Chance bonus: Získejte až 2 200 Korun!

Kdo by neměl rád vstupní bonusy? Sázková kancelář Chance teď nabízí nově registrovaným hráčům skvělý vstupní Chance bonus na první vklad do 2 000 Korun a navíc vám k němu přidají i bonus za registraci v hodnotě 200 Korun.

Top!

Chance.cz
90/100
  • snadné bonusové požadavky
  • spousta sázkových příležitostí
bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

Podívejte se na aktuální Chance bonus až do 2 200 Kč | Nabídka pro Červen 2024

Jako nový zákazník společnosti Chance teď máte možnost ukořistit pro sebe až dvě vstupní nabídky. Hlavní nabídkou je Chance bonus 100% na váš první vklad až do dvou tisíc korun, které získá každý nový hráč, jestliže chce. Kromě toho vám sázková kancelář Chance připíše na vaše konto další dvě stovky zdarma jenom za to, že úspěšně projedete procesem Chance registrace.

Chance kód: bonus

Chance kód pro Červen 2024

Chcete si zabezpečit oba vstupní bonusy pomocí kódu? Podívejte se na náš Chance kód, který se skrývá pod tlačítky na této stránce! U nás si můžete být jistí, že kódy udržujeme aktuální a že naši čtenáři si tak budou moci vychutnávat jen ty nejlepší vstupní nabídky! Pokud se tedy rozhodnete registrovat u Chance, podívejte nejprve se na náš kód.

Kdo může získat aktuální Chance bonus?

Uvítací bonusová nabídka je k dispozici jenom pro nové zákazníky společnosti Chance, kteří dokončí plnohodnotní registraci. Sázková kancelář Chance vám pak dá možnost získat vstupní bonus. Dvě stovky zdarma obdržíte na váš účet ihned poté, co je vaše registrace u konce. Jelikož sázení patří mezi hazard, musí vám být, podle zákona, minimálně 18 let. I proto je během Chance registrace vyžadováno ověření totožnosti a věku.

Chance bonus – podívejte se na nabídku pro Červen 2024

BONUSSUMA
Vstupní bonus 100%2 000 Korun
Bonus zdarma za registraci200 Korun

Sázková kancelář Chance aktuálně nabízí až dva vstupní bonusy pro všechny nové hráče. Nezapomeňte ani na náš Chance kód, díky kterému si tak celkem můžete jako nový zákazník po úspěšné registraci připsat na účet až 2 200 Korun! Ty můžete použít na vaše Chance sázky – vybírat budete z opravdu široké nabídky sportů a soutěží. Chance kurzová nabídka vás zcela jistě potěší.

Vstupní 100% bonus na první vklad až do 2 000 Kč

Chystáte se zaregistrovat se u Chance a využít náš Chance kód pro získání vstupního bonusu? Momentálně je výše hlavního bonusu na úrovni dvou tisíc korun. Hned, jak bude vaše registrace u konce, může jít na stránku Chance, nebo použít jejich mobilní aplikaci, a pomocí údajů, které jste si zvolili, provést Chance přihlášení. Pak jen stačí na váš účet vložit první peníze a máte nárok na získání bonusu.

Podmínky protočení

Jestli jste splnili všechny stanovené podmínky pro obdržení vašeho bonusu, pak vás určitě zajímají i podmínky, které se vztahují přímo na samotný bonus, známé i jako podmínky protočení. Není tajemstvím, že sázkové kanceláře vám jen tak nedají bonus, který můžete ihned vybrat. Pro uvolnění bonusu, tedy pro dovršení bodu, kdy budete moci Chance bonus vybrat, je nutné uzavírat Chance sázky na určitý kurz.

Pro to, abyste získali celou hodnotu bonusu, je nutné prosázet sedminásobek součtu výše bonusu a prvního vkladu. Hráč získává právo disponovat s bonusem postupně, po částech. Vždy po vsazení 10% požadovaného celkového obratu získáte deset procent hodnoty bonusu. Např. u prvního vkladu 800 Kč je bonus 800 Kč a pro jeho celkové uvolnění je nutné prosázet (800 + 800) x 7, což je celkově částka 11 200 Korun.

Chance bonus 200 Korun zdarma

Bonus 200 Korun za dokončení registrace

Každý nový hráč dostane od společnosti Chance 200 Korun za to, že se registruje. Tato částka vám bude připsána na účet po úplném dokončení Chance registrace. Prosázet ji můžete libovolně na jakýchkoliv sportech. Tento bonus je možné použít jenom na sázky, tedy není možný výběr na bankovní účet. Těchto 200 Korun se nezapočítává do počátečního vkladu pro výpočet hlavního vstupního bonusu. Bonus je udělen ve formě věrnostních bodů, tzv. Goldenů, o kterých si řekneme už za okamžik.

Jsou v nabídce i další Chance bonusy?

Jistě jsou! Sázková kancelář Chance nabízí spoustu speciálních nabídek, zejména pokud je v plné proudu nějaký významný šampionát nebo turnaj. Většinou se o takových akcích dozvíte přímo z jejich stránky, nebo obdržíte od společnosti email. Určitě ale doporučujeme sledovat jejich nabídku a také náš Chance kód.

Goldeny za sdílení

Každý registrovaný hráč se automaticky stává členem tzv. Golden Clubu, kde získáváte odměny za vaše Chance sázky v podobě bodů, které nesou název Goldeny. Jeden Golden se rovná jedné koruně a Goldeny je možné použít na vaše tikety jako vklad, přičemž výhry jsou vypláceny v českých korunách.

Goldeny lze získat také za doporučení lidí. Pokud doporučíte někoho, kdo se zaregistruje a učiní první vklad, získáváte za něj odměnu. Odměny jsou tím vyšší, čím vyšší je počet lidí, které jste doporučili. Například na začátku dostanete za každou osobu 100 Goldenů, pokud ovšem doporučíte 102 klientů, za každého dalšího získáte 200 Goldenů.

Promo akce

Nezapomeňte se pravidelně dívat na stránky společnosti Chance, protože z času na čas se objeví zajímavé promo akce, ze kterých můžete profitovat. Až už jsou to zvýhodněné kurzy, peněžní bonusy, či speciální akce, vždy je vhodné takové nabídky, pokud možno, využít. Většinou se o takových akcích dozvíte z webu, nebo pomocí emailové komunikace, pokud odebírat novinky od společnosti Chance.

Chance bonus pro mobilní aplikaci

Jestli se ptáte, zda je možné získat bonus pro mobilní aplikaci, pak je odpověď ano i ne. Mimořádný bonus jen za používání Chance aplikace není, ovšem všechny ostatní bonusové nabídky a promo akce je možné využít i v aplikaci. Takže pokud jste právě získali vstupní bonus a chcete jej prosázet na cestách, pak zcela jistě tak můžete udělat i v mobilní aplikaci.

Chance aplikace bonus

Mobilní Chance aplikace je skvělá a pokud jste člověk, který více času tráví na mobilu než na počítači, pak je pro vás tato apka jako stvořena. Je k dispozici jak pro Android, tak iPhone a iPad (iOS) a díky ní bude sázení odkudkoliv hračka. Podívejte se také na náš Chance kód zde na stránce.

Chance kurzová nabídka

Ptáte se, jaké sázkové možnosti na váš u Chance čekají? Chance kurzová nabídka je plně dostačující i pro náročné sázkaře. Naleznete zde opravdu vše, co byste našli i u světoznámých bookmakerů. Kromě sportů máte možnost sázet i na řadu nesportovních událostí. Určitě budete spokojeni.

Sázení na tenis

Jste fanouškem tenisu a sledujete všechny Grand slamy roku? Rádi si na ně i vsadíte? Pak nebudete zklamání. Kromě US Open, Australian Open, French Open a Roland Garros zde naleznete i obrovskou škálu kurzů na spoustu dalších turnajů, které se během roku hrají – na všech površích, muži, ženy, dvouhry i čtyřhry. To vše je u Chance samozřejmostí.

Sázení na fotbal

Co by to bylo za sázkovou kancelář, kdyby v České Republice nenabízela rozsáhlou nabídku kurzů na nejpopulárnější sport světa? Fotbal je prostě nevyhnutelný. Pokud se tedy chystáte uzavírat vaše Chance sázky právě na tento sport, pak si buďte jisti, že zde naleznete vše, co potřebujete. Od nejvyšší soutěží a turnajů, až po třetí a čtvrté ligy.

Sázení na lední hokej

S ledním hokejem je to velice podobné jako s fotbalem. Hokej je jednoduše sport, který se těší oblibě nejen samotných fanoušků po celém světě, ale taky oblibě sázkařů. Hokejových zápasů se ročně odehraje obrovské množství, proto je pro sázkaře lákadlem, zejména pro ty, kteří se chtějí specializovat jen na pár, nebo dokonce jen jeden, sport. Kurzová nabídka, co se týče hokeje, je opravdu kvalitní.

Jaké platební možnosti mám u Chance?

S platebními možnostmi byste neměli mít žádné potíže. Po Chance příhlášení budete moci vkládat a vybírat finanční prostředky na svoje hráčské konto několika způsoby. Nabízí se bankovní převod, který je bez omezení. Další možností jsou platební karty, či dokonce online peněženky. Naleznete zde i možnost vkladu pomocí předplacené karty PaySafeCard, nebo přímý vklad na pobočce. Výběry poskytují o něco méně možností, ovšem jsou dostačující. Bankovní převod, platební karty, či limitovaný výběr finančních prostředků na pobočce.

Je Chance bonus užitečný pro sázení?

Jak nový, tak ostřílení sázkaři milují vstupní bonusy. Spousta lidí si zakládá účet u více sázkových kanceláří zejména proto, aby ukořistili vstupní nabídku a mohli tak sázet z větším množstvím peněz.

Chance nabízí solidní bonus pro nové hráče až do 2 200 Korun, takže pokud jste novým zákazníkem, tak si kromě skvělé kurzové nabídky, mobilní aplikace, či solidní zákaznické podpory přijdete na své i co se týká bonusu. Chance sázky, na kterých můžete profitovat nejen z bonusu, ale i z věrnostního programu, máte k dispozici i díky mobilní aplikaci, ve které naleznete vše, co i na webu a bonusy se vztahují i na používání a sázení přes tuto aplikaci. Nezapomeňte se proto podívat na náš akční Chance kód a začněte sázet s extra penězi ještě dnes!