Bezpečné Fortuna přihlášení

Jako uživatele online sázkových kanceláří vás jistě zajímá, jak se nejlépe chránit před podvodníky. Proto jsme si pro vás připravili praktický návod, jak na bezpečné Fortuna přihlášení a zabezpečení účtu, abyste mohli předejít těmto problémům.

Fortuna

92/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 15 července 2024
 • rychlá registrace
 • spousta sázkových příležitostí

Nabídka Fortuny stojí za váš čas

Registrací u Fortuny získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 6300 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Proč je bezpečné Fortuna přihlášení tak důležité?

Během přihlášení do jakékoliv online sázkové kanceláře či casina je nutné vzít v úvahu několik důležitých bezpečnostních opatření. Přinášíme vám seznam těch nejdůležitějších:

 • Při registraci vždy volte silné heslo, které nelze zneužít. Obzvláště pokud používáte e-mailovou adresu od Hotmail nebo Outlook.
 • Nikdy nepoužívejte heslo, které již používáte pro jiný účet. Vždy zvolte nové originální heslo, ideálně se bude jednat o kombinaci velkých, malých písmen a číslic nebo znaků.
 • Nikdy neodpovídejte na e-maily, které po vás požadují vyzrazení vašeho hesla. V sázkových kancelářích po vás nikdo vaše heslo chtít nebude. Jedná se o soukromou informaci.
 • Ujistěte se, že operační systém vašeho zařízení prošel nejnovější aktualizací. Pravidelný oficiální update zlepšuje celkové zabezpečení a výkon zařízení.
 • Pokud máte podezření, že byl váš uživatelský účet zneužit, neváhejte co nejdříve kontaktovat zákaznickou podporu sázkové kanceláře.

Fortuna registrace – první krok k zabezpečení účtu

Pokud byste se rádi stali hráči Fortuny, čeká vás nejprve Fortuna registrace. K bezpečnému Fortuna přihlášení stačí následovat tyto kroky:

 1. Ze všeho nejdříve klikněte na Fortuna promo kód.
 2. V registračním formuláři vyplňte všechny potřebné registrační údaje, včetně jména, kontaktní adresy a data narození. Při vyplňování zkontrolujte, že se jedná o zašifrovanou stránku (v políčku www adresy by měl být zobrazen malý zámeček).
 3. Poté stačí online ověřit vaši bankovní identitu, stejně jako platební metodu, a to prostřednictvím vašeho internetového bankovnictví.
 4. Po dokončené registraci vám na vaši e-mailovou adresu dorazí potvrzení, které je třeba rozkliknout. Při zadávání údajů nejlépe vyberte e-mailovou adresu u důvěryhodného poskytovatele, jako je například ProtonMail.com.
 5. Přihlášení Fortuna bude možné pouze s přihlašovacími údaji, které vám přijdou přes SMS. Nezapomeňte si je co nejdříve změnit v nastavení na stránce nebo v aplikaci. Měli byste si vybrat silné heslo, které nelze snadno uhodnout a zneužít.
 6. A máte to za sebou! Nyní vám je k dispozici Fortuna cz v celé své kráse.

Ověření totožnosti sázkaře je jednou z podmínek úspěšné Fortuna registrace, aby si sázková kancelář ověřila, že jste to skutečně vy a nikdo se za vás nevydává. Až poté budete moci podat první sázku. Ověření identity lze v současné době provést jednoduše jak online, tak v kamenné pobočce Fortuna. Vždy uchovávejte své doklady na bezpečném místě a nikdy je neposílejte e-mailem neznámým osobám.

Sázková kancelář Fortuna nabízí možnost ověření totožnosti prostřednictvím bankovní identity, což lze provést online během několika málo minut.

Mezi banky, které podporují tuto bezplatnou a zabezpečenou službu patří: Air Bank, Komerční banka, ČSOB, Česká Spořitelna, Poštovní spořitelna, MONETA Money Bank.

Fortuna registrace

Vždy se ujistěte, že vstupujete na oficiální webové stránky sázkové kanceláře nebo banky!

