Sazkabet bonusový kód nabídky – dvě stě na ruku nebo až 5000 Kč do hry

Sázkovou kancelář Sazka není třeba představovat. Sazka je snad nejznámější česká sázková kancelář. Sazka nabízela mnoho bonusových kódů I všemožných her. A relativně nově má I novou online odnož Sazkabet. Sazkabet má vlastní bonusové kódy a obecně se bonusy její platforma na kurzové sázky jen hemží.

6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení!

Sazkabet bonusové kódy jsou tím, co nás bude v tomto článku o Sazkabet zajímat. Právě nyní je možné získat bonusový kód Sazky I Sazkabet bonusový kód na až 5000 Kč do hry či rovnou dvě stě korun na ruku! Uvítací bonusy, kam se podíváš.

Co mohu získat díky Sazkabet bonusovým kódům a Sazkabet bonusovy kod?

AktivitaDetaily akční nabídkySazkabet bonusový kód
 200 Kč na ruku Vstupní bonus 200 Kč
 Až 5000 Kč do hry100% bonus na první nabití až do výše 5000 Kč
 AKO bonusAž 100 % k výhře při kombinaci tiketů
logo Sazka

Jak získat Sazka a Sazkabet bonusový kód?

První krok k získání všech Sazkabet bonusový kód je registrace na portálu Sazky či přímo Sazkabet – klikněte na tlačítko níže:

  1. Vytvořte účet, Sazka ověří vaši identitu a nároky na bonus sama (musíte však splnit standardní požadavky – věk, bydliště v ČR atd.)
  2. Vyberte si svůj bonus na Sazka či Sazkabet
  3. Potvrďte svůj e-mail, v případě nutnosti I platební metodu a telefonní číslo
  4. Využijte svůj Sazka bonusový kód či Sazkabet bonusový kód a začněte hrát
bonusových kódů Sazka a Sazkabet

Sazka a Sazkabet detaily bonusových kódů, nabídek a jiných bonusů

Žádné bonusy nejsou jen tak. A Sazka ani její portál Sazkabet pro kurzové sázky nejsou výjimkou. Skvělou zprávou je, že Sazka / Sazkabet nijak nelimitují nové uživatele v získávání bonusů a získat je tedy může kdokoliv. Stačí splnit běžné podmínky a mít Sazkabet bonusový kód.

Tím získáte buď 200 Kč na ruku či až 5000 Kč jako bonus k prvnímu vkladu. Pokud si vyberete jako bonus 200 Kč, tak je dostanete na svůj účet prakticky ihned po ověření Sazka účtu a tento bonus můžete okamžitě použít k provedení sázky.

Bonus k vkladu funguje trošku jinak – ke svému prvnímu nabití do 24 hodin nad 100 Kč dostanete bonus 100 % až do výše 5000 Kč. Pokud tedy nahrajete 3000 Kč, na váš herní Sazka účet dostanete celkem 6000 Kč. Pro vybrání bonusu musíte bonusovou částku prosázet alespoň 10krát.

To znamená, že pokud dostanete bonus 3000 Kč, tak musíte protočit alespoň 30 tisíc korun. Nepočítají se přitom kombi sázky, kurz sázek musí být alespoň 2,0 a sázky jsou provedeny do 90 dnů Sazka své bonusy a Sazkabet bonusovy kódy mění docela často. A to včetně podmínek – nezapomeňte si je tedy vždy důkladně nastudovat a pročíst. To platí pro všechny bonusy.

Rekapitulace v bodech:

  • Vyberte si ze vstupních bonusových kódů – dvě stovky na ruku, anebo až pět litrů bonus k prvnímu nabití na vaše sázky
  • Pokud vyberete 200 Kč na ruku, ihned po ověření můžete začít hrát.
  • V případě pěti tisíc za dobití získáte bonus po ověření platby (minimum je 100 Kč)
  • Tento bonus musíte před vybráním protočit na Sazka či Sazkabet alespoň desetkrát při sázkách s kurzem alespoň 2,0
  • Nezapomeňte první vklad provést do 24 hodin
  • Podmínky se často mění, raději je vždy čtěte

Další Sazka a Sazkabet bonusové kódy a nabídky

Společnost Sazka a její platforma Sazkabet nemají příliš mnoho bonusů. Alespoň tedy ne těch oficiálních. Krom bonusových nabídek uvedených výše, můžete bonusy získávat především individuálně. Podle vašich herních výsledků a aktivity můžete získat mnoho skvělých bonusových nabídek individuálně. Sami pracovníci Sazky vám mohou nabídnout zajímavé kódy a bonusy. Je pak jen a jen na vás, jak je využijete. Každopádně se nemusíte bát, že by v Sazce nebyli štědří.

Krom toho zde je i několik bonusů, které už byly zmíněny a nepatří mezi uvítací nabídky. Jde například o:

AKO bonusy – až 100 % na vaše sázky u Sazky

Krom běžných kombinovaných tiketů můžete vytvořit I takzvané AKO tikety. DO nich můžete spojit několik sázek. Čím vice jich spojíte dohromady, tím větší bonus dostanete jako výhru ke vsazené částce. Tento bonus stoupá nejprve po 2 % za sázku a dostat se můžete až na 100% bonus k výhře u vyhrané sázky (25 a více sázek). Tato nabídka se samozřejmě týká jen platformy Sazkabet.

SAZKA Fantasy: různé výhry a spousty zábavy

Klasická variance na všem známou fantasy league. Složte si tým z reálných hráčů a na základě jejich reálných výkonů získávejte body. Se soutěží, které Sazka pořádá, můžete vyhrát pěkné ceny, a ještě si ověřit své tipovací schopnosti a cit pro sport.

Bonusové nabídky a jiné bonusy u Sazky mohou být trochu záludné. Na ty základní dosáhne úplně každý nový hráč. Jedná se o uvítací bonusy (peníze na ruku, bonus k prvnímu vkladu, tedy peníze do hry). AKO bonusy jsou samozřejmě též dostupné všem uživatelům Sazkabet. Pro uvítací bonusy stačí pouze využít Sazka bonusové kódy při registraci.

Na AKO bonus máte nárok automaticky a nemusíte pro něj nic dělat. Prostě jen svolíte AKO kurzové sázky při vytváření vašeho tiketu. Další bonusy jsou už ale opravdu záludnější. Odvíjejí se od vaší herní aktivity, protočených peněz, úspěšnosti a tak dále. Tyto bonusy jsou většinou individuální. Není problém si zavolat do Sazky a zjistit, jestli na nějaký bonus máte nárok. Pokud budete mít jen trochu štěstí, tak dostanete super bonus na váš účet (většinou dostanete informaci e-mailem či rovnou po telefonu). Narazit také můžete na příležitostné bonusy a speciální hry během například různých svátků či výjimečných období.

Sazka hry a další možnosti

Společnost Sazka jako největší firma zabývající se kurzovými sázkami, loteriemi a hazardem má samozřejmě výlučnou pozici. Jsou na ni taktéž kladena vysoká očekávání v podobě množství a kvality nabízených her a možností, jak protočit nějaké peníze a dojít si pro hezkou výhru. Nutno říct, že Sazka vás určitě nezklame.

Její největší silou jsou samozřejmě známé loterie včetně euromilionů, eurojackpotu či nejznámější sportkou. Nabízí ale I mnoho jiných. Všechny můžete vsadit online z pohodlí domova, a to během několika vteřin.

Sazka hry a další

Stejně tak má velmi silné postavení, když přijde řeč na výherní losy. Sazka jich nabízí velké množství za různou cenu. Nikoho dnes nepřekvapí ani online losy, které můžete okamžitě zakoupit a setřít. Toto lze dělat jen tak pro zábavu nebo I s reálným vkladem. Potěší různé motivy a variance výher I pořizovacích cen. Online automaty ani sloty však na Sazce nehledejte!

