Chance recenze: Naše názory a postřehy

Férovost a transparentnost chodu sázkové kanceláře Chance je zaručena jejím členstvím v Asociaci provozovatelů kursového sázení. Tato organizace sdružuje 3 největší sázkové společnosti v České republice. Cílem této recenze je vám kompletně představit Chance.

Recenze ChanceChance Recenze – Naše hodnocení
Vstupní bonus100 % vstupní bonus až do maxima až 2 000 Kč.

 

4/5

Nabídka kurzů5/5
Výše kurzů4/5
Mobilní aplikace3/5
Platební metody 5/5
Zákaznická podpora 4/5
Live sázení a živé přenosy4/5
Průměrné hodnocení 4,5/5
Registrace

Chance recenze

Vstupní bonusy – 4/5

Hlavní výhodou sázení u Chance je okamžitý bonus 200 Kč na první sázky, který je převeden na účet hráče ihned po dokončení registrace. Tento bonus je vyplácen v podobě věrnostních bodů, které je možno převést na skutečné peníze.

Dalším lákadlem je možnost získat až 2 000 Kč v podobě vstupního bonusu za první vklad (přes akční kód Chance). Pro získání tohoto bonusu je ovšem třeba splnit několik podmínek. Tou první je potřeba vsadit 28 000 Kč s kurzem alespoň 2.

Dalším způsobem, jak Chance odměňuje hráče, kteří zvolí tuto sázkovou kancelář, je takzvaná Golden Club karta a s ní spojený věrnostní program.

Za každý vsazený ticket dostávají hráči takzvané „goldeny“, jak Chance nazývá jejich věrnostní body. Kolik goldenů hráč dostane záleží na kurzu. Velmi oceňujeme možnost vsázet goldeny nejen přes internet, ale i na pobočkách sázkové kanceláře Chance.

Náš názor: Tato recenze odráží jednak vysoký vstupní bonus, tak i výhodný věrnostní program maximálním možným hodnocením.

Vstupní bonusy Chance

Nabídka kurzů – 5/5

Kurzová nabídka Chance prakticky identická s tou Tipsportu. Nabídce kurzů dominují oblíbené sporty, jako je fotbal, lední hokej, tenis a basketbal, ale v nabídce nalezneme také méně populární sporty.

Mezi ně patří:

 • volejbal,
 • šipky,
 • stolní tenis,
 • sjezdové lyžování,
 • rugby,
 • box a další bojové sporty.

Samozřejmě je možné vkládat sázky bez remízy, na asijské handicapy, střelce branek, třetinový výsledek, konečný výsledek, a další.

Lákadlem pro mladší generace je jedinečná nabídka sázení na e-sporty. Strategické hry jsou reprezentovány druhým dílem Starcraftu, fandové FPS žánru určitě potěší Counter Strike a za MOBA hry má Chance v nabídce League of Legends. Pro starší generace Chance vypisuje sázky na společenské události, jako jsou výsledky voleb, kurzu koruny, talentových soutěží, Českého lva, Oskara a mnoha dalších.

Naprosto všichni mohou pokusit své štěstí hraním číselné loterie Korunka nebo číselné hry Kostky. V nabídce nesportovních sázek nechybí ani v České republice tolik oblíbený poker. V potaz je také potřeba vzít fakt, že je možno uzavírat sázky již od 5 Kč, čímž se Chance stává opravdovým rájem jak zkušených sázkařů, tak i nováčků.

Náš názor: Pestrost a rozmanitost jsou dvě klíčová slova, která k sázkové kanceláři Chance neodmyslitelně patří.

Výše kurzů – 4/5

Šance na slušnou výhru je se sázkovou kanceláří Chance opravdu vysoká. Kdokoliv, kdo si vsadil 500 Kč na výhru Winterfox v ESL Pro League mohl získat až 3 300 Kč a 50 bonusových bodů. Není potom divu, že se Chance stala favoritem u mladých příznivců e-spotu. Ovšem i vyznavači klasických sportu, jako je fotbal nebo hokej, se mohou těšit na pořádné výhry.

Recenze Výše kurzů

Náš názor: Další plné hodnocení v této recenzi získává Chance za vysoké kurzy.

Mobilní aplikace – 4/5

Webové stránky Chance jsou plně optimalizované pro chytré telefony a tablety. Návštěvníci jsou automaticky přesměrování na mobilní verzi stránek, kde mohou využít všech známých funkcí stejně jednoduše, jako na standartní verzi webových stránek Chance.

Mimo mobilní verze webových stránek, je také k dispozici nativní aplikace.

Náš názor: Odečítáme jeden bod za fakt, že mobilní aplikace Chance je dostupná pouze uživatelům mobilního operačního systému iOS/Android.

Platební metody – 5/5

Chance, stejně jako její sesterská kancelář Tipsport, exceluje v počtu podporovaných platebních metod.

Klienti mohou vložit peníze prostřednictvím bankovního převodu, vkladů na pobočkách, kreditních a debetních karet, internetových platebních bran bankovních institucí a internetových peněženek Skrill a paysafecard.

Výplaty je možno provést buď prostřednictvím bankovního převodu a výplaty na pobočce nebo pomocí Skrillu. Minimální výše vkladu je 1 Kč a poplatek se platí pouze v případě platby pomocí paysafecard.

Náš názor: Jasný maximální počet bodů za podporu internetových peněženek a všech hlavních bankovních institucí.

Live sázení a živé přenosy – 4/5

Stejně jako všechny ostatní přední sázkové kanceláře, Chance žije online sázením a živými přenosy. Na webových stránkách Chance je možno přehledně sledovat online utkání včetně online streamů právě se odehrávajících zápasů a sportovních utkání.

Live sázení je dostupné pro lední hokej, tenis, fotbal, basketbal, volejbal, snooker, házenou a e-sporty. Pro živé sledování stačí být registrovaným zákazníkem Chance. Samotné vsazení tiketu spočívá pouze v kliknutí na vítěze, zvolení částky k vsazení a potvrzení celé sázky tlačítkem Vsadit.

Od prosince 2015 obohatila sázková kancelář Chance svůj web o několik návykových a užitečných funkcí, které jistě potěší všechny vyznavače moderních technologií. V jejich čele stojí live fórum, pomocí kterého je možno živě komunikovat s ostatními hráči a sdílet tak rady, tipy a zkušenosti.

Aktivní komunikace s ostatními sázejícími navíc pomáhá navodit správnou atmosféru a umocňuje radost z vítězství.

Dva hráči mohou porovnat své štěstí v live sázkách v soutěži jeden na jednoho. Do takového duelu je možno vstoupit s libovolným tiketem v jakýkoliv live sázkách. Vyhrává ten, komu se podaří víc navýšit jeho či její aktuální bank.

Náš názor: Pestrá nabídka a odladěný přehrávač živých přenosů vyhrává Chance plný počet bodů.

Zákaznická podpora – 4/5

Ačkoliv Chance nenabízí zákaznickou podporu pomocí živého chatu, zákazníci mohou sázkovou společnost kdykoliv kontaktovat buď na telefonním čísle +420 233 090 831 nebo prostřednictvím emailové adresy [email protected].

Sázková kancelář reaguje na jakékoliv dotazy velice vstřícně a ihned se snaží přijít s dobrým řešením jakéhokoliv problému.

Náš názor: Jeden bod odebíráme za absenci živého chatu.

Chance Recenze: Náš verdikt

Chance Recenze – Co se nám líbíChance Recenze – Co se nám nelíbí
 • Široká nabídku kurzů
 • Velmi výhodný věrnostní program
 • Okamžitý bonus 200 Kč na první sázky
 • Live fórum
 • Výplaty buď prostřednictvím bankovního převodu, na pobočce nebo pomocí Skrillu

Klienti sázkové kanceláře Chance nedají dopustit na kvalitu jejich služeb, nabídku kurzů a velmi výhodný věrnostní program, který odměňuje hráče hned několika způsoby najednou.Jako třetí největší sázková kancelář v České republice je Chance jasnou volbou pro všechny, kdo chtějí využít atraktivních bonusů, husté sítě kamenných poboček a neunavující snahy inovovat.

Ten hlavní důvod, proč Chance skálopevně odolává silné zahraniční konkurenci, je schopnost inovovat a stále přicházet s novými produkty, službami a vylepšeními.

Chance.cz

90/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 18 června 2024
 • snadné bonusové požadavky
 • spousta sázkových příležitostí

Chance bonus!

Registrací u Chance získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 2 200 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!