Fortuna sázková kancelář

Fortuna sázková kancelář vás ohromí svou nabídkou i bonusy. Pokud se stále rozhodujete, u jaké sázkové kanceláře si založit sázkařský účet, máme pro vás řešení. Připravili jsme si pro vás přehlednou prezentaci jednoho z největších bookmakerů u nás. 

Fortuna

92/100
  • Platná sázková kancelář v CZ
  • Testováno a ověřeno v 18 června 2024
  • rychlá registrace
  • spousta sázkových příležitostí

Nabídka Fortuny stojí za váš čas

Registrací u Fortuny získáte jako nový hráč bonus v celkové výši 6300 Kč. Při hraní s penězi navíc si prohlédněte funkce nabízené na webu. My jsme si například zamilovali mobilní aplikaci!

Fortuna sázková kancelář v Česku

Fortuna sázková kancelář je druhou nejoblíbenější sázkovou kanceláří v České republice. Na českém trhu už se pohybuje více než tři desetiletí. Během této doby se z ní stal mezinárodní gigant. Své služby tak v současné době nabízí i na Slovensku, v Polsku, Rumunsku a Chorvatsku.

Od roku 2009 navíc sázková kancelář Fortuna působí i na poli online a mobilního sázení. Své fanoušky klasického sázení však potěší více než 500 kamennými pobočkami po celé republice!

Česká sázková kancelář Fortuna je vlastníkem licence pro český trh, která je zárukou bezpečného a legálního sázení.

Fortuna sázková kancelář

Sázková kancelář Fortuna a další bookmakeři v České republice

Sázková kancelář Fortuna je známá svými pravidelnými promo akcemi, které pořádá. Také její nabídka sportovních sázek stojí za zmínku. Můžete si zde vsadit na desítky sportů, svého favorita si tu určitě vyberete.

Mezi jejího největšího konkurenta patří v Čechách Tipsport, který je v současné době díky své široké nabídce jedničkou na trhu. I to má však své výhody. U Fortuny je často možné zachytit výhodnější kurz než u ostatních bookmakerů, založit si zde účet tedy rozhodně nebude chyba.

Dalším lákadlem tohoto provozovatele je Fortuna TV, která nabízí stovky živých přenosů každý den.

Fortuna kurzové sázení vás zkrátka bude bavit. A to není vše, možností je tu nekonečně mnoho. Za zmínku stojí i Fortuna online casino, kde se můžete ponořit do atraktivních loterií o ceny nebo si prostě jenom zahrát váš oblíbený poker.

Provozovat hazardní hry v Čechách nemůže jen tak někdo. Mezi sázkové kanceláře, které splnily podmínky pro získání české licence vydávané Ministerstvem financí ČR patří v současnosti následující:

  • Fortuna
  • Betano
  • Tipsport
  • Chance
  • SazkaBet
  • SynotTIP

Znamená to, že sázení u jakékoli sázkové kanceláře z těchto výše zmiňovaných je tedy naprosto bezpečné.

Fortuna kurzové sázení

Fortuna sázková kancelář má v nabídce skutečně široké spektrum kurzových sázek. Nebojíme se říct, že si tu každý sázkař najde to svoje.

Fortuna kurzové sázení

Fotbal a hokej

Na této platformě se mimo jiné vypisují i sázky na méně známé fotbalové ligy, a to například sázky bez remízy, dvojitá šance nebo počet gólů.

U známější fotbalové ligy se pak dá sázet na góly v konkrétních minutách, konečný počet gólů nebo na to, ve kterém poločasu padne víc gólů, dále například kdo skóruje v obou poločasech. Snad jediné, co u Fortuny není možné jsou asijské handicapy.

Co se týče hokeje, zde nabízí Fortuna sázky včetně prodloužení, na přesný výsledek nebo čas prvního gólu a počet gólů. Fortuna kurzové sázky na postup v play-off či celkového vítěze jsou samozřejmostí.

V NHL a v ostatních hokejových ligách můžete samozřejmě sázet klasicky na střelce gólů nebo počet gólů včetně prodloužení.

Ostatní sporty

V kurzové nabídce sázkové kanceláře Fortuna najdeme téměř všechny sporty a mimo jiné i kurzy na televizní programy, jako je Česko hledá SuperStar a podobně.

Kromě tradičních sportů, jako je fotbal, hokej či tenis, tu uživatel najde i další neobvyklé sázky na eSporty a atraktivní PR sázky na současné politické dění nebo třeba MMA.

Jestliže vás sekce Fortuna sport zaujala, nezapomeňte využít Fortuna promo kód. Právě díky němu máte možnost získat pěkné peníze v podobě štědrého 100% bonusu hned na začátek. Jediné, co pro to musíte udělat, je provést úplnou registraci. Pak už se můžete naplno vrhnout do sázení!

Jaká je Fortuna sázková kancelář v porovnání s ostatními bookmakery?

Fortuna sazkova kancelar cz patří mezi jednu z nejpopulárnějších sázkových kanceláří u nás. A není se čemu divit. Hraje se tam férově a nabídka kurzových sázek je vskutku nemalá.

Fortunu si zamilujete už pro její přehledné webové stránky nebo šikovnou mobilní aplikaci. Ročně odvysílá až 12 tisíc živých přenosů, které můžete sledovat jak v prohlížeči, tak na mobilu či tabletu.

Dále si tu zamilujete sázení bez manipulačního poplatku, funkci cashout nebo rychlosázku.

Naopak nevýhodou by mohla být nemožnost vkládat a vybírat finanční prostředky pomocí služby Skrill, kterou vídáme u jiných provozovatelů.