Chance live – jak sázet naživo

Chance patří mezi pětici nejoblíbenějších sázkových kanceláří u nás. Od roku 2013 je navíc součástí jedničky na trhu Tipsportu. Na Chance live máte možnost okusit sázení na vaše oblíbené sporty naživo. Přinášíme návod, jak na to.

Chance.cz

90/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 15 července 2024
  • snadné bonusové požadavky
  • spousta sázkových příležitostí

Chance bonus!

Registrací u Chance získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 2 200 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Chance live sázení – recenze

Dceřiná společnost Tipsportu se nedrží nikterak zpátky a kromě klasického online sázení do své nabídky přidala také Chance sázky live. A právě živé sázení si hráči v posledních letech velice oblíbili.

Sekce LIVE na stránkách Chance nabízí velké množství živých sázek, včetně všech důležitých fotbalových, hokejových, basketbalových nebo volejbalových zápasů. Chance kurzova nabidka je co do počtu live sázek na českou fotbalovou a hokejovou ligu naprostou špičkou a jen málokde bychom hledali víc možností. Zajímá vás, jak to všechno funguje? Čtěte dál.

Jak sázet na Chance live?

Proces podání live sázek je u Chance velmi podobný jako u Tipsportu. Aby taky ne, když se jedná o stejnou společnost. Vše, co potřebujete k live sázení, je vhodná streamingová služba. Díky záložce TV můžete na Chance sledovat desítky přenosů denně a sázet dokonce až na dva streamy najednou.

K live sázení můžete používat šikovnou funkci rychlosázky, díky které je možné uzavřít live sázku ihned bez čekání. Stačí pouze zadat požadovanou částku, zvolit kurz a celou akci potvrdit. Na stránce nebo v aplikaci je pak sázejícím umožněno sledovat Chance livescore v reálném čase.

Podmínkou pro sledování přímých přenosů a live sázení je dostatek finančních prostředků na účtu sázkaře. Neobejde se to ani bez úplné registrace a ověření totožnosti.

Tipovat a sledovat Chance live vysledky můžete jak přes mobil v přehledné aplikaci, tak klasicky přes webový prohlížeč na stránce m.chance.cz. Mobilní aplikace Chance je k dispozici ke stažení pro Android nebo iOS. Její stažení vám zabere sotva pár vteřin a za její instalaci nic neplatíte.

Chance livescore

Chance livescore

Na webu Chance najdete v záložce Live exkluzivní online streamy všech zápasů Tipsport extraligy i první fotbalové ligy. Nechybí ani giganti, jako NHL, Bundesliga, Primera División, NBA nebo tenisové grandslamy. Přenosy jsou registrovaným aktivním sázkařům přístupné naprosto zdarma.

Ve stejné sekci je možné přehledně sledovat všechny průběžné výsledky live neboli Chance livescore a zároveň na ně reagovat v live chatu. Jednoduchost aplikace i webových stránek sázejícím usnadňuje jak samotné sázení, tak i vyhodnocení a přehled celkových i průběžných výsledků jednotlivých zápasů.

Chance live kurzy – výhodnější než kde jinde?

Sázková kancelář Chance patří mezi špičku v oblasti sportovních sázek. Chance kurzova nabidka na českém trhu vyniká nejen svou rozmanitostí, ale i výhodnými kurzy, které svým věrným hráčům nabízí.

Mezi největšího konkurenta Chance dříve v ČR patřil Tipsport. To je ale po spojení těchto dvou titánů minulostí. O nové hráče nyní Chance bojuje s Fortunou, SazkaBet a SynotTIPem.

Nemusíte se bát, Chance live sázky jsou zcela bezpečné a legální. Kromě sportovního live sázení se na jejich webu můžete bavit také při protáčení slotů nebo hraní pokeru. K výhře vám častokrát pomohou atraktivní bonusy zdarma.

Je live sázení lepší než předzápasové?

Ptáte se, jaký je ale rozdíl mezi live sázkami a předzápasovými sázkami? A kde je možné sledovat zive vysledky zápasů a zároveň u toho sázet?

Chance živé sázky vám umožňují tipovat přímo během živé sportovní události. Tím se odlišují od klasických pevných kurzových sázek. Mění se tedy průběžně, což je jejich velkým plusem. Vy jako sázkař díky tomu můžete na změny reagovat a své podané tipy podle toho ještě upravovat nebo přidávat. K tomu vám pomohou přehledné a vždy aktualizované Chance live vysledky.

Velkou výhodou sekce LIVE je samozřejmě možnost sázení a sledování přímého přenosu z utkání najednou. Dále platí, že live sázkami se zmenšuje riziko vaší ztráty, jelikož sázky upravujete podle aktuálního dění zápasu. V určitých momentech také sázející může využít výhodnějšího kurzu. Takové sázky se většinou uzavírají těsně před koncem zápasu, když prohrává favorit.

Láká vás Chance živé tipování? Pak zavítejte do sekce LIVE na Chance platformě, kde už na vás čekají všechny aktuální události ze světa sportu, které můžete do poslední shlédnout přímo na Chance TV.

Chance live sázení

Nováčci, pozor na live sázení!

Live sázky s sebou samozřejmě přináší i pár nevýhod. Než se do nich pustíte, je třeba si uvědomit, že při uzavírání live sázek je vyžadováno velmi rychlé a dynamické vyhodnocení situace. Sázející tedy musí okamžitě reagovat na to, jak se daný zápas v danou chvíli vyvíjí. Oproti tomu u klasických kurzových sázek máte obvykle dostatek času a můžete si v klidu rozmyslet, jakou sázku uzavřít.

Není tajemstvím, že Chance sázky live jsou skvělou možností, jak spekulovat s kurzy a přijít si na pěkné peníze. Pokud ale se sázením teprve začínáte, doporučujeme si nejprve zkusit klasické předzápasové sázky. S postupem času, až naberete zkušenosti, se můžete přesunout k Chance LIVE. Vyhnete se tak zbytečné ztrátě a zklamání.

Zodpovědné hraní – když potřebujeme pomoc profesionála

Chance si nás získalo nejen svou moderní appkou, výhodnými kurzy a živými přenosy, ale i sázením bez manipulačního poplatku. Hrát a bavit se na této platformě je prostě radost. Aby byla i vaše zkušenost u Chance pozitivní, měli byste se řídit několika zásadními pravidly zodpovědné hry:

  1. Vždy si v nastavení stanovte maximální vklad, který jste také ochotní případně ztratit. Nikdy tuto stanovenou částku nepřekračujte.
  2. Určete si maximální dobu, kterou chcete denně na platformě strávit a nastavte si ji v nastavení. Jakmile doba uplyne, systém vás automaticky odhlásí.
  3. Pamatujte, že u live sázení jde především o zábavu a odreagování. Pokud patříte mezi citlivé jedince, kteří jsou náchylnější k závislosti na gamblingu nebo pokud máte někoho ve vašem okolí, kdo propadl hazardu a potřebuje pomoc, neváhejte se obrátit na zákaznickou podporu Chance. Můžete také kontaktovat tyto instituce pro prevenci a léčbu gamblingu: