Kontrola tiketu – Tipsport

Jak probíhá kontrola tiketu Tipsport? Jaké jsou možnosti kontroly? Můžu zkontrolovat svůj tiket i bez přihlášení? Podívejte se na dostupné metody ověření tiketu u Tipsport a zjistěte i další užitečné informace v našem článku.

Jak číst Tipsport tikety

Tikety obecně nejsou nijak těžké na čtení a pochopení jejich obsahu. Pokud jste již nějaký tiket viděli, pak víte, že na každém z nich se nachází všechny informace, které potřebujete.

Naleznete zde všechny vaše zápasy, které jste na tiket přidaly, stejně jako výsledný kurz a typ tiketu. Pak výši vaší sázky a potenciální výhru, kterou obdržíte v případě, že váš tiket bude výherní.

Chcete si ověřit, zda je váš tiket výherní? Kontrola tiketu Tipsport je opravdu jednoduchá!

Kontrola tiketu Tipsport a kontrola věrnostních bodů

Sázková kancelář Tipsport nabízí pro své klienty i věrnostní program, který nese název Tipkonto. Jak si ověřit počet bodů na vašem Tipkontě je jedna z otázek, které dostáváme. Body se nazývají Nety a další věcí je, že jako člen věrnostního programu obdržíte i věrnostní kartu ihned po úspěšné registraci.

Díky této kartě je možné ověřit si počet Netů přímo na pobočce. Také je zde možnost zjistit stav online ve vašem profilu, který máte u Tipsport ode dne registrace. To stejné platí i pro samotné tikety. Na formy kontroly se podíváme záhy.

Kontrola tiketu Tipsport

Kontrola tiketu Tipsport online

Kromě kurzového sázení máte možnost uzavírat i loterie, jelikož Tipsport koupil Loterii Korunka. Sportka výsledky Tipsport tak můžete kontrolovat na stránce korunky. Pokud si ale chcete ověřit váš tiket v sekci, zde je pár tipů a jasný návod, jak na to. Kontrola tiketu Tipsport není nic složitého. K těmto informacím se budete moci dostat několika způsoby.

Ověření tiketu u Tipsport po přihlášení

Kontrola tiketu Tipsport pomocí webu a vašeho konta je snad ta nejsnadnější varianta. Stačí, když se přihlásíte do svého hráčského konta pomocí přihlašovacích údajů, které jste si během registrace zvolili. Přesměrujte se na stránku Tipsport a přihlaste se.

Ověření tiketu u Tipsport

Následně v hlavním menu vašeho profilu uvidíte ihned sekci vašich tiketů. Ověření tiketu u Tipsport tak lze provést doslova ve dvou krocích, pokud se bavíme o online metodě s přihlášením.

Kontrola tiketu Tipsport online

Ověření tiketu u Tipsport bez přihlášení

Ověření tiketu u Tipsport je možné i bez přihlášení. Pokud jste si vsadili na pobočce a máte s sebou papírový doklad, tj. samotný tiket, ověřit si ho můžete i přes web bez přihlášení. Stačí, když na stránce Tipsport otevřete sekci Kontrola tiketu Tipsport a budete následovat instrukce.

Ověření tiketu u Tipsport bez přihlášení

V této sekci budete muset zadat kontrolní číslo vašeho tiketu, spolu s číslem pobočky. Kontrola tiketu Tipsport vyžaduje tyto dvě informace. Nelekejte se! Obě informace naleznete na samotném papírovém tiketu.

Kontrola tiketu Tipsport

Kontrola tiketu Tipsport přes mobilní aplikaci

Je možná kontrola tiketu Tipsport i přes mobilní aplikaci? Jednoduchá otázka, a ještě jednodušší odpověď – Ano! Pokud nevíte, tak sázková kancelář Tipsort nabízí svým klientům opravdu skvělou mobilní aplikaci, která je plnohodnotnou náhradou webu, nebo kamenné pobočky.

Pokud jste na cestách, tak aplikace bude vaším nejlepším přítelem. Nejen, že v ní budete moci sázet, ale také kontrolovat své tikety. Bohužel, sportka výsledky Tipsport v apce nenajdete.

Ověření tiketu u Tipsport v aplikaci bez přihlášení

Zkoušeli jsme, jestli existuje ověření tiketu u Tipsport bez přihlášení v jejich aplikaci. Bohužel, v současnosti to není možné. Nicméně, pokud máte po ruce jenom mobilní zařízení a internet, stačí otevřít mobilní verzi webu Tipsport a zkontrolovat tiket procesem popsaným výše, tedy ověření tiketu u Tipsport bez přihlášení.

Ověření tiketu u Tipsport v aplikaci po přihlášení

Kontrola tiketu Tipsport v aplikaci je možná po přihlášení se do svého konta přímo v apce. Sportka výsledky Tipsport zde k dispozici ale není. Nicméně, jakmile jste přihlášeni do svého uživatelského konta, v dolním menu naleznete sekci tiketů.

Stejně tak je sekce Moje tikety k nalezení v hlavním menu. V této sekci můžete prohlížet celou historii svých tiketů, filtrovat je podle různých kritérií, jako například podle datumu, nebo podle toho, jestli jsou sázky vyhodnocené, nebo ne.

Kontrola tiketu Tipsport přes mobilní aplikaci

Tipsport tiket – výplaty

V případě, že je váš tiket výherní a vy jste si to ověřili některou z metod, které poskytují ověření tiketu u Tipsport, pak je možné si výhru nechat vyplatit na váš hráčský účet, ze kterého je pak možné vybrat si své peněžní prostředky některou z dostupných platebních metod.

Vyplácení peněz z vašich výherních tiketů je hračka, i pro loterie jako sportka. Výsledky Tipsport tiketů naleznete ve výše zmíněných sekcích podle toho, jakou variantu zvolíte pro kontrolu vašeho tiketu u Tipsport.

Ve vašem hráškem kontě vidíte váš finanční zůstatek, který je možné si nechat vyplatit, pokud chcete. V kamenných pobočkách lze vybírat jen to určité výše, takže při vyšších sumách vám doporučujeme využívat zejména bankovní převod.

Typy sportovních tiketů u Tipsport

Jak je zvykem, standardní sázkové kanceláře nabízejí několik druhů tiketů. Mezi ty nejhlavnější patří sólo tikety, akumulátorové tikety a tikety kombinační. Nevíte, co který druh znamená? Nevadí, jsme tu pro vás! Níže naleznete všechny typy tiketů u Tipsport.

Kontrola tiketů Tipsport je stejná pro kterýkoli z níže uvedených druhů tiketů.

Jednoduchá SOLO sázka

Není nic jednoduššího, než SOLO sázka. Již z názvu je patrné, že se jedná o jednu jedinou sázku na tiketu. Ze všech možných druhů má sólo tiket nejvyšší pravděpodobnost výhry. Zde se nesetkáte s případem, že vám vyjde pět zápasů na tiketu a poslední šestý vám prohraje celý tiket.

Typy sportovních tiketů u Tipsport

Akumulátor AKU tiket

Akumulátor tiket, označovaný i jako AKU nebo AKO, se ve světě sázení vyskytuje nejčastěji. Je to zejména díky faktu, že kurzy na tiketu se násobí. Pokud tedy vsadíte na několik zápasů, zařadíte je na jeden AKU tiket, pak je výsledný kurz násobkem všech kurzů na tiketu. Ovšem čím více zápasů, tím menší šance, že vyhrajete.

Kombinovaný KOM tiket

Posledním type tiketu je skupinový tiket. Zápasy na tiketu je možné zhormážďovat do skupin. V jedné skupině může být klidné jeden zápas, ale můžete jich tam mít i více. Následné si vyberete kombinace skupin, což se také odvíjí od samotného počtu skupin. Pokud vámi zvolené kombinaci uspějí, vyhráváte.

Kontrola tiketu Tipsport FAQ

Ověření tiketu u Tipsport je opravdu snadné, jak jsme demonstrovali v tomto článku. Sportka výsledky Tipsport je možné kontrolovat na stránce loterijní společnosti Korunka, kterou Tipsport koupil. Níže vám nabízíme rychlý přehled klíčových bodů z tohoto článku.

Můžu zkontrolovat tiket na internetu nebo pomocí aplikace?

Ano, tikety je možné kontrolovat i na internetu díky číslu tiketu. Pokud jste si vsadili online, je možné najít a ověřit všechny vaše tikety i pomocí mobilní aplikace.

V jakých pobočkách si můžu nechat vyplatit svůj Tipsport tiket?

Kamenné pobočky mají na vyplácení výher stanovený limit. Pokud se do limity vejdete, vyplatí vám výhru na jakékoliv pobočce. Pokud ne, využijte bankovní převod.

Jak zkontrolovat mobilní tikety?

Pokud jste si vsadili tiket pomocí mobilní aplikace, kontrola tiketu Tipsport je nejjednodušší pomocí aplikace, nebo pomocí webu. Obě varianty jsou popsány v tomto článku.