Fortuna Recenze: Naše názory a postřehy

Sázková kancelář Fortuna se od roku 1990 vypracovala na pozici největší sázkové kanceláře ve střední Evropě, kde přímo exceluje a má mnoho věrných sázkařů.

Tato recenze vám představí sázkovou kancelář Fortuna a do detailu se zaměří na všechny aspekty spojené se sázením u této kanceláře a jejím chodem.

 Recenze FortunaFortuna Recenze – Naše hodnocení
Vstupní bonus100 % vstupní bonus až do maxima 3000 Kč.

4,5/5

Nabídka kurzů5/5
Výše kurzů4/5
Mobilní aplikace4/5
Platební metody 3/5
Zákaznická podpora 4/5
Live sázení a živé přenosy4/5
Průměrné hodnocení 4/5
Registrace

Fortuna Recenze

Vstupní bonusy – 4,5/5

Fortuna nabízí vstupní bonus k prvnímu vkladu, a to do výše až 3.000 Kč (přes promo kód Fortuna).

Pro získání tohoto bonusu je třeba se zaregistrovat na webových stránkách kanceláře, potvrdit na internetu nebo při dokončení registrace na pobočce svůj zájem o bonus a nejpozději do 10 dnů provést první klad na účet. Jakmile prosázíte 5-ti násobek celkové hodnoty vkladu a bonusu, budeme moci disponovat s celkovou hodnotou přiděleného bonusu.

Tyto podmínky je třeba splnit nejpozději do 90 dnů od data prvního vkladu. Kompletní podmínky získání tohoto bonusu jsou k nalezení zde.

Nás názor: Fortuna naděluje hráčům velmi štědrý vstupní bonus, který rozhodně stojí za zvážení. Pro jeho získání není třeba udělat příliš mnoho a čerpat jen můžete ihned pro prosázení hodnoty vkladu a bonusu.

Vstupní bonusy Fortuna

Nabídka kurzů – 5/5

Jednou z nejznámější sázek této renomované sázkové kanceláře je sázka Favorit dne, se kterou na stránkách iFortuna můžete najít neuvěřitelně zvýhodněné kurzy na favority či na ostatní tipy.

Další možností je sázka Druhá šance, kdy se jedná o naprostou raritu mezi sázkovýma kancelářemi. Jde v podstatě o kombinaci sázky na 1. poločas a celkový výsledek hry, kdy máte v podstatě tři moznosti tipu, a to na výhru, remízu či prohru.

Další velice oblíbenou sázkou je Malá domů, kdy maximální kurz na jeden zápas je 8:1, navíc pokud na tiketu neuhodnete maximálně jeden zápas nezoufejte, stále vyhráváte, a to 10-ti násobek vsazené částky, jediné co, pro to musíte udělat je, že již při sázení musíte uvést, že se jedná o sázku Malou domů.

V kurzové nabídce sázkové společnosti Fortuna najdete skoro všechny sporty a mimo jiné i kurzy na televizní relace jako je např. Superstar, takže si můžete vsadit na zápas svého oblíbeného týmu, ten adrenalin a potěšení z toho, co můžete vyhrát za to rozhodně stojí, a když Váš tým nezklame, odměna je pak více než sladká.

Navíc v sázkové kanceláři Fortuna máte možnosti rozpisových sázek, kde si můžete už za deset korun vsadit až na padesát událostí, čím více natipujete správných událostí, tím je vyšší Vaše výhra, která může jít až ke 2 milionům korun českých.

Náš názor: Nabídka kurzů Fortuny je natolik pestrá, že jistě potěší hráče všech kategorií. Hodnocení naší recenze reflektuje míru, s jakou se Fortuna snaží na trh přinášet stále něco nového.

Výše kurzů – 4/5

recenze Výše kurzů fortuna

V porovnání s Chance a mnoha jinými sázkovými kancelářemi nabízí Fortuna výhodnější kurzy napříč prakticky všemi sporty. Toto je ostatně i důvod, proč je její oblíbenost v Česku natolik vysoká. Velmi vysoké bývají kurzy na remízy, jako tomu bylo v případě utkání Dortmundu s fotbalovým klubem Benfica.

