Nejlepší bonusy na sportovní sázení 2024: Naše hodnocení

Sportovní sázení na internetu nabývá na větší a větší popularitě. A proto by se mnohým hodil pro sportovní sázení bonus 2024 či nějaké to promo. V následujícím článku se podíváme na porovnání sázkových kanceláří a vyhlásíme si také vítěze pomyslné soutěže o nejlepší sázení bonus.

V tabulce níže naleznete přehled sázkových kanceláří, srovnaných od nejlepších po ty méně výhodné.

Nejlepší sázení bonuslogo_chance_newfortuna logotipsport-1
Uvítací bonus200 Kč zdarma + bonus 2000 Kč!

 

4/5

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

 

5/5

50 000 Kč + 300 Kč na první sázky

 

4/5

Ostatní bonusy4/54/54/5
Možnosti vkladu5/54/55/5
Zákaznická podpora4/55/54/5
Naše hodnocení4.25/54.5/54.25/5
 

Jak jsme vybírali kandidáta pro nejlepší sázení bonus?

Vybírat nejlepší server pro online sázení se speciální pozorností pro nejlepší sázení bonus samozřejmě není vůbec jednoduchá záležitost. Různé weby nabízejí různé typy bonusů, mají jiné podmínky a tak dále, a proto se bonