Kde sledovat Mistrovství Světa 2022 v Kataru live

Nenechte si ujít letošní Mistrovství Světa 2022 live a fanděte svým oblíbeným týmům z pohodlí domova. V tomto přehledu vám nabídneme aktuální seznam stanic a platforem, kde máte možnost tento prestižní turnaj sledovat v přímém přenose.

Betano
3 000 Kč bonus pro nové hráče

3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

Fortuna
6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Chance.cz
200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

Tipsport
50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení!

Kde sledovat Mistrovství Světa 2022 ve fotbale live?

Zajímá vás, kde bude možné sledovat letošní přímý přenos a užít si při tom sázení na Mistrovství Světa 2022 v Kataru? Všechna mistrovství světa ve fotbale v minulosti vysílala Česká televize. To se však v roce 2022 mění a ČT se o vysílání zápasů podělí s TV Nova.

Mistrovství světa 2022 streamCena
TV NovaVeřejnoprávní TV zdarma
Česká televizeVeřejnoprávní TV zdarma
Voyo TVPředplatné 159 Kč měsíčně

Důvodem je fakt, že Česká televize odprodala část svých vysílacích práv právě televizi Nova. Znamená to tedy, že některá utkání budou exkluzivně k vidění na jedné z těchto TV stanic. Některé důležité zápasy dokonce poběží na obou kanálech.

Mistrovství světa se uskuteční v termínu od 20. listopadu do 18. prosince 2022. Celkem se v rámci soutěže odehraje 64 zápasů, z toho 32 zápasů bude exkluzivně k vidění na ČT a 18 zápasů na TV Nova. Souběžně se bude na obou televizích vysílat 14 zápasů.

Všechny zápasy na Mistrovství světa 2022 Katar živě tedy budou k dispozici na nezpoplatněných českých TV stanicích. V případě České televize půjde o kanál ČT Sport, Nova zase turnaj nabídne na kanále Nova Action a na hlavní stanici TV Nova. Právě tam bude možné sledovat zahajovací utkání, souboj o bronz a finále.

O všechny osmifinálové a čtvrtfinálové zápasy se obě televize podělí. Semifinále, duel o bronz a finále pak obě stanice odvysílají najednou.

Žádné české sázkové kanceláře nevlastní vysílací práva na MS 2022, což znamená, že svým sázkařům nenabídnou živé přenosy. Zápasy v rámci České televize bude možné sledovat i na oficiálním webu ČT. TV Nova zase zápasy odvysílá na platformě VOYO, kde si můžete pustit všechny zápasy online, a to jak Mistrovství světa 2022 živý přenos, tak utkání ze záznamu.

Je sledování fotbalového Mistrovství Světa 2022 streamu legální? 

Samozřejmě, Mistrovství světa 2022 živý přenos je zcela legální, pokud ho sledujete u ověřených poskytovatelů, které uvedeme v této sekci.

Berte na vědomí, že ne všechny stránky si zakoupily licenci ke streamování. Pokud po vás některá platforma požaduje platbu předem, nejdříve si ověřte, že jde skutečně o seriózní firmu, která má zakoupená vysílací práva.

Nejste si jisti, který poskytovatel Mistrovství světa 2022 streamu je legální? Pak se podívejte nahoru do naší stručné tabulky, která shrnuje všechny kanály, které nabízí sledování Mistrovství světa 2022 live naprosto legálně.

Nejžádanější!
Betano
99/100
 • skvělá bonusová nabídka
 • vysoké kurzy
 • intuitivní mobilní rozhraní
3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč.

Kde sázet na Mistrovství Světa Katar 2022 živě?

Fotbalové soutěže, jako je právě FIFA, jsou na sázkovém trhu v České republice víc než oblíbené. Pojďme se nyní společně podívat na ty nejlepší sázkové kurzy u populárních sázkových kanceláří v ČR.

Sázky na mistrovství světa v Kataru 2022 jsou skvělým odreagováním a zdrojem zábavy pro každého. Jaká je kurzová nabídka na mistrovství světa 2022 a na co při sázení dbát?

Je pravděpodobné, že se nabídka pro MS 2022 začne hýbat až se na hřišti odehrají první zápasy.

Než si však vsadíte na Mistrovství Světa 2022 Katar živě, nezapomeňte na důkladnou rešerši všech týmů a hráčů. To vám pomůže udělat si představu o jejich minulých výkonech i současné kondičce a přípravě.

