Jak se dá získat Fortuna mobilní aplikace pro hraní na cestách

Jestli patříte mezi nadšené hráče hazardních her nebo si rádi vsázíte na různé sportovní události z celého světa, tak jste již zajisté museli zaregistrovat sázkovou kancelář Fortuna. Své služby mimo kamenné pobočky rozšířila také na internet, kde můžete využít jejích služeb i přes Fortuna mobilní aplikaci.

iFortuna mobilní aplikace
Stahování / systémové požadavky4/5
Bonusy a Akce4/5
Prvky/vlastnosti4/5
Názory4/5
Stáhnout teď
Fortuna mobilní aplikace

Jak si můžu stáhnout Fortuna mobilní aplikace do svého mobilu?

Jestli jste se rozhodli, že začnete využívat služeb Fortuna aplikace, tak jako první si ji musíte stáhnout. Proces stáhnutí a instalace této aplikace není nic náročného a zvládnout by to měl bez větších problémů kdokoliv. Zde si uvedeme jednoduché postupy na stáhnutí pro majitele dvou hlavních operačních systémů (iOS, Android + webová verze pro Windows Phone).

Operační systém iOS: Fortuna aplikaci si můžete stáhnout jednoduše v AppStore. Instalace je velmi snadná a aplikace je kompatibilní se všemi verzemi iOS vyššími jako 7.0.

Operační systém Android: Pokud máte zařízení, které funguje na základě systému Android, tak si aplikaci můžete stáhnout na stránkách společnosti Fortuna. Vaše zařízení musí mít verzi Android 4.4 nebo starší.

Operační systém Windows Phone: Pokud máte chytrý telefon s OS Windows, tak můžete využívat mobilní verzi webu. Podpora aplikace je již značně nejistá, ale webová verze funguje bez problémů.

Jaké můžu získat bonusy na Fortuna mobilní aplikace?

Výhodou Fortuna aplikace je to, že máte úplně stejné podmínky, jako kdybyste sázeli na svém normálním PC. Máte stejný nárok na všechny bonusy, a také můžete sázet odkudkoliv a kdykoliv. Na uplatnění vstupního bonusu můžete použít odkaz na promo kód Fortuna.

Na této aplikaci můžete získat následující bonusy:

3000 Kč na vklad

Vstupní bonus – pokud jste na platformě Fortuna aplikace nový, tak tato sázková kancelář se vás rozhodla odměnit v podobě vstupního bonusu (100% znásobení vašeho počátečního vkladu) a to až do výše 3000 Kč.

Vstupní bonus fortuna aplikace

Jaké má prvky iFortuna aplikace?

V této části si uvedeme několik základních prvků, které můžete bez problémů provést na této aplikaci. Možnosti, které tato služba poskytuje, jsou identické jako na normálních stránkách této společnosti.

Zde si uvedeme několik základních prvků, které můžete udělat pomocí této aplikace:

  • Vytvořit si účet – prostřednictvím této aplikace se můžete jednoduše registrovat do systému iFortuna, pokud splňujete základní podmínky pro registraci (věk, vklad, atd.).
  • Provést vklad nebo výběr ze svého konta – pokud chcete na svoje konto vložit peníze nebo je vybrat, tak to můžete udělat i pomocí této aplikace.
  • Live sázky – sázení na live sázky je možné právě díky této aplikaci i na vašem mobilu a své sázky můžete naživo sledovat i když nemáte přístup k PC.
  • Částečné vyplacení – tento prvek se dá použít zejména při sázkách online, když si v případě, že vaše sázka bude úspěšná, můžete dát vyplatit její část ještě před koncem události.
ifortuna aplikace bonusyFortuna aplikaceFortuna mobilní aplikaci

Fortuna aplikace – Nejčastěji kladené dotazy

V této sekci si uvedeme několik nejčastějších dotazů, na které se hráči nejvíce ptají zákaznického servisu. Referenti ze zákaznického centra pro správu otázek ohledně iFortuna aplikace označili tyto otázky za nejvíce frekventované.

1. Jak si mohu vsadit na svůj vybraný zápas?

Sázku na svůj vybraný zápas uděláte velmi jednoduše. Váš zápas si najdete v sázkové nabídce a označíte svůj tip, následně zvolíte částku, kterou chcete vsadit, a sázka je úplná.

2. Mohu si navýšit své konto přes Fortuna aplikaci?

Své konto si můžete navýšit i přes mobilní aplikaci. Stačí si vybrat jednu z platebních metod (odkaz na ně naleznete zde). Nejčastěji se používá metoda platby kartou (VISA nebo MasterCard).

3. Jak si mohu vybrat peníze ze svého konta?

Jestli se rozhodnete vybrat peníze z vašeho účtu, můžete tak učinit i prostřednictvím této aplikace. Doba převodu je obvykle 1-3 dny.

4. Kde mohu kontaktovat zákaznický servis?

Pokud se během sázení přes tuto aplikaci ocitnete v nesnázích, neváhejte kontaktovat zákaznický servis přes kontaktní formulář nebo telefon (číslo telefonu je +420 267 218 218).

Názory a hodnocení iFortuna aplikace

Každá sázková kancelář, která poskytuje online sázení nebo sázení v jejich kamenných pobočkách, se vyznačuje určitými kladnými nebo zápornými vlastnosti. V této části si uvedeme několik vlastností z obou stránek, tak abyste si mohli vytvořit obraz o tom, zda je tato společnost pro právě vás dobrou volbou.

V tabulce máme uvedeny na levé straně klady a na pravé straně zápory, které hraní přes Fortuna aplikaci  přináší:

Fortuna aplikace – PlusyFortuna aplikace – Mínusy
Jedna z největších nabídek sázkových událostí nejen na českém trhu.

Pro svoje hráče má tato platforma připravené množství tabulek, grafů a statistik, které jim mohou pomoci při sázení.Velké množství zápasu se dá sledovat online přes živé vysílání společnosti Fortuna

Pro nové hráče může být trošku odrazující ověření konta, které může trvat pár dní.Pro vybrání bonusu je nejprve potřeba prosázet určitý obnos peněz na svém kontu.

V tomto textu se rozebíralo to, jaké funkce má Fortuna aplikace. Uvedli jsme si zde jaké plusy a mínusy hraní na této platformě sebou obnáší. Pro nově příchozí hráče může být velkým lákadlem vstupní bonus, který je až do výše 100% vstupního vkladu.