Chance sázky – nabídka sázek pro Červen 2024

Sázková kancelář Chance patří díky své široké nabídce sázek mezi špičku. Pokud vás zajímá, na co všechno si tam můžete vsadit, pak jste na správném místě. V našem přehledu mimo jiné zjistíte, jak uzavřít Chance sázky krok za krokem.

Chance.cz

90/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 18 června 2024
 • snadné bonusové požadavky
 • spousta sázkových příležitostí

Chance bonus!

Registrací u Chance získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 2 200 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Chance sázky pro Červen 2024

Zajímalo by vás, jaké kurzové sázky Chance jsou u tohoto operátora k mání? Naštěstí pro vás je kurzová nabídka Chance velmi rozmanitá a osloví tak naprosto každého.

Mezi ty nejpopulárnější sporty na Chance již tradičně patří ty nejznámější ligy, jako je NHL, KHL, Primera Division, Bundesliga, Série A, Ligue 1, Premier League, ATP a WTA. Zahraniční sportovní utkání doplňují sázky na tuzemský sport.

Sportovní sázky ovšem nejsou to jediné, co Chance svým hráčům nabízí. Chance sazkova kancelar se zaměřuje i na sázení na různorodé společenské události, televizní programy nebo aktuální politické dění. O zábavu je tam tedy skutečně postaráno v průběhu celého roku.

Pro příjemný začátek využijte akční kód Chance!

Chance sazkova kancelar si pro své nově zaregistrované uživatele připravila skvělý uvítací bonus jako dárek. Co pro jeho získání musíte udělat?

Jedinou podmínkou vstupního bonusu ve formě hotovosti je registrace na platformě. Její proces je naprosto jednoduchý a přímočarý. Připravili jsme si pro vás stručný návod, jak štědrého bonusu dosáhnout:

 1. Kliknutím uplatníte akční kód Chance a budete přesměrováni na registrační formulář.
 2. Zadejte ve formuláři všechny registrační údaje a kontaktní info.
 3. Dalším krokem je ověření totožnosti prostřednictvím služby bankovní identita, kterou v současné době podporují téměř všechny české banky. Ověření identity probíhá mimo jiné i na všech kamenných pobočkách Chance.
 4. Následuje ověření vaší platební metody.
 5. Jako další obdržíte e-mail s verifikačním odkazem, na který je třeba pro potvrzení kliknout.
 6. Nyní vyčkejte na potvrzovací SMS s přihlašovacími údaji, které je nutné po přihlášení změnit na vaše vlastní.
 7. Výborně! Chance akční kód vám přinesl bonus zdarma na vaše první sázky. Chance online sázení už nestojí nic v cestě!

Chance sazkova kancelar – jeden z nejlepších bookmakerů v České republice

Kurzová nabídka na Chance.cz je vskutku pestrá a přináší svým sázkařům několik desítek sportů od těch nejpopulárnějších v čele s fotbalem, hokejem, tenisem a basketbalem, až po ty méně sázené, jako jsou šachy, kriket nebo stále oblíbenější e-sporty.

Chance kurzy oproti konkurenci

Sázková kancelář Chance má pevnou fanouškovskou základnu a na českém trhu se jí bezpochyby daří. Průlomem pro ni byl rok 2013, kdy spojila síly s partnerem – jedničkou na trhu – Tipsportem. Připojila se tak k nejsilnějšímu holdingu vůbec, což jí přineslo samé ovoce.

Mezi největšího konkurenta Chance se momentálně řadí Fortuna, hned za ní v závěsu SazkaBet a SynotTIP. Ačkoli kurzová nabídka všech těchto velikánů je svým způsobem podobná, často u Chance narazíme na o něco výhodnější kurzy, a to především, pokud uzavíráme live sazky Chance.

Klasické i live Chance sázky jsou nejen skvělým odreagováním, ale i bezpečnou a legální zábavou, Chance sazkova kancelar je totiž hrdým vlastníkem licence pro český trh.

Sportovní a společenské Chance sázky ale nejsou to jediné, co tato platforma nabízí. Pro hravější povahy provozuje také online casino, kam láká atraktivními bonusy a pravidelnými akcemi.

Chance online sázení

Velkým plusem této sázkové kanceláře je možnost Chance online sázení. Není totiž nad to uzavírat sázky z pohodlí gauče nebo na cestách. Návštěva kamenné provozovny už tak může být pro někoho minulostí. Jednoduše podejte svůj Chance tiket na webu nebo v aplikaci a máte vystaráno! Pak už jen v klidu můžete sledovat vývoj zápasu.