Hráči mohli vyhrát 5-ti násobek vsazené částky a hravě tak proměnit 1000 Kč na 5000 Kč.

Náš názor: Stejně tak jako v případě nabídky kurzů, je i výše kurzů u sázkové kanceláře Fortuna potěšením každého hráče. Pokud hledáte výhodné kurzy, není třeba se dívat dále.

Mobilní aplikace – 4/5

Sázková kancelář Fortuna nabízí i možnost stažení mobilní webovou aplikací na stránce mob.ifortuna.cz, navíc pro majitele zařízení vlastnících mobily, tablety apod. s operačním systémem Android nebo  má k dispozici mobilní sázkovou aplikaci ke stažení zcela zdarma.

Aplikaci si můžete stáhnout přímo z jejich stránek, nebo také klasicky přes své zařízení buď App Store.

Náš názor: Jedna věc je mít mobilní webové stránky a druhá věc je mít nativní mobilní aplikace pro všechny hlavní mobilní operační systémy na trhu. Fortuna má oboje a naše recenze tuto skutečnost reflektuje.

bonusy ve fortuna aplikacifortuna Mobilní aplikacefortuna aplikace

Platební metody – 3/5

Vklady je možno provést na kterékoliv pobočce sázkové kanceláře Fortuna, prostřednictvím kreditních a debetních karet, online platebními metodami a převodem z účtu. Výběry je možno uskutečnit na pobočkách nebo převodem na účet.

O výběr je možno požádat buď osobně nebo pomocí SMS či online formuláře. SMS žádost se odesílá na číslo +420 736 361 002 a její platnost je 24 hodin.

Vklady i výběry jsou bez poplatků a vložit můžete i 1 Kč.

Náš názor: Fortuna poněkud zaostává za konkurencí, pokud jde o možnosti vkladu a výběru peněz. Mnoho hráčů využívá internetovou peněženku Skrill, kterou u Fortuny nenalezneme. Výhodou je potom hustá sít kamenných poboček, na kterých je možno peníze jak vložit tak i vybrat.

Live sázení a živé přenosy – 4/5

Sázková kancelář Fortuna nabízí široké množství live sázek, ať už se jedná o:

  • fotbal,
  • hokej,
  • basketbal,
  • volejbal nebo házenou…

Vždy máte možnost vsadit si co jen hrdlo ráčí, protože ke každé události je vypsaných hned několik sázek a je si z čeho vybírat.

Navíc při live sázení můžete využít funkci Rychlosázka, která umožní po kliknutí na kurt uzavřít live sázku v hodnotě předem Vámi nastavené, takže sázíte rychle na co chcete a kolik chcete bez zbytečného zdržování.

Dokonce na stránkách sázkové kanceláře Fortuna najdete i přímé přenosy na svých zápasů, takže můžete nerušeně sledovat a svou výhru si hned ověřit.

Náš názor: Přímé přenosy velkého množství sportovních utkání a unikátní funkce Rychlosázka nám nadávají možnost této sázkové kanceláři cokoliv vytknout.

Zákaznická podpora – 4/5

Sázková kancelář Fortuna nabízí zákaznickou podporu 24 hodin denně 7 dní v týdnu, přičemž jsou dva způsoby, jak je kontaktovat:

  • Telefonicky na čísle +420 267 218 218 (8:00 – 22:00)
  • Přes kontaktní formuláře na této adrese.

Náš názor: V naší recenzi strháváme bod za absenci online chatu, ale chválíme možnost se dovolat pomoci kterýkoliv den v týdnu prostřednictvím telefonu a kontaktního formuláře.

Fortuna Recenze: Náš verdikt

Fortuna Recenze – Co se nám líbíFortuna Recenze – Co se nám nelíbí
  • Ryze česká společnost Vysoký vstupní bonusVlastní mobilní aplikaceRozsáhlá nabídka kurzůŽivé přenosy na portálu iFortuna
  • Menší výběr platebních metodAbsence podpory přes online chat

Fortuna je původní českou sázkovou kanceláří, která se řídí českým právem, díky tomu je jednou z nejspolehlivějších a nejbezpečnějších sázkových kanceláří vůbec.

Navíc nabízí mimo jiné i nabídku kurzu Druhá šance, kterou nenabízí žádná jiná sázková kancelář.