Chance registrace v Červenec 2024

Co vás čeká a nemine u Chance registrace? Na co se připravit a kdo se může u sázkové kanceláře registrovat? To vše a mnohem více se dozvíte v našem detailním návodu pro snadné a otevření hráčského účtu u tohoto českého bookmakera.

Top!

Chance.cz
90/100
 • snadné bonusové požadavky
 • spousta sázkových příležitostí
bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

Chance registrace – jak si otevřít účet krok za krokem!

Proč bych se měl registrovat u Chance? Kromě skvělé a široké nabídky sázkových možností teď nový zákazníci získají u této sázkové kanceláře skvělý vstupní Chance bonus. Registrace se dá zvládnout za několik minut a kromě klasických kroků, které musíte absolvovat u otevírání účtu s kterýmkoliv bookmakerem, na vás nečeká nic nestandardního. Při registrace použijte i náš Chance kód pro získání vstupní nabídky.

Chance registrace kód

Registrace u Chance

 • Přesměrujte se na stránky Chance. Nejrychleji se tam dostanete jedním z odkazů zde na stránce.
 • Na obrazovce najděte tlačítko Registrace.
 • Po kliknutí na toto tlačítko se vám zobrazí registrační formulář.
 • Zde budete vyzvání, abyste zadali základní údaje o vaší osobě a vybrali si přihlašovací údaje.
 • Po vyplnění formuláře vás o stavu Chance registrace bude společnost informovat emailem.
 • Budete muset doložit důkaz o vaší identitě, což je standardní postup, jelikož sázení spadá do kategorie hazardních her.
 • Jakmile ověříte svou identitu, můžete si uplatnit nárok na Chance bonus. Nezapomeňte použít Chance kód pro získání tohoto bonusu.

Kdo se může u Chance registrovat?

Sázení je povolen jen plnoletým osobám. I z tohoto důvodu je nutné dokládat údaje o vaší osobě během registrace. Nejjednodušší způsob je v současnosti tzv. Elektronická identita, známá i jako BankID, díky které máte ověřování za sebou během chvilky.

Pokud tedy nemáte alespoň 18 let, sázková kancelář vám nevytvoří účet a vaše Chance registrace bude zrušena. Chance je bookmaker, který dodržuje pravidla stanovena českým zákonem, proto musí následovat ověřování totožnosti.

Jak ověřím svůj účet u Chance?

Elektronická identita se v České republice zavedla již před několika lety a je známá i pod názvem BankID. Jedná se o velice jednoduchý způsob, jak na internetu a v dnes se stále rozšiřujícím online světě ověřovat vaší identitu. BankID se používá v podstatě celosvětově a výrazným způsobem ulehčuje obyvatelům, kteří BankID disponují, proces ověřování vlastní identity.

Co je to BankID a jak funguje?

BankID by se jednoduše dala přirovnat k vašemu elektronickému občanskému průkazu, který toho ale v online světě zvládá i něco na víc. Například si díky BankID nemusíte pamatovat přihlašovací údaje na portály, které BankID podporují – stačí, když použijete BankID a přistupujete tak do svého účtu bez zadávání přihlašovacího jména a hesla. Mezi tyto portály patří i sázkové kanceláře, kterým BankID plně postačuje při ověřování vaší totožnosti. Je to výhodné pro obě strany, protože jim to šetří čas. Proces ověřování zákazníkovi, tedy potenciálně i vaší, totožnosti bude díky BankID mnohem jednodušší a Chance registrace tak bude za vámi během několika momentů.

Jak bezpečné je používání BankID?

Bezpečí používání BankID zajišťují samotné banky, které jsou držitelmi vašich údajů. Banky patří, co se týká bezpečnosti, k top institucím, které se snaží své bezpečnostní předpisy držet ve velmi striktních mezí. Vaše bezpečí je u nich na prvním místě, proto i užívání BankID je zcela bezpečné.

Musím za využívání BankID platit?

Vaše elektronická identita je zdarma a nemusíte za její využívání platit ani ten nejmenší poplatek. Samotné BankID ulehčuje život nejen vám, ale i spoustě portálů a společností, takže jim to šetří čas a peníze. I proto je BankID bez nějakých poplatků.

Chance bonus

Jak získat Chance bonus?

Po úspěšném dokončení Chance registrace jsou pro vás připraveny bonusy, které vám sázková kancelář Chance poskytne po splnění podmínek. U tohoto bookmakera je momentálně k dispozici jak vstupní bonus na váš první vklad, tak i bonus za samotní registraci. Kromě toho se můžete těšit i na věrnostní program.

100% Chance bonus až do 2 000 Kč

Sázková kancelář Chance dá každému novému hráči, který úspěšně dokončí registraci na pobočce a předloží doklady o totožnosti, vstupní bonus na první vklad ve výši 100%. Po registraci budete moci pokračovat na Chance přihlášení do vašeho konta, kde máte na výběr několik platebních možností. Jednou z nich si vložíte na účet první peníze, které sázková kancelář Chance dorovná bonusem ve stejné výši až do 2 000 Korun.