Chance sázková kancelář je velmi moderní a snaží se za každých okolností přizpůsobit potřebám svých hráčů. S partnerem Tipsport má v podstatě identické webové stránky, je tedy jen na vás, jaká barevná kombinace vám více učaruje.

Jak sázet na Chance – stručný návod krok za krokem

Jak sázet na Chance

Jste na Chance poprvé a rádi byste uzavřeli svůj první tip? Pak vám jistě přijde vhod tento přehledný návod, jak na to. Stačí přitom následovat tyto kroky:

 1. Otevřete si stránku chance.cz nebo si stáhněte mobilní aplikaci Chance.
 2. Před sebou uvidíte Chance nabídku sázek. Nyní si vyberte svůj sport (např. Biatlon).
 3. Poté stačí kliknout na vybraný kurz (např. 3.50).
 4. Do políčka musíte zadat částku, kterou chcete vsadit (např. 500 Kč)
 5. Nyní klikněte na políčko Potvrdit.
 6. Vaše sázka byla zaznamenána.
 7. V případě, že váš Chance tiket vyhraje, výhru obdržíte automaticky na hráčský účet. Můžete ji dále použít na další sázení nebo si prostředky vybrat.

Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte se obrátit na přátelskou podporu, kde je vám vyškolený personál k dispozici každý den, včetně víkendů a svátků.

Nejoblíbenější sázkové trhy na Chance

Chance je známé svou pestrou nabídkou sázkových příležitostí. Najdete v ní mimo jiné obrovský výběr sportovních, ale i společenských událostí, na které je možné podat předzápasové i live sazky Chance. Sázející tu mimo jiné může sázet na počet gólů, setů, bodů, ale i na vítěze poločasů nebo třetin. Nechybí ani handicapové či over/under sázky.

Pravdou je, že některé sporty či události se mezi sázkaři těší větší oblibě než jiné. Jaké jsou tedy ty nej sázkové trhy u sázkové kanceláře Chance?

Mezi ty nejpopulárnější sporty, na které lidé u Chance sází, již tradičně patří fotbal, lední hokej, basketbal či tenis. Jmenovitě jde o Mistrovství světa a Evropy ve fotbale, Liga Mistrů, Mistrovství světa v ledním hokeji, tenisové Grand-Slamy, ale i tuzemská fotbalová a hokejová liga.

Nejoblíbenější sázkové trhy na Chance

Zodpovědné hraní – kam se obrátit, když potřebujete pomoc

Chance zbožňujeme už jenom pro jejich přehlednou aplikaci, která usnadňuje online sázení kdykoli a kdekoli. I zábava má ale své hranice. Pokud se chcete k této úspěšné platformě připojit v roli sázkaře, měli byste se za každé situace řídit následujícími pravidly zodpovědné hry:

 • Stanovte si max. vklad: V profilu si nastavte maximální možný vklad, který jste ochotni ten den prohrát. Stát se totiž může cokoliv. Tento limit za žádnou cenu nepřekračujte.
 • Stanovte si max. čas, strávený online: Nastavte si maximální možnou dobu, kterou strávíte denně na platformě. Může to být hodina nebo jen 15 minut. Jakmile tento čas uběhne, systém Chance vás automaticky odpojí.
 • Nepleťte si zábavu s adikcí: Sázení v jakékoliv formě je především o zábavě a odreagování se. Myslete na to při příští návštěvě platformy.

Pokud se řadíte mezi jedince, kteří jsou náchylní k závislosti na gamblingu nebo pokud znáte někoho, kdo nechtěně propadl hazardu a potřebuje pomoc, kontaktujte neprodleně zákaznickou linku Chance nebo uvedené instituce pro prevenci a léčbu gamblingu:

FAQ – Časté dotazy

Jak sázet na Chance?

Postup je velmi snadný: Vyberte si disciplínu, zvolte ligu či turnaj, vyberte výsledek a vyplňte vsazenou částku. A to je vše. Pak už jen držet palce!

Kde mohu použít akční kód Chance, abych mohl/a začít sázet?

Akční kód můžete použít v rámci registrace přímo na stránkách Chance.

Jaké jsou Chance nejlepší tikety?

Mezi nejoblíbenější typy sázek se řadí sázka na vítěze, sázka na počet gólů/bodů nebo handicapové a over/under sázky.

Kdo smí sázet na Chance?

Na stránkách sázkové kanceláře Chance mohou uzavírat sázky pouze hráči starší 18 let.