Chance kontakt – provozní doba a další info!

Sázková kancelář Chance je třetím největším provozovatelem v republice s více než 200 pobočkami po celé ČR. Máte dotaz nebo problém ohledně sázení? Přečtěte si, jakým způsobem lze zákaznický servis Chance kontaktovat co nejrychleji.

Chance.cz

90/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 18 června 2024
  • snadné bonusové požadavky
  • spousta sázkových příležitostí

Chance bonus!

Registrací u Chance získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 2 200 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Jak Chance kontaktovat

Chance patří mezi 3 největší sázkové kanceláře v Česku a v současnosti čítá několik set kamenných poboček po celé zemi. V roce 2013 se dokonce stala součástí holdingu Tipsport. I to je důvod, proč si jsou webové stránky těchto dvou kanceláří tolik podobné.

Jak navázat s Chance kontakt? Pojďme se společně podívat na provozní dobu zákaznického servisu, který Chance svým zákazníkům denně nabízí. Samozřejmostí je Chance infolinka, ale i Chance chat a e-mailová komunikace. Pokud tedy máte jakýkoliv dotaz na tohoto provozovatele, není nic snazšího, než si vybrat jednu z níže nabízených možností.

Chance kontaktČekací dobaProvozní doba
online chat10s – 10minPo – Ne: 8:00 – 2:00
infolinka (Chance kontakt telefon +420 233 090 831)5 minPo – Ne: 8:00 – 22:00
e-mailem na [email protected]max. 24 hodinPo – Ne: 8:00 – 2:00

Asi nejrychlejším způsobem kontaktu je Chance online chat, který se automaticky otevře na webových stránkách této sázkové kanceláře. Do chatu se není nutné přihlašovat, pouze stačí napsat svůj dotaz a jeden z operátorů vám během několika vteřin odpoví. Pro obdržení odpovědi je důležité okno prohlížeče nezavírat, jinak by došlo k přerušení konverzace.

Druhou nejrychlejší formou kontaktu je u Chance infolinka, kam je možné zavolat každý den od 8 do 22 hodin. Po desáté hodině večer se vyplatí kontakt prostřednictvím e-mailu nebo chatu.

Otevírací doba kamenných poboček

Sázková kancelář Chance má kamenné pobočky po celé republice. Právě tam můžete uzavírat sportovní i jiné sázky, ověřovat totožnost, dobít si kredit, ale i směřovat všechny své dotazy. Pojďme se nyní podívat na provozní hodiny poboček Chance.

Sázková kancelář Chance - kamenné pobočky

Délka otevíracích hodin na kamenných pobočkách Chance se různí. Ve většině případů jsou však pobočky otevřeny minimálně od 9 do 19 hodin. Některé více frekventované pobočky jsou dokonce otevřeny hráčům i o víkendu nebo o svátcích.

V hlavním městě se samozřejmě nachází nejvyšší počet dostupných poboček Chance, a to téměř 20. Rozmístěné jsou šikovně po celém městě, ale i na jeho předměstí. Kamenné pobočky Chance jsou v Praze otevřené v pracovní dny už od 7 hodin až do 20 hodin.

Mezi další města s velkým počtem provozoven patří například Ostrava, Ústí nad Labem, Plzeň nebo České Budějovice.

Proč hráči obvykle kontaktují Chance

Je spoustu případů, kdy je možné Chance kontaktovat. Pojďme si říct, které jsou ty nejčastější z nich.

Nejčastěji se na zákaznickou podporu Chance obracejí hráči po Chance prihlaseni. Zajímá je totiž vyplacení vstupního Chance bonusu. K uplatnění bonusů v podobě kreditu nebo zatočení zdarma se většinou vážou podmínky, které je třeba si před samotnou hrou přečíst.

Mezi další časté otázky patří dotazy ohledně způsobů vyplacení, ověření totožnosti či podání online tiketu.

Tým Chance je tady pro své hráče po celý den a zodpovídá všechny otázky přes Chance kontakt telefon, ale i chat nebo e-mail. Ať už hráče zajímá cokoliv, vždy obdrží odpověď na svůj dotaz v té nejbližší možné době.

Chance nabídka

Chance kontaktní metody přehled – která forma kontaktu je nejlepší?

Závěrem můžeme říci, že tato sázková kancelář skutečně není pozadu a nabízí svým hráčům hned několik způsobů komunikace.

Mezi nejpopulárnější a nejrychlejší se jednoznačně řadí online chat, který je hráčům k dispozici až do pozdních hodin. Jeho využití je velmi snadné. Stačí vyplnit kontaktní formulář a ke spojení s operátorem dojde takřka okamžitě.

Kdo upřednostňuje telefonní kontakt, využije zase infolinku na čísle +420 233 090 831, kde bude během několika minut spojen přímo s pracovníkem sázkové kanceláře.

Také e-mailová komunikace s Chance je jednou z možností. Obecně se však dá říct, že tento způsob nepatří mezi nejrychlejší a na odpověď si zde musí hráči počkat třeba i několik hodin.

Chance.cz

Chance bonus!
bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!