tato společnost nabízí.

Jak číst Fortuna tikety

Fortuna tikety nejsou ničím výjimečné. Pokud máte zkušenosti se sázením, pak víte, jak zhruba tikety vypadají. Pokud ne, pak se není čeho bát. Na tiketech máte seznam všech zápasů a možností, které jste uzavřeli. Také zde naleznete samotné kurzy k daným sázkám.

Pak je na tiketu možné vidět váš vklad na tento tiket, spolu s eventuální výhrou, kterou v případě, že vaše sázky vyhrají, obdržíte. Každý tiket má unikátní identifikační číslo, proto nebude problém si tento tiket ověřit i online.

Fortuna tikety

Kontrola tiketu Fortuna a kontrola věrnostních bodů

Sázková kancelář Fortuna nabízí svým klientům i věrnostní program, který nese název Fortuna Klub Plus. Po úspěšném dokončení registrace obdržíte od společnosti kartu, kterou můžete využívat na sbírání svých věrnostních bodů. Nejjednodušší způsob, jak zkontrolovat stav bodů je přímo v pobočce.

Ověření tiketu u Fortuna se dá provést několika způsoby. Sportka výsledky Fortuna má svou vlastní sekci, ale pro kurzové sázení je nejpohodlnějším způsobem kontrola tikety Fortuna online.

Kontrola tiketu Fortuna online

Online je možné kontrolovat tikety z kurzového sázení. To samé platí i pro sekci sportka výsledky Fortuna. Pokud chcete zkontrolovat svůj tiket online, předpokládá se, že jste plnohodnotným členem Fortuny a prošli jste procesem registrace – máte tedy přihlašovací údaje. Nicméně, ověření tiketu u Fortuna lze provádět i bez přihlášení.

Ověření tiketu u Fortuna bez přihlášení

Všechny vaše sázky je možné si ověřit ve vašem profilu. V sekci svých tiketů je možné prohlížet si nejen ty aktuální a nevyhodnocené tikety, ale i jejich historii. Pokud ale nejste přihlášen, ověření tiketu Fortuna je také možné. Pokud máte papírový tiket z kamenné pobočky, je možné tento tiket ověřit online v sekci kontrola tiketu Fortuna.

Nejdříve se přesměrujte na stránku sázkové kanceláře Fortuna některým z našich odkazů. Následně se přihlaste.

Následně v pravém horním rohu uvidíte ikonu, která symbolizuje čtečku. Klikněte na tento symbol.

Kontrola tiketu Fortuna

Objeví se před vámi pole, do kterého budete muset zadat údaje z vašeho tiketu.

Fortuna ID tiketu

Po zadání údajů z tiketu stačí zmáčknout tlačítko Zkontroluj a všechny informace o vašem tiketu a jednotlivých sázkách na něm vám budou ihned zobrazeny.

Informace o tiketu je možné najít ve spodní části lístku. Níže je obrázek, který zobrazuje, kde tyto data naleznete.

Fortuna tiket

Ověření tiketu u Fortuna po přihlášení

Zde je to velmi jednoduché. Pokud máte přihlašovací údaje, pak je stačí přesměrovat se na stránku a přihlásit se.

Ověření tiketu u Fortuna po přihlášení

Po přihlášení klikněte na ikonu svého profilu. Zde naleznete sekci nazvanou Tikety. To je vše, co potřebujete. V této sekci totiž naleznete nejen aktivní, ale i vyhodnocené tikety – celou historii.

Je zde možné prohledávat tikety z minulosti, jejich vklady a sázky. Vyhodnocení tiketu je také rozděleno barevně, takže okamžitě víte, jestli jste daný tiket vyhráli, nebo prohráli.

Sportka výsledky Fortuna, tedy výsledky loterijních tiketů je možné také kontrolovat v této části.

Kontrola tiketu Fortuna přes mobilní aplikaci

Fortuna nabízí svým klientům skvělou mobilní aplikaci, která je dostupná pro Android a iOS. Pokud aplikaci využíváte, máte možnost kontrolovat své tikety i pomocí této apky. Stačí, když aplikace otevřete a ověříte své tikety. Sportka výsledky Fortuna jsou v aplikaci také dostupné.

Ověření tiketu u Fortuna v aplikaci po přihlášení

Otevřete na svém mobilním zařízení aplikaci Fortuna. V menu klikněte na přihlášení, vyplňte vaše údaje a přihlaste se. Následně máte v dolním menu možnost kliknout na záložku tikety, kde naleznete všechny dosavadní a také aktuální tikety na jednom místě.

Ověření tiketu u Fortuna v aplikaci po přihlášení

Na ověření tiketu u Fortuna není nutné se do aplikace přihlašovat. Kontrola tiketu Fortuna je možná i bez toho, abyste se museli nutně přihlašovat. Stačí, když aplikaci otevřete, následně se podíváte do hlavního menu a hned první možnost je skenování tiketu.

Tiket můžete naskenovat (pomocí QR kódu), nebo se přepnout do manuálního zadávání identifikačního čísla a kódu tiketu.

Kontrola tiketu Fortuna aplikacje

Fortuna tiket – Výplaty

Vyplácení peněz z vašich výherních tiketů je hračka, i pro loterie jako sportka. Výsledky Fortuna tiketů naleznete ve výše zmíněných sekcích podle toho, jakou variantu zvolíte jako kontrola tiketu Fortuna.

Následně stačí, když jednoduše svůj tiket necháte vyplatit na vaše hráčské konto. Pak z vašeho hráčského konta můžete začít vybírat peníze na to bankovní. Stačí, když si vyberete způsob, jakým si chcete nechat poslat peníze (nejlépe bankovním převodem) a počkat, než vám na účet dorazí.

Jelikož sázková kancelář Fortuna pořád nabízí i kamenné pobočky, tak je možné zde vybavit nejen ověření tiketu u Fortuna, ale také si do určité částky nechat vyplatit peníze v hotovosti.

Typy sportovních tiketů u Fortuna

U Fortuny si můžete vsadit na celou řadu tiketů. Pokud jste ostříleným sázkařem, pak zcela jistě tyto typy tiketů znáte, stejně tak jako jejich kontrolu (včetně sportka výsledky Fortuna). V případě, že se v tiketech tak moc nevyznáte, zde je nápověda, co který tiket znamená.

Jednoduchá SOLO sázka

Nejzákladnější typ tiketu. Kontrola tiketu Fortuna na SOLO tiket ani nemusíte provádět. Stačí, když se podíváte, jak se daný zápas skončil a je to. Jedná se totiž o tiket, na kterém je pouze jeden jediný zápas.

Typy sportovních tiketů u Fortuna

Akumulátor AKO tiket

Druhým základním typem tiketu je takzvaný Akumulátor, zkráceně označován AKO. Na tomto tiketě se nachází více, než jeden zápas. S větším počtem utkání se šance na výhru snižuje, ovšem to je kompenzováno faktem, že kurzy jednotlivých zápasů na tiketu se násobí.

Akumulátor AKO tiket Fortuna

Kombinovaný MAXIKOMBI tiket

Variační tiket se mnohdy označuje jako KOMBI tiket. Fortuna se ale rozhodla, že tento typ tiketu pojmenuje MAXIKOMBI. Nicméně, jedná se o tiket, na kterém se vytváří skupiny. Každá skupina může mít jeden, nebo více zápasů. Skupin může být stejně několik. Následně si vyberete sázku na skupinu, nebo také na kombinaci skupin. Pokud jsou zápasy ve skupině výherní a vy jste danou kombinaci vsadili, vyhráváte.

Kombinovaný MAXIKOMBI tiket Fortuna

Kontrola tiketu Fortuna FAQ

Jak probíhá kontrola tiketu Fortuna online nebo přes aplikaci?

Kontrola tiketu Fortuna je velmi snadná, protože se nemusíte ani přihlašovat. Stačí na stránce, nebo v mobilní aplikaci, zvolit možnost ověření tikety u Fortuny, zadat identifikační číslo a je to!

Ve kterých pobočkách Fortuny si můžu nechat vyplatit výherní tiket?

Vaše výherní tikety je možné vyplatit si i v kamenných pobočkách do určité výše. Pokud tuto hranici přesáhnete, musíte požádat o výběr peněz online pomocí bankovního převodu.

Jak zkontrolovat mobilní sázky?

Bez ohledu na to, jestli jste váš tiket uzavřeli přes web, nebo pomocí mobilní aplikace, můžete si jeho status zkontrolovat online, ale také na pobočce. Kontrola tiketů Fortuna je opravdu velmi snadná.