PartyPoker bonus Červenec 2024: 200 Kč zdarma!

Partypoker

85/100
 • Platná sázková kancelář v CZ
 • Testováno a ověřeno v 15 července 2024

200 Kč zdarma pro nové hráče!

Získejte PartyPoker bonus 200 Kč zdarma! Zaregistrujte se, získejte svůj bonus a zapojte se do týdenního programu PartyPoker cashback až do výše 25%!

Příznivci pokeru, zpozorněte! Jeden z největších poskytovatelů online pokeru na světě, který je plně licencován i v České republice, teď nabízí svým novým klientům PartyPoker bonus a spoustu dalších promo akcí!

PartyPoker bonus 200 Kč zdarma pro nové hráče!

Chcete získat PartyPoker bonus 200 Kč? Pak vám k tomu stačí jen pár splněných podmínek a dvě stovky na vašem účtu máte hned! Každý nově registrovaný hráč teď může získat tento bonus, který pak může použít na kterýkoli turnaj.

Ptáte se, jestli je potřeba PartyPoker bonus kód? Odpověď zní – nepotřebujete. PartyPoker bonus můžete získat bez toho, abyste museli zadávat jakýkoli bonusový kód během kterékoli části registrace u této společnosti.

PartyPoker bonus 200 Kč zdarma pro nové hráče

Jak získat 200 Kč PartyPoker bonus zdarma?

Vstupní PartyPoker bonus se neváže na žádnou výši vkladu, ani na další podmínky, na které jste možná zvyklí u sázkových kanceláří nebo online kasin.Tento vstupní bonus vám bude připsán na základě splnění několika jednoduchých podmínek.

Stačí, když se zaregistrujete u společnosti PartyPoker, dokončíte registraci ověřením totožnosti a následně vložíte na svůj účet jakoukoli částku peněz. Pokud tyto podmínky splníte, bonus je váš!

Pro získání bonusu není potřeba mít žádný PartyPoker bonus kód. Tato vstupní nabídka se aktivuje sama bez nutnosti zadávat kód.

Zde je návod krok za krokem:

 • Přesměrujte se na stránky PartyPoker některým z odkazů v tomto článku.
 • Stáhněte si aplikaci PartyPoker, kterou pak následně nainstalujte.
 • V aplikaci začněte proces registrace vašeho nového konta.
 • Po odeslání registračního formuláře musíte dokončit proces tím, že ověříte svou totožnost.
 • Po ověření totožnosti jste plně registrovaným členem s účtem u PartyPoker.
 • V aplikaci proveďte váš počáteční vklad, kterého výše, vzhledem k bonusu, není nijak omezena.
 • Po prvním vkladu vám váš vstupní bonus od PartyPoker přibude na účtu.

Podmínky protočení

Drtivá většina vstupních bonusů přichází s určitými podmínkami protočení, bez kterých nejste schopni tento bonus vybrat. Pokud jste v online hazardním průmyslu ostříleným hráčem, pak víte, že sázkové kanceláře a casina určují jak moc musíte bonus protočit, než je uvolněn.

PartyPoker je ale pokerová společnost a ta se, co se týče bonusu, vydala jiným směrem. Bonus je nutné použít na pokerový turnaj do maximálně 7 dnů od získání bonusu. Bonus není možné ihned vybrat, ovšem pokud turnaj absolvujete úspěšně a vyhrajete, bonus vám zůstává a nemusíte nic protáčet. Vzhledem k výši bonusu, která není nejvyšší, je to celkem logické řešení.

PartyPoker cashback až 25%!

Nestačí vám vstupní bonus? Chápeme, že výše bonusu není zrovna gigantická, ovšem je to jen jeden aspekt toho, co PartyPoker nabízí svým klientům. Společnost kromě bonusu nabízí také docela slušný cashback až 25%.

Co to znamená? Čím víc hrajete, tím víc dostanete zpátky! Tento PartyPoker cashback je velmi dobrý dodatkem k bonusu a díky němu dokážete získat zpět hromadu peněz.

PartyPoker cashback až 25%!

Jak získat PartyPoker cashback?

Cashback, který je možné označit i jako program odměn, je vyplácen hráčům u společnosti PartyPoker každý týden a systém vyplácení je přímočarý. Výše cashbacku, který na konci každého týdne dostanete, není nijak omezena, takže se nemusíte bát, že je to jen návnada pro hráče s limitem.

V okamžiku, kdy dosáhnete nejvyššího možného 25% cashbacku díky PartyPoker programu odměn, budete inkasovat stejné procento cashbacku za každých dalších 200 bodů, které nasbíráte.

Do tohoto programu se musíte předem nahlásit každý týden. Pokud se cashbacku chcete zúčastnit, musíte před začátkem týdne, tedy do půlnoci z neděle na pondělí, přihlásit v položce Odměny.