Sazka hry a další možnosti

Nesmíme zapomenout ani na kurzové sázky této české společnosti pod hlavičkou Sazkabet. Sazkabet nabízí nepřeberné množství kurzovních sázek. Potěší zastoupení všech důležitých sportů a lig různých zemí. Samozřejmostí jsou online live sázky s mnoha možnostmi na co vsadit. Pro jeden zápas live sázek je běžně vypsáno v jednu chvíli třeba 20 sázek.

Je tedy opravdu z čeho vybírat. Ze společenských událostí si lze většinou vsadit na české volby. Naopak zamrzí absence dnes již tolik roy šířených e-sportů. Stejně jako chat, který je nahrazen jen Sazka klubem, který ale plně nenahrazuje absence komunity. Naopak potěší velmi jednoduché a přehledné prostředí, kde snadno naleznete vše potřebné.

[CTA href=”https://sazenibonusy.cz/go-sazkabet” target=”_blank” class=”awesome small-t-awesome red-awesome” rel=”follow” textuel=”Hrát teď >>”]

Sazka mobilní aplikace

Sazka nabízí svou mobilní aplikaci. Tu ovšem využijete pouze pro některé loterijní hry, případně pro kontrolu losovaných čísel. Stejně tak vám pomůže najít nejbližší pobočky Sazky. Aplikace je dostupná pro Android I iOS. Možná vice však potěší velice šikovná a dobře ovladatelná mobilní verze Sazky, kterou načtete odkudkoli. Musíte se smířit s nějakými omezeními (například losy, které jsou v online verzi ve flashi už nespustíte), ale jinak poslouží vice než dobře.

mobilní aplikace Sazkamobilní Sazkamobilní verze Sazka

Možnosti dobití

Dobíjet lze v zásadě třemi cestami. Rychlou platbou kartou, online převodem (přes zprostředkovatele, platba by tedy měla být velmi rychlá) či osobně na jakékoliv pobočce či terminálu Sazky. Tím odpadá naprosto drtivé množství omezení.

Možnosti dobití Sazka

Zákaznická podpora

Podpora je u Sazky na špičce. Krom obsáhlého FAQ můžete pokládat otázky skrze elektronickou poštu nebo volat na Sazka číslo. Krom toho je možnost podat přímo reklamační formulář. Komunikace je zkrátka na jedničku.

Zákaznická podpora SazkaNejčastěji kladené dotazy

1. Jsou uvedené bonusové kódy vždy dostupné?

Sazka své bonusy pravidelně upravuje, v zásadě ale výše uvedené bonusové kódy platí v nějaké formě vždy.

2. Kdo může tyto bonusy využít?

Bonusy a bonusové kódy Sazka a Sazkabet jsou pro všechny nové uživatele, které splní podmínky registrace (věk 18+ a bydliště v ČR)

3. Mohu využít oba bonusové kódy?

Bohužel. Uvítací bonus můžete využít jen jeden a pouze jednou. Můžete ale později získat další bonusy.

4. Nemohu uplatnit bonusový kód Sazka a získat tak Sazkabet bonus. Co mám dělat?

Kontaktujte podporu Sazky skrze mail či telefon.

Celkové hodnocení

Sazka jako největší český hráč na poli hazardu vzbuzuje velká očekávání. Nutno říci, že se je jí podařilo naplnit. Web je přehledný a rychlý. Stejně jako registrace. Pamatujete si své rodné číslo? Ani nechoďte pro občanku a nečekejte na žádné další ověřování.

Nabídka bonusů a bonusových kódů nejprve vypadá chudě, ale bonusy jsou snadno dosažitelné a ty další jsou individuální. Nabídka her, a především kurzových sázek by měla stačit snad každému. Trochu může zamrzet absence slotů, ale zase zde jsou online losy. Podpora je velmi dobrá.

Co chválímeCo by se mohlo zlepšit
? Rychlost registrace? Absence funkcí v mobilní aplikaci
? Přehlednost? Žádné pravidelné bonusy
? Velká nabídka kurzových sázek? E-sporty