Fortuna bonus bez vkladu

Online sázková kancelář Fortuna, jedna z největších u nás, si pro své nově zaregistrované sázkaře připravila hromadu promo akcí, mezi kterými nechybí ani Fortuna bonus bez vkladu. Pokud vás zajímá, jak této nabídky využít, jste tu správně.

Fortuna

92/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 15 července 2024
  • rychlá registrace
  • spousta sázkových příležitostí

Nabídka Fortuny stojí za váš čas

Registrací u Fortuny získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 6300 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!
Fortuna bonus bez vkladu

Fortuna bonus bez vkladu

Fortuna bonus bez nutnosti vkladu je jen jedním z lákadel této populární sázkové platformy pro začínající i zaběhlé sázkaře. Pokud ještě u Fortuny nemáte založený účet, možná je na čase to změnit a vyzvednout si odměny, které tu na vás netrpělivě čekají.

Fortuna bonus bez vkladu je nezávazný a vyžaduje vložení nulové částky na váš hráčský účet. Jedinou podmínkou je úplné dokončení registrace na platformě, včetně ověření totožnosti uživatele.

Ověřit identitu můžete v současné době velice snadno díky službě bankovní identita, kterou nabízí většina tuzemských bank naprosto zdarma. Druhou možností je pak návštěva kamenné pobočky. Celý proces ověření vám zabere jen několik málo minut.

A jak funguje Fortuna promo kód bez vkladu? V momentě, kdy se stanete hrdým majitelem účtu u Fortuny vám dorazí odměna v podobě vstupního bonusu 300 Kč, aniž byste museli provést první vklad.

Fortuna promo kód bez vkladu 2024

Pokud byste rádi využili bonusovou vstupní nabídku Fortuna, není nic snazšího, než kliknout na Fortuna promo kód. Právě ten vám zaručí bonus 100 % zdarma na prvotní vklad. Maximální bonusová částka, kterou tak můžete získat, je 3000 Kč.

Tento zajímavý Fortuna bonus vám automaticky platforma daruje za plnohodnotnou registraci. Pak už si jen stačí vybrat vaši oblíbenou sportovní událost a pustit se do sázení!

Fortuna bonus za vklad

Fortuna bonus za vklad je další lákavou odměnou tohoto poskytovatele. Zde je krátký přehled dostupných bonusových akcí.

Pokud vložíte na účet 300 Kč, dostanete od Fortuny dalších 100 % navrch. Když se k tomu přidá 300 Kč za ověření totožnosti, přijdete si hned na začátek na krásných 900 Kč do hry. To není špatné, že?

Atraktivní nabídky čekají u Fortuny i na hráče kasinových her. Ti mají možnost ulovit si bonusy až 25 000 Kč, plus zatočení v oblíbených slotech zdarma.

Sázení zdarma s Fortunou

I pro ty, co nechtějí sahat do vlastní kapsy má Fortuna řešení. Sázení zdarma je tu na denním pořádku a k dispozici každému sázkaři. Pojďme si zmínit několik zajímavých možností a jak je využít.

Stejně jako u konkurence zde najdeme funkci cashout, tedy prodej rozehraného tiketu. Tato funkce umožňuje hráči předčasné vyplacení z části výhry, a to ještě předtím, než je sázka ukončena.

Podmínky sázení zdarma

Možnost předčasného vyplacení tiketu se vztahuje na AKU tikety, na kterých je alespoň jedna správná sázková příležitost. Zda je cashout funkce dostupná i pro vaši sázku, zjistíte vždy na daném tiketu.

Pokud máte na cashout nárok, stačí pouze kliknout na Vyplatit a zvolit určitou částku.