Zde jsou detaily akce PartyPoker cashback až do 25%:

 • Přihlaste se do akce před začátkem týdne.
 • Za každý dolar u stolu, který vsadíte, získáte jeden bod.
 • Minimum bodů, které potřebujete nasbírat, je 25.
 • Čím více bodů nasbíráte, tím vyšší bude i váš cashback.
 • Cashback je rozdělen do úrovní (viz tabulka níže).
 • Peníze, které pomocí akce cashback během týdne získáte, jsou vypláceny v pondělí.

Jak jsme již zmínili, cashback program je rozdělen u PartyPoker do úrovní, které jsou přehledně zobrazeny v tabulce níže:

Nasbírané bodyVyplacený cashbackProcenta
25$2.5010%
50$5
75$7,50
100$10
150$15
200$20
250$25
300$4515%
350$52,50
400$60
450$67,50
500$75
600$12020%
700$140
800$160
900$180
1 000$200
1 200$30025%
1 400$350
1 600$400
1 800$450
2 000$500
A tak dále – 25% za každých 200 bodů!

Podmínky protočení

Pokud se ptáte, jestli má cashback program od PartyPoker nějaké podmínky protočení, pak pro vás máme dobrou zprávu. Cashback, který během týdne nasbíráte, vám bude následující pondělí vyplacen v penězích.

To znamená, že neobdržíte nijaké body nebo jiné věrnostní poukazy. Obdržíte peníze, se kterými můžete dělat, co chcete. Nicméně, i když podmínky protočení zde nejsou, platí pár jiných pravidel, o kterých byste měli mít přehled:

 • Jestli je na konci týdne počet vašich nasbíraných bodů na hranici dvou úrovní z tabulky výše, bude vám připsána odměna na základě posledně dosažené úrovně. Zbývající body propadnou.
 • Cashback body, které během týdne nasbíráte, jsou nepřenosné a neexistuje za ně jiná náhrada (peněžní nebo jiná) než je stanoveno v podmínkách účasti pro program cashback.
 • PartyPoker Cashback bude, jak jsme již zmínili, vyplacen v pondělí následujícího týdne v penězích na váš účet, vzhledem k počtu bodů, které jste nasbírali.

Hrajte turnaje a vyhrávejte skvělé ceny!

PartyPoker je velkým pořadatelem pokerových turnajů. Každý týden se můžete přihlásit na spoustu turnajů o peněžní výhry. Jelikož tato společnost je gigantem v online poker průmyslu, jsou i jejich turnaje velkými událostmi.

Naleznete zde soutěže, ve kterých se hraje o miliony dolarů. Pokud ovšem nejste velkým hráčem, máte možnost zapojit se do menších turnajů, které nevyžadují žádný velký check-in.

Společnost PartyPoker je opravdu celosvětovou značkou a pokud jste fanouškem pokeru a chcete hrát u licencované společnosti na českém trhu, pak zřejmě není lepší místo, kde byste poker mohli hrát jak v malém, tak ve velkém.

PartyPoker bonus kód in Červenec 2024

Spousta lidí se před registrací nejdříve podívá, jestli daná společnost nenabízí svým novým hráčům nějaký vstupní bonusový kód. Pokud jste zde, abyste zjistili, jestli PartyPoker nabízí bonusový kód, pak vám dáme odpověď.

U PartyPoker není k získání vstupního bonusu, ani cashbacku či dalších promo akcí, zapotřebí žádný PartyPoker bonus kód. Vstupní bonus a ostatní bonus jsou pro každého bez nutnosti zadávání kódu.

Podívejte se na ostatní bonusové kódy!

 1. Betano

  3 000 Kč bonus pro nové hráče
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  3 000 Kč bonus: protočení x14 při kurzu 1,8, minimální vklad je 100 Kč. Kompletní Pravidla a Podmínky
 2. Fortuna

  6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
 3. Tipsport

  50 000 Kč + 300 Kč na první sázky
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  1000 CZK: protočení x5 při kurzu 1.5 // 5000 CZK: protočení x7 při kurzu 2.0 // 50 000 CZK: protočení x8 při kurzu 4.0 // 300 Kč na první sázky: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
 4. MerkurXtip

  100 Kč za registraci + 200 Kč za vklad
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
  100 Kč za registraci: žádné protočení! // 100% do 200 Kč: protočení x5 Kompletní Pravidla a Podmínky

FAQ – Často kladené otázky

Jaký je PartyPoker bonus pro nové hráče?

Aktuální výše vstupního bonusu pro nové hráče je u PartyPoker 200 Kč zdarma.

Jak získat 200 Kč PartyPoker bonus zdarma?

Pro získání této vstupní nabídky je nutné projít procesem registrace a ověření totožnosti a následně učinit první vklad v libovolné výši.

Jak získat 25% PartyPoker cashback?

Cashback je získáván díky bodům, které během týdne sbíráte hraním. Před začátkem týdne je nutné se přihlásit do cashbacku a na základě bodů vám bude následující pondělí vyplacen cashback v peněžní podobě.

Jaká je PartyPoker bonus kód?

Pro získání jakékoli nabídky bonusu, cashbacku, nebo promo akce, není u PartyPoker zapotřebí mít žádný bonusový kód.