Chance výpadek – proč Chance nefunguje

Sázková kancelář Chance patří mezi tři největší provozovatele sportovních sázek u nás. I přes svou prestiž se jí ale čas od času nevyhnou plánované odstávky či neplánovaný Chance výpadek. Kdy je možné tyto technické problémy očekávat?

Chance.cz

90/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 18 června 2024
  • snadné bonusové požadavky
  • spousta sázkových příležitostí

Chance bonus!

Registrací u Chance získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 2 200 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Chance výpadek | Chance nefunguje | Červen 2024

Online sázení u sázkové kanceláře Chance je velice populární. A není se čemu divit, přehledné webové stránky, široká nabídka live sázek a přenosů dělá z této dceřiné společnosti sázkové kanceláře Tipsport zábavné místo, kam se hráči rádi vrací.

Ani Chance se ale nevyhne občasným odstávkám a nečekaným technickým problémům v podobě výpadku webových stránek nebo nefunkčnosti z důvodu plánované odstávky.

Pokud je Chance výpadek nevyhnutelný, informuje provozovatel své hráče e-mailem a postará se o to, aby došlo k vyřešení problému co nejdříve. Koneckonců je to v jeho zájmu.

Větší Chance výpadek se výjimečně může protáhnout i na několik hodin. Plánované odstávky ale většinou netrvají více než hodinu a hráči jsou o nich vždy předem informováni na oficiálních stránkách provozovatele.

Proč Chance nefunguje

Proč Chance nefunguje

Pokud vám nefunguje Chance, existuje hned několik důvodů, proč tomu tak je.

Jako první se musíte ujistit, že vám funguje internetové připojení. V případě, že ostatní weby fungují bez problému, pak jde nejspíš skutečně o výpadek na straně Chance, případně celého Tipsport holdingu.

Do přehledné tabulky jsme pro vás uspořádali nejčastější příčiny výpadku na stránkách této kanceláře:

ProblémŘešení
Zahlcený prohlížečZkuste z prohlížeče vymazat soubory cookie a mezipaměť a pokuste se znovu zadat stránku Chance nebo se zkuste na web dostat z jiného prohlížeče nebo jiného zařízení.
ÚdržbaNa webu probíhá plánovaná údržba nebo aktualizace platformy. Podívejte se na informace na sociálních sítích Chance nebo to zkuste znovu o něco později.
Pád serveruPravděpodobně na stránkách provozovatele probíhá nějaká velká sportovní událost, na kterou si chce vsadit spousta hráčů. Je tedy možné, že obrovské množství záznamů přetížilo servery, takže Chance pracuje na jejich stabilizaci. Neobnovujte stránku, vraťte se o něco později.
BlokacePři dlouhodobé nefunkčnosti je možné, že vám přístup na stránky sázkové kanceláře někdo zablokoval. Může se jednat například o zaměstnavatele nebo administrátora ve škole.

Chance nefunguje – co teď?

Pokud si ani přes uvedené situace a řešení nevíte rady, je vám k dispozici Chance kontaktní centrum, které se vám bude vždy snažit co nejrychleji podat pomocnou ruku.

Kontaktovat ho můžete každý den od 8:00 do 2:00 v noci, a to buď na lince +420 233 090 831 (pouze do 22 hodin), nebo prostřednictvím e-mailu [email protected] či online chatu.

Chance kontaktČekací dobaProvozní doba
online chat10s – 10minPo – Ne: 8:00 – 2:00
infolinka
(Chance kontakt telefon +420 233 090 831)
5 minPo – Ne: 8:00 – 22:00
e-mailem
na [email protected]
max. 24 hodinPo – Ne: 8:00 – 2:00

Chance není k zastižení?

Pokud zrovna stránky Chance nefungují, můžete se mezitím zabavit na dalších platformách, které nabízí neméně zajímavé sportovní i společenské sázky. Kdo by si zase rád zatočil na slotech, může navštívit některá z českých online casin a využít atraktivní odměny, jako je například Tipsport bonus nebo Fortuna bonus.

Pokud jste ale věrní hráči Chance, budete muset počkat na opětovné zprovoznění. Jakmile sázková kancelář Chance technický problém vyřeší, můžete se tam zase v klidu vrátit a zasázet si podle vašeho gusta.

Pravidelné odstávky systému jsou běžnou záležitostí a dějí se minimálně jednou do roka. Každá platforma si většinou odstávku naplánuje na různé termíny tak, aby měli mezitím hráči k dispozici alternativní platformy.