Jak stáhnout a používat Chance mobilní aplikace?

Sportovní sázení se těší v České republice poměrně velkému zájmu a mezi známé společnosti, které poskytují tyto služby, patří i sázková společnost Chance.

Chance.cz

90/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 18 dubna 2024
 • snadné bonusové požadavky
 • spousta sázkových příležitostí

Chance bonus!

Registrací u Chance získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 2 200 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Ta se řadí mezi špičku na českém trhu a své služby také nabízí prostřednictvím Chance aplikace, kterou si mohou stáhnout majitelé chytrých telefonů nebo tabletů. Zde si uvedeme krátkou tabulku o tom, co Chance mobilní aplikace nabízí svým zákazníkům.

 Chance mobilní aplikace
Stahování / systémové požadavky4/5
Bonusy a Akce4/5
Prvky/vlastnosti3/5
Názory4/5
Stáhnout teď
Chance aplikace

Kde a jak si mohu tuto aplikaci stáhnout do svého smartfónu?

V této sekci tohoto textu si uvedeme jak si správně stáhnout Chance aplikaci a jaké systémové požadavky musí vaše zařízení splňovat, pokud chcete, aby aplikace fungovala správně. Když máte zájem si tuto aplikaci stáhnout, stačí navštívit stránky společnosti, kde si vyberete tu správnou verzi pro vás.

Operační systém iOS: Pokud jste majitelem zařízení se systémem iOS, tak si Chance mobilní aplikace můžete stáhnout z AppStoru nebo ze stránek společnosti. Je potřebné mít aktualizovanou verzi aspoň na iOS 9.0.

Operační systém Android: Pokud máte Android, tak si ji můžete stáhnout z obchodu Google Play nebo ze stránek společnosti. Ke správné instalaci je potřeba mít aktualizovaný Android na verzi 4.4.

Jiné operační systémy: Pokud máte zařízení s jiným operačním systémem, můžete se přihlásit přes internet na stránky společnost Chance, které fungují na každém zařízení. Nejedná se však o aplikaci, ale pouze o upravené webové stránky.

chance smartfónu

Jaké typy bonusů mohu získat na Chance mobilní aplikaci?

Pokud jste se rozhodli využívat služby společnosti Chance prostřednictvím jejich aplikace na chytré telefony a tablety, tak máte k dispozici stejné právo na bonusy, jak kdybyste hráli přes její klasické stránky. Pokud máte zájem si uplatnit vstupní bonus, tak můžete tak učinit i přes akční kód Chance.

Vstupní bonus Chance – pokud se na stránkách společnosti zaregistrujete a neměli jste předtím ještě vytvořené konto u ní, tak vám vzniká nárok na získání vstupního bonusu do výše 2000 Kč.

Pokud uskutečníte vstupní vklad (maximálně do výše 2000 Kč) a splníte podmínky úspěšné registrace, tak vám bude přidělen vstupní bonus v podobě 100% znásobení vkladu.

Vstupní bonus Chance mobile

Jaké jsou hlavní rysy Chance aplikace?

V této části si rozebereme jaké prvky a rysy má tato aplikace a uvedeme si, co všechno můžete prostřednictvím Chance mobilní aplikace udělat. Mezi nejvíce důležité prvky, které zde můžete udělat, patří zejména tyto:

 • Vytvoření konta – pomocí Chance aplikace si můžete pohodlně vytvořit své vlastní konto jednoduše přes váš chytrý telefon.
 • Uskutečnit vklad resp. výběr – Jestli chcete uskutečnit vklad nebo výběr z vašeho konta, tak to můžete jednoduše udělat přes vaše zařízení.
 • Sázky naživo – také i sázky naživo můžete uskutečňovat přes vaše zařízení. V konečném důsledku je to lepší, protože na svém telefonu můžete sledovat zápas naživo, ať jste kdekoliv.
 • Částečné vyplácení – Pokud se vaše sázka naživo nevyvíjí podle vašich představ, tak si můžete požádat o částečné vyplacení vaší sázky a snížit svou ztrátu.
Chance aplikaceChance aplikace mobilChance mobilni aplikace

Nejčastěji kladené dotazy od zákazníků

Tato sekce článku bude sloužit jako prezentace těch nejvíce kladených dotazů od hráčů, kteří používají Chance aplikace. Mezi otázky s nejvyšší frekvencí výskytu patří tyto následovné:

1. Jak si podat sázku přes Chance aplikaci?

Podání sázky je jednoduché a zvládne to skutečně každý. Stačí si v sázkové nabídce vybrat svou favorizovanou sázku a zvolit částku a váš tip a sázka je na světě.

2. Jak uskutečním vklad?

Peníze na svoje konto můžete vložit velmi jednoduchým způsobem a v podstatě kdykoliv. Stačí si vybrat jednu z těchto platebních metod a pokračovat podle návodu.

3. Jak si mohu vybrat peníze?

Pokud se rozhodnete, že si chcete ze svého účtu vybrat peníze, tak musíte zvolit jeden ze způsobů (převodem na účet nebo výběrem na pobočce).

4. Jak mohu kontaktovat zákaznický servis?

Pokud se během hraní na Chance aplikaci ocitnete v nesnázích, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na telefonním čísle +420 233 090 831, každý den mezi 8:00 až 23:00.

Hodnocení a názory na Chance aplikace

Každá jedna aplikace resp. sázková kancelář má nabídku svých služeb jemně odlišnou od konkurence s cílem se diverzifikovat od ní. Zde se budeme snažit zohlednit jaké plusy a mínusy sebou obnáší hraní a sázení na platformě Chance.

Veškeré kladné i záporné stránky jsou shrnuty v následující tabulce, která má poskytnout objektivní náhled na funkce této aplikace.

Chance aplikace – PlusyChance aplikace – Mínusy
 • Velkou devízou společnosti Chance je pestrost jejich nabídky, když zde můžete najít zápasy NHL až po zápasy 3. české ligy v hokeji.
 • Mimo sázení na sportovní události, si můžete zahrát u této společnosti třeba kostky nebo loterii.
 • Pokud máte plně ověřený účet, můžete se těšit na obrovskou porci sportovních přímých přenosů.
 • Na to abyste si mohli nechat proplatit plnou sumu, kterou jste obdrželi v bonusu je potřeba prosázet značnou sumu peněz.
 • Pokud nejste dostatečně počítačově zdatní, tak vám může tato aplikace působit mírné potíže.
 • Kurzové rozdíly mezi klasickými sázkami a live sázkami mohou být někdy markantní.

Pokud byste potřebovali více informací o této společnosti a stejně tak i informace o Chance aplikace, tak si můžete prohlédnout i tuto komplexní recenzi.

V tomto článku jsme si přiblížili to, jaké služby nám poskytuje společnost Chance prostřednictvím mobilní aplikace. Pokud je vám tato společnost svou nabídkou sympatická a vy rádi riskujete i když jste třeba na cestách, tak rozhodně neváhejte a stáhněte si ji.

Jako bonus vám může přijít sympatické 100% znásobení vašeho počátečního vkladu.