Nezapomeňte také číst nejnovější statistiky a reporty jednotlivých sázkovek. Porovnejte si v klidu všechny kurzové nabídky u všech českých bookmakerů. Zde jsou ti nejoblíbenější z nich, které vám můžeme z celého srdce doporučit:

Bookmaker Tipsport

Jasnou jedničkou na sázkovém trhu v republice je již dekády sázková kancelář Tipsport, která zároveň vlastní sázkovku Chance.

Nabídka provozovatele je velice pestrá. Co se týče fotbalu, Tipsport svým fanouškům nabízí celou řadu soutěží mezinárodních i domácích. Ještě nemáte u Tipsport účet? Pak neváhejte a využijte jejich vstupního bonusu. 

Sázková kancelář Fortuna

Do výčtu důvěryhodných sázkových kanceláří musíme zařadit také sázkovou kancelář Fortuna, která taktéž působí na domácí půdě již několik desítek let.

I tam se sázkaři mohou těšit na pěknou nabídku. Jednoduchá registrace na platformě vám zajistí pravidelné bonusy.

Sázková kancelář Betano

Betano sice působí na českém trhu teprve několik měsíců, v mezinárodním měřítku však rozhodně nejde o nováčka. Díky jejich top kurzům a atraktivní nabídce sportů, e-sportů a společenských událostí patří mezi nejoblíbenější.

I tam najdeme zajímavé registrační bonusy, sázky na Mistrovství světa 2022 živě a další. Kurzová nabídka Betano by vám rozhodně neměla při vašem výběru uniknout.

Chance sázková kancelář

Sázková kancelář Chance je součástí české sázkařské rodiny a společně s Tipsportem ovládá trh. Má platnou licenci a překvapí širokou nabídkou kurzů, živým sázením na všechny sporty, včetně fotbalového MS.

Chcete sázet na Mistrovství světa 2022 live? Vyberte si jednu ze zmíněných sázkových kanceláří a budete v suchu.

Nadcházející zápasy Mistrovství Světa, které si nesmíte nechat ujít!

Než se pustíte do sledování a sázení na Mistrovství světa 2022 live, musíte se nejprve seznámit s detailním rozpisem všech fotbalových utkání. Program zápasů je k dostání na oficiální stránce pořadatele, ale i na webové stránce sázkové kanceláře.

Při sledování Mistrovství světa 2022 streamu je klíčový legální přístup k dané televizní stanici, která přenos nabízí. Sledujte zápasy jedině prostřednictvím legálního TV poskytovatele z naší tabulky.

Ať už sázíte klasicky nebo live, použijte jednoho z výše uvedených provozovatelů. Jedině tak máte jistotu, že jde o seriózní kanál.

Před zápasem vždy čtěte zprávy a sledujte, jak se postupně pohybují kurzy na favority a outsidery. Budete tak v obraze.

A nezapomeňte, sledování a live sázení na Mistrovství světa 2022 živě je v první řadě o zábavě a lásce k fotbalu. Díky našemu seznamu se můžete pustit do sázení hravě a bez nervů.

 • Vítěz skupiny A

Podívejte se na průvodce sázením Skupiny A pro Mistrovství Světa v Kataru: analýza, kurzy a tipy na zápasy na jednom místě!

 • Vítěz skupiny B 

Podívejte se na průvodce sázením Skupiny B pro Mistrovství Světa v Kataru: analýza, kurzy a tipy na zápasy na jednom místě!

 • Vítěz skupiny C 

Podívejte se na průvodce sázením skupiny C pro Mistrovství Světa v Kataru: analýza, kurzy a tipy na zápasy na jednom místě!

 • Vítěz skupiny D 

Podívejte se na průvodce sázením skupiny D pro Mistrovství Světa v Kataru: analýza, kurzy a tipy na zápasy na jednom místě!

 • Vítěz skupiny E 

Podívejte se na průvodce sázením skupiny E pro Mistrovství Světa v Kataru: analýza, kurzy a tipy na zápasy na jednom místě!

 • Vítěz skupiny F 

Podívejte se na průvodce sázením skupiny F pro Mistrovství Světa v Kataru: analýza, kurzy a tipy na zápasy na jednom místě!

 • Vítěz skupiny G 

Podívejte se na průvodce sázením skupiny G pro Mistrovství Světa v Kataru: analýza, kurzy a tipy na zápasy na jednom místě!

 • Vítěz skupiny H

Podívejte se na průvodce sázením skupiny H pro Mistrovství Světa v Kataru: analýza, kurzy a tipy na zápasy na jednom místě!