Pro uvolnění maximální výše bonusu musí sázející prosázet sedminásobek vkladu plus bonusu na kurzech minimálně 2,0. Bonus je uvolňován po částech, vždy po splnění 10% z podmínek protočení.

Registrační bonus 200 Kč

Kromě hlavní bonusové nabídky v podobě bonusu za první vklad teď získá každý nový hráč 200 Korun zdarma na Chance sázky. Jediné, co pro to musíte udělat, je plně dokončit vaši registraci. Hned, jak je váš účet ověřen a registrace je u konce, obdržíte 200 Kč na váš účet ve formě Goldenů. Co jsou Goldeny a na co je využít se dozvíte záhy.

Golden Club a Goldeny

Po registraci a Chance přihlášení vám bude k dispozici i věrnostní program Golden Club. V Golden Clubu jste odměňováni za vaše tikety. Pokud jste  tedy pravidelným sázkařem, body, tzv. Goldeny, vám budou připisovány za každý tiket s určitým kurzem (podmínky se dělí podle toho, jestli uzavíráte předzápasové Chance sázky, nebo live sázky). Jeden Golden se rovná jedné Koruně a Goldeny je možné použít místo Korun jako vklad na vaše tikety. Pokud tiket vyhraje, Chance vám vyplatí výhru v Korunách.

Můžu sázet u Chance i bez registrace?

Jelikož společnost Chance disponuje i kamennými pobočkami, je Chance kurzová nabídka a sázení u tohoto bookmakera možné i bez registrace. Sázet online však bez registrace nemůžete. Pokud chcete sázet z pohodlí vašeho domova, nebo na cestách pomocí Chance aplikace, pak se registrovat budete muset.

Nicméně, pokud vás zajímalo, jestli je možnost sázení bez registrace možná, pak odpověď je ano. Nicméně, registrací získáte přístup jak k bonusům, tak k věrnostnímu programu. Proto je Chance registrace něčím, což byste měli zcela určitě zvážit.

Můžu získat Chance bonus bez registrace?

Pokud chcete ukořistit bonus u společnosti Chance bez registrace, pak pro vás máme špatné zprávy. Již z názvu hlavní bonusové nabídky je jasné, že bez registrace to nepůjde, jelikož má název vstupní bonus.

To samé platí pro druhý bonus, který má v názvu klíčové slovo registrace. Registrační bonus v podobě dvou stovek tedy také nepřipadá v úvahu. To samé se vztahuje na věrnostní program, který u Chance registrací získáte.Jak můžete vidět, registrace u sázkové kanceláře Chance s sebou přináší spoustu výhod, které nemáte možnost získat bez toho, abyste si u této společnosti otevřeli hráčský účet. Proto vám doporučujeme obětovat pár minut vašeho života a zaregistrovat se. Určitě nebudete litovat.

Proč bych se měl u Chance registrovat?

Bookmaker Chance je na českém trhu známé jméno. Patří mezi ryze české sázkové kanceláře, které dodržují předpisy a bezpečnost jejich zákazníků je na prvním místě. V tomto ohledu se můžete na Chance spolehnout, je to legitimní sázková kancelář.

Chance kurzová nabídka poskytuje spoustu možností i pro ty nejnáročnější sázkaře. Od nejpopulárnějších sportů jako fotbal, hokej, či tenis, zde naleznete i méně populární sporty a také spoustu nesportovních sázek, jakými jsou například turnaje video her.

Jejich nabídka vstupních bonusů nemusí být zrovna nejlákavější, ale pořád je to něco, což nový hráči v současnosti vyžadují a berou v úvahu, když se rozhodují, u jaké sázkové kanceláře si otevřou účet. Kromě toho registrací získáte i body za vaše tikety ve věrnostním klubu, která pak můžete použít jako vklad na vaše další tikety.

Proces registrace je přímočarý a zcela standardní pro všechny sázkové kanceláře operující na českém trhu. Zákon je nastaven docela striktně, takže ověřování totožnosti se nevyhnete vůbec nikde. Pokud se vám tedy registrace zdá přehnaná, vězte, že je tomu tak všude.

Chance disponuje i mobilní aplikací, takže pokud jste na cestách, nebo jen právě nemáte po ruce počítač či kamenní pobočku, sázet můžete v podstatě ať jste kdekoliv. Aplikace podporuje obě iOS a Android platformy. Pokud máte mobilní zařízení, který běží na jiném operačním systému, sázet můžete přes mobilní verzi webu.

Pokud se tedy ptáte, jestli je registrace a sázení u Chance správná volba, pak určitě je. Sázkové kanceláři nemáme moc co vytknout, možná kromě ne úplně lákavé vstupní nabídky. Na trhu najdete i lepší, ale pořád je to lepší, než žádný bonus. Sázkových možností je spousta a proto bychom doporučili tuto společnost všem, kteří hledají ověřenou a legitimní sázkovou kancelář. Nezapomeňte se před registrací podívat na náš Chance kód, díky kterému získáte nejlepší možný bonus.

 1. Chance.cz

  200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky