MerkurXTip registrace

MerkurXTip patří mezi nejnovější provozovatele online sázek a casina u nás. Zajímá vás, jak se zaregistrovat u MerkurXTip a získat bonus? Pak jsme si pro vás připravili detailní návod krok za krokem, jak to provést.

Jak se zaregistrovat u MerkurXTip – návod krok za krokem

V tomto návodu si krok za krokem projdeme celý registrační postup na této platformě a provedeme vás každým bodem. Díky našemu návodu můžete registraci provést z pohodlí domova a nemusíte nikam chodit.

Potřebný čas: 3 minuty

Celá registrace je velmi snadná a intuitivní. Uvidíte, že během několika málo minut budete moct sázet na svůj oblíbený tým nebo se bavit na svém oblíbeném slotu.

 1. Klik na odkaz

  Úplně nejdříve je třeba kliknout na odkaz na naší stránce, přes který budete přesměrováni na oficiální web provozovatele a kde budete moci pohodlně provést svou registraci.

 2. Vyplnění registračního formuláře

  Jako první krok vás čeká vyplnění formuláře na webu provozovatele. MerkurXTip pro vás vytvořil jednoduchý dotazník, do kterého je třeba vyplnit pravdivě své údaje, včetně jména a data narození. Jakmile k tomu dojde, automaticky získáte dočasný hráčský profil. Do 30 dní pak musíte provést krok číslo 2.
  MERKURXTIP REGISTRACE

 3. Ověření identity

  Nyní máte měsíc na to, abyste provedli ověření totožnosti. To lze nejsnáz udělat pomocí bankovního ID online. Pokud tedy máte některou z těchto bank, můžete totožnost ověřit takřka okamžitě:
  Air Bank
  Česká spořitelna
  ČSOB
  Fio Banka
  Komerční banka
  MONETA Money Bank
  Raiffeisenbank
  UniCredit Bank
  Creditas


  Toto ověření lze provést také na kamenné pobočce casina.

 4. Volba platební metody

  Dalším krokem je výběr a ověření platební metody, tedy jakým způsobem vložíte peníze na hráčský účet a vyberete výhry.
  MerkurXTip v současné době nabízí hned několik způsobů plateb, a to debetní a kreditní karty (VISA, Mastercard, Maestro), bankovní převod, online peněženkami Skrill, Paysafe a Muchbetter.
  Každá z těchto metod se liší rychlostí zpracování a minimálním vkladem či výběrem. U některých dojde k připsání peněz okamžitě, jindy to trvá několik dní.

 5. Nastavení herních limitů

  Posledním krokem k úspěšnému ukončení registrace je nastavení herních limitů v účtě. Můžete si nastavit, jak dlouho chcete každý den strávit na stránce nebo kolik chcete maximálně vložit do hry. Výše limitů je na vás. Limity slouží k tomu, abyste hráli zodpovědně a nepropadli gamblingu.

 6. Připsání bonusu

  Nyní už se jen posaďte a aktivujte si v účtu registrační bonus, který vám právem patří.

MerkurXTip registrace pro získání bonusu

Kdo by dokázal odmítnout uvítací bonus jako odměnu? Také MerkurXTip dává všem novým hráčům bonus do začátku. A jde o velmi speciální dárek, který vám náleží, jakmile proběhne MerkurXTip registrace na webu.

Uživatelé jsou v současné době rozmazlováni ze všech stran, jelikož všechna casina nabízí nějaké bonusy. To znamená, že atraktivnější nabídka vyhrává.

Online casino a sázková kancelář MerkurXTip má pro hráče skvělou vstupní nabídku s názvem 3×300. V rámci této nabídky je vaše registrace MerkurXTip odměněna bonusem ve výši 300 Kč. Ten vám bude připsán ihned po ověření identity, které je dáno zákonem.

To ale není vše. V současné době tam na vás čeká také bonus 100 Kč za registraci a dalších 200 Kč za váš první vklad. Vložte si tedy 200 Kč a získáte tak bonus 300 Kč. A jediné, co musíte provést, je MerkurXTip registrace.

Tento MerkurXTip bonus bude provozovatel pravděpodobně chtít nechat aktivní co nejdéle. Sledujte nás pro update ohledně bonusových nabídek a promo akcí a budete v obraze.

Jak tedy vidíte, tento poskytovatel to s bonusy myslí vážně a chce pro své uživatele jen to nejlepší. Vyzkoušíte?

MerkurXTip registrace – jak dlouho trvá ověření účtu

Pokud chcete hrát a sázet s reálnými penězi, musíte nejprve na webu provést registraci. Sloty sice můžete testovat i v demo verzi s virtuálními penězi, ale to není to samé.

Proto nejprve musíte vyplnit registrační formulář a ověřit také svoji identitu a platební metodu, stejně jako si nastavit herní limity. Jakmile toto splníte, můžete si užívat rozmanitý svět sázek a slotů.

Pokud využíváte ověření identity pomocí automatického Bank ID, trvá celý proces maximálně několik minut.

Přihlášení na MerkurXTip

Jakmile je registrace MerkurXTip dokončena, budete vyzváni k tomu, abyste se na stránce přihlásili svými přihlašovacími údaji. Vaše konto se tak stane aktivní. A jak na to? Je to jednoduché. Stačí v horním rohu na stránce MerkurXTip kliknout na políčko Přihlásit a zadat své údaje. V momentu budete přesměrováni do vašeho osobního účtu.

Pokud máte potíže s přihlašováním, nezoufejte. V případě zapomenutého hesla stačí kliknout na políčko Zapomenuté heslo. Pokud ani to nepomůže, obraťte se prosím na zákaznickou podporu, kde s vámi rádi problém vyřeší a vrátí vás brzy zpátky do hry.

Existují však případy, kdy nebude registrace MerkurXTip možná vůbec. Jedním z nich je, pokud jste nedovršili 18 let. To ukládá zákon. Dále se nebudete moci přihlásit, pokud jste v minulosti byli zařazeni na Rejstřík vyloučených osob. V takovém případě si bohužel nezahrajete.

Dále můžete požádat o samovyloučení, pokud pociťujete, že ztrácíte kontrolu a propadáte závislosti. Každá sázková kancelář, včetně MerkurXTip, má na svých stránkách sekci o zodpovědném hraní, kterou si můžete v případě potřeby projít.

Podívejte se také na recenzi MerkurXTip.