Fortuna promo kód pro rok 2024

Pokud vás stránka Fortuna cz zaujala, určite se vám bude hodit Fortuna promo kód, díky kterému můžete provést snadnou a bezpečnou registraci. Fortuna vás poté okamžitě odmění štědrým dvojitým bonusem. Pak už vám nezbývá nic jiného, než se ponořit do světa sázek a zábavy! Snadnější už to být nemůže.

Metody Fortuna přihlášení

Fortuna přihlášení probíhá klasicky pomocí přihlašovacího jména, tzv. loginu a hesla. Přihlašovací údaje si každý sázkař zvolí sám během registrace. Tento login vás bude provázet po celou dobu registrace.

Vaše přihlašovací jméno musí být jedinečné a mít alespoň 5 a maximálně 20 znaků. Podmínkou je, že nesmí obsahovat diakritiku ani další nepovolené znaky, jako jsou například mezery.

Heslo vám bude automaticky posláno, jakmile dokončíte registraci a potvrdíte svou e-mailovou adresu, případně po dokončení registrace na kamenné pobočce Fortuna. Uživatel si zaslané heslo musí co nejdříve změnit po prvním přihlášení na platformě.

Na stránku se z bezpečnostních důvodů nedá přihlásit prostřednictvím sociálních sítí, jako tomu je u některých dalších provozovatelů.

Fortuna přihlášení prostřednictvím Fortuna aplikace

Fortuna přihlášení - Fortuna aplikace

Přihlásit se lze i přes šikovnou aplikaci Fortuna. Ta je k dispozici pro operační systém Android nebo iOS.

Aplikace v současné době podporuje celkem 3 typy přihlášení:

 • Klasické přihlášení pomocí uživatelského jména a hesla při každém použití aplikace. Tato volba nabídne vyšší bezpečnost, zato však nejnižší komfort v porovnání s ostatními možnostmi.
 • Dalším způsobem je trvalé přihlášení. Tato možnost je sice nejpohodlnější, nese s sebou ale vyšší riziko, například pokud vám je odcizen mobilní telefon. Pokud však máte telefon zabezpečen dodatečně, například pomocí vstupního gesta nebo Face ID, jedná se o bezpečnou volbu. Při ztrátě telefonu všem uživatelům doporučujeme okamžitou změnu přihlašovacích údajů.
 • Posledním typem je přihlášení do Fortuna aplikace pomocí otisku prstu, pokud to váš telefon podporuje.

Fortuna bonus pro nové i stávající hráče

Fortuna v současné době nabízí bonusy jak pro nově zaregistrované uživatele, tak pro stávající hráče. Zatímco noví sázející dostanou štědré vstupní bonusy i bez nutnosti prvního vkladu, i stávající sázející se mohou těšit na atraktivní odměny.

Ve srovnání s konkurencí má Fortuna širokou nabídku propagačních akcí právě i pro stávající věrné sázkaře, ať už jde o bonus 500 Kč bez rizika, 3000 Kč na vklad nebo 500 Kč za doporučení kamarádovi. Kromě toho si stávající uživatelé Fortuna casina mohou užívat pravidelné denní i týdenní odměny v podobě četných bezplatných zatočení na těch nejoblíbenějších slotech.

Fortuna bonus za registraci

Jakmile u Fortuny provedete registraci, dostanete na výběr ze současné nabídky bonusů. Určitě tak nepřijdete zkrátka. Nenechte si ujít vaši šanci a vyzvedněte si štědrý Fortuna bonus ještě dnes!

Jak se ujistit, že je Fortuna přihlašovací proces bezpečný?

Pojďme si zrekapitulovat zásady bezpečného přihlášení na stránkách Fortuna:

 • Silné heslo je základ.
 • Nikdy nikomu za žádných okolností nevyzrazujte své heslo k účtu.
 • Uzamkněte dostatečně svá zařízení pomocí vstupního kódu, otisku prstu nebo Face ID.
 • Pokud máte podezření, že byl váš uživatelský účet zneužit, neváhejte co nejdříve kontaktovat zákaznickou podporu sázkové kanceláře.