US OPEN 2023

Gauff - Muchová tipy a kurzy

Poslední grandslam tohoto roku se dostává do semifinálové fáze. Mezi ty nejlepší se do semifinále dostala také Češka Karolína Muchová. O postup se bude prát s Američankou Coco Gauffovou. Kdo z nich se nakonec podívá do finále?

KURZYGAUFFMUCHOVÁ
Tipsport1.552.61
Betano1.522.72
Fortuna1.552.70
Chance1.552.61
*Kurzy ze dne 6.9.2023.

Gauff – Muchová tipy na zápas US Open

Karolína Muchová se v tomto semifinálovém zápase postaví mladičké vycházející hvězdě Cori ‘Coco’ Gauff z Atlanty. Obě hráčky se naposled střetly v srpnu v USA, kde Gauff vyhrála 2:0 na sety. Má Muchová šanci odolat této hráčce? Podaří se jí odplata?

➡️Podívejte se na úplný průvodce sázením na US Open 2023 zde. 

Gauff – Muchová kurzy | US Open 2023 

Jednou z nejoblíbenějších sázek na trhu je ta na vítěze zápasu. Jednoduše si vyberete svou favoritku, o které si myslíte, že vyhraje a vsadíte si na ni. Pak už jen čekáte na konečný výsledek zápasu. V tomto zápase sázkové kanceláře favorizují mladou Američanku. 

Tipsport
2.28
Více než 2,5 setu

Jednou ze sázkových možností je také sázení na počet setů v zápase. Tipsport momentálně nabízí sázku na více než 2.5 setu s kurzem 2.28. Vsadíte si?

Fortuna
2.37
Muchová vyhraje první set

Vsadit si můžete ale i na vítěze jednotlivých setů. Například kurz na Muchovou jako vítězku 1.setu je u Fortuny 2.37.

Gauff – Muchová sázkové příležitosti

Možností vsadit si je spoustu. Zajímají vás také ostatní typy sázek? Podívejte se na nabídku konkrétní sázkovky a vybírejte podle vašeho gusta.

Gauff – Muchová statistiky

V tomto semifinálovém zápase se proti sobě postaví Muchová na 10. příčce WTA vs. Gauffová na příčce 6. Obě si připisují 5 výher.