Chance kód pro Červenec 2024

Podívejte se na náš aktuální Chance kód, díky kterému můžete ukořistit skvělý vstupní bonus na váš první vklad a extra registrační sumu ve výši dvou stovek zcela zdarma! Zaregistrujte se ještě dnes s využitím Chance promo kódu!

Top!

Chance.cz
90/100
  • snadné bonusové požadavky
  • spousta sázkových příležitostí
bonus 2000 Kč: protočení x7 v sázce 100 % vašeho aktuálního vkladu až do výše 2 000 Kč za 90 dní // 200 Kč zdarma: pro dokončení úplné registrace, žádné protočení!

Jaký je aktuálně Chance kód?

Chance kód naleznete zde na naší stránce, proto si nenechte ujít tuto skvělou nabídku pro nové hráče. Pokud se chystáte u tohoto bookmakera zaregistrovat, což vám stoprocentně doporučujeme, pak je promo kód skvělou cestou, jak si zabezpečit ten nejlepší možný vstupní Chance bonus. Po získání vstupní nabídky na vás čeká spousta dalších specialit, díky kterým budete moci vytěžit z vašeho sázení co nejvíce.

Chance kód - registrace

Chance registrace: Jak si založit účet a použít Chance kód?

Akční Chance kód se většinou zadává během registračního procesu. Tento kód vám zajistí nejlepší možnou vstupní nabídku, proto pokud se chystáte projít procesem Chance registrace, ujistěte se, že se podíváte, jaký je momentálně akční kód.

Proces registrace je zcela přímočarý a nečekají na váš žádné skryté nepříjemnosti. Tento proces je stanoven z velké části zákonem, proto si můžete být jisti, že u všech legitimních sázkových kanceláří, jako je Chance, bude tento postup stejný.

Chance registrace krok za krokem

  • Přesměrujte se na stránku Chance některým z odkazů na naší stránce.
  • Poznačte si někde náš Chance kód.
  • Na úvodní stránce uvidíte tlačítko “Registrovat”.
  • Po kliknutí na toto tlačítko se před vámi zobrazí Chance registrační formulář.
  • Pravdivě vyplňte informace o vaší osobě. Sázková kancelář bude tyto údaje muset ověřit (dle zákona), proto neuvádějte nepravdivé info.
  • Po odeslání formuláře vás o dalším procesu bude Chance informovat některým z kontaktů, které jste uvedli v předešlém kroku.
  • Po doložení potřebných dokladů je registrace u konce a vy můžete díky akčnímu kódu uplatnit nárok na Chance bonus.
Chance bonus za registraci

Chance bonus pro nové hráče: získejte celkově až 2 200 Kč!

Sázková kancelář Chance má aktuálně v nabídce dva vstupní bonusy pro nové hráče. První bonus je 200 Kč, které obdrží každý nový sázkař ihned po úspěšném dokončení registrace. Pro získání tohoto bonusu není nutný žádný vklad, je to takzvaný bonus zdarma na vaše Chance sázky.

Druhým bonusem je vstupní 100% bonus pro nově registrované klienty až do výše 2 000 Kč. Bonus se vztahuje na první vklad, takže sázková kancelář vám dorovná, po splnění podmínek, váš první vklad až do dvou tisíc korun.

BONUSKOLIK?
100% bonus na první vklad2 000 Kč
Bonus za registraci200 Kč

Vstupní bonus 100% až do 2 000 Korun

Založili jste si právě nové konto pomocí našeho promo kódu u sázkové kanceláře Chance a chystáte se získat vstupní Chance bonus? Aktuálně je výše hlavní bonusové nabídky dva tisíce korun. Po registraci postupte k Chance přihlášení pomocí údajů, které jste si vybrali u registrace.

Bonus je vkladový, proto budete muset učinit první vklad, který vám Sázková kancelář Chance dorovná do maximální hodnoty 2 000 Kč. Po prvním vkladu máte nárok na bonus a můžete se hned vrhnout na Chance sázky.

Podmínky protočení

Pokud jste splnili všechny podmínky pro získání bonusu, pak vás určitě zajímají podmínky protočení. Není tajemstvím, že sázkové kanceláře vám jen tak nedají bonus, který můžete ihned vybrat. Pro uvolnění je nutné uzavírat Chance sázky. Pokud splníte následující podmínky, můžete bonus vybrat na vaše bankovní konto.

Pro získání celkové hodnoty bonusu je nutné prosázet sedminásobek součtu hodnoty prvního vkladu na účet a hodnoty bonusu. Sázející získává právo disponovat s bonusem  po částech. Vždy po vsazení 10% požadovaného celkového obratu klient získá 10% hodnoty bonusu. Např. u prvního vkladu 400 Kč je bonus 400 Kč a pro jeho celkové uvolnění je nutné prosázet (400 + 400) x 7, což nám dává částku 5 600 Korun.

Registrační bonus 200 Korun

Druhým bonusem, který sázková kancelář Chance nabízí, je registrační bonus 200 Korun zcela zdarma. To znamená, že po úspěšném dokončení plnohodnotné registrace obdržíte Chance bonus 200 Kč, které můžete libovolně prosázet.

Body jsou přiděleny pomocí bodů, které normálně sbíráte ve věrnostním programu. Tyto body mají hodnotu 1 bod = 1 Kč a použít je můžete místo peněz jako sázky na vaše tikety. Chance sázky uzavřeny pomocí bodů, které se mimochodem nazývají Goldeny, jsou v případě výhry vyplacené v Korunách.

Pro získání tohoto bonusu se stačí jen zaregistrovat a použít náš Chance kód u registrace. Pak už na vás po Chance přihlášení čeká skvělá a široká Chance kurzová nabídka sportů a také nesportovních událostí, či mobilní aplikace.

Věrnostní program

Sázková kancelář Chance má pro registrované klienty k dispozici i věrnostní program, který se nazývá Golden Club. Body, které zde sbíráte jsme zmínili v registračním bonusu. Za každý vklad na tiket, který splňuje určitá pravidla, získáváte stanovený počet Goldenů, které pak můžete použít místo peněz na vaše budoucí Chance sázky.

Kdo může získat Chance bonus?

Jak jsme již zmínili, bonusy jsou jenom pro nové hráče. Pokud tedy ještě nemáte založen účet u bookmakera Chance, jste jedním z těch sázkařů, kteří mohou profitovat z této skvělé nabídky. Chance bonus získáte po dokončení plnohodnotné registrace a provedení prvního vkladu.

Z toho také vyplývá, že vám musí být minimálně 18 let, což je zákonem stanovený věk, jelikož sázení spadá pod hazard. Proto je nutné i u registrace dokládat váš věk, čímž se sázková kancelář Chance vyhne zbytečným nepříjemnostem při případných kontrolách. Pokud tedy splňujete věk, stačí, abyste se zaregistrovali a bonus může být váš!

Chance aplikace

Chance aplikace: promo kód a bonus

Pokud jste právě na cestách a máte po ruce jenom mobilní zařízení, máme pro vás několik možností, jak si vsadit na nadcházející zápasy, ale i na ty, které se právě hrají. Společnost Chance má totiž pro všechny hráče mobilní aplikaci, ve které naleznete všechno to, co je v online webové nabídce, nebo na pobočce.

Chance kurzová nabídka je stejná i v aplikaci, takže se nemusíte bát, že byste byli aplikací nějak omezováni. Stejně tak zde najdete live sázky a živé přenosy. Pokud se ptáte na promo akce a bonus, pak využíváním aplikace se nijak neomezují pravidla, které se týkají bonusů. To, jestli uzavřete sázky přes mobil nemá žádný vliv, je to stejné, jako byste sázeli jakoukoliv jinou možností.

Co se týká specifického bonusu pro mobilní aplikaci, tak takový bonus k dispozici není. Nicméně, těžit můžete ze vstupního bonusu a také z bonusu za registraci. Do aplikace se přihlašujete stejnými údaji, jako všude jinde (ty si zvolíte během registrace).

Stojí sázení u Chance za to?

Tato sázková kancelář patří mezi legitimní společnosti na českém trhu. Výběrem Chance zcela jistě neuděláte chybu. Kromě toho je jejich nabídka spotů a soutěží hodně obšírná a kvalitní. I ti nejnáročnější sázkaři si zde přijdou na své.

Sázkové možnosti

V kurzové nabídce naleznete všechny populární sporty a ligy. Dominuje jí fotbal, kde kromě nejvyšších a nejlepší fotbalových lig Evropy, jako je La Liga, Premier League či Serie A, naleznete i druhé, třetí a u některých zemí i nižší ligy. Nechybí ani pohárové soutěže jako EURO či Mistrovství světa.

Pokud jste fanouškem ledního hokeje, tenisu, volejbalu, či jiného z populárních sportů, pak zde najdete širokou škálu možností. Pro fanoušky atypických událostí či sportů je zde také dostatek možností.

Vstupní nabídka a Chance aplikace

Co se týká vstupní nabídka, pak to není to nejlepší, co v současnosti můžete získat, ale na druhou stranu u vysokých nabídek jsou častokrát přísná pravidla protočení. Bonus u Chance je dostačující a nový hráči mohou získat, kromě jiného, až 2 200 Kč. Kromě toho jste automaticky zařazen do věrnostního programu.

Aplikace Chance je kvalitní a propracovaná. Sázení si tak můžete dopřát, ať už jste kdekoliv, kde máte připojení k internetu. Přes apku také můžete sledovat i live streamy, což je určitě velké plus.

Zákaznická podpora a platební možnosti

Chance nabízí dostupnou podporu pro zákazníky, která vám zodpoví vaše dotazy, nebo vám pomůže s registrací, nebo jiným problémem, se kterým se můžete potkat. Centrum pomoci zákazníkům můžete kontaktovat několika způsoby, od emailu přes telefon až po online formulář.

Bavíme-li se o platebních možnostech, pak pro váš nebude žádný problém vaše peníze vkládat a vybírat. Sázková kancelář nabízí několik možností, jak na váš účet vložit peníze – od bankovního převodu, který je bez limitu, přes platební karty, až po online peněženky.

To samé platí i pro výběry. Kromě výše zmíněných máte také možnost vkládat a vybírat své peníze přímo na pobočce, ovšem výběru jsou často limitovány na určitou hodnotu.

Celkově však hodnotíme Chance jako správnou volbu. Společnost dodržuje zákon a patří mezi ověřená jména v průmyslu. Sázení u Chance určitě stojí za to. Pokud jste novým zákazníkem, nezapomeňte se podívat před registrací na náš akční kód, díky kterému získáte tu nejlepší možní vstupní nabídku.

FAQ – Často kladené otázky

Jaký je Chance kód?

Aktuální Chance kód můžete najít zde na stránce, nebo přímo na stránce sázkové kanceláře Chance.

Jaký je aktuální bonus u Chance?

Pro nové hráče má Chance hlavní nabídku v podobě 100% bonusu na první vklad do 2 000 Kč. Kromě toho získáte 200 Kč za úspěšné dokončení registrace.

Kdo může použít kód a získat bonus?

Nabídka platí jenom pro nové hráče a podmínkou je úspěšná registrace, což nepřímo znamená, že vám musí být minimálně 18 let.

Můžu použít kód a získat bonus v mobilní aplikaci?

Jakmile jste dokončili registraci a získali bonus, bude pro vás k dispozici i přes mobilní aplikaci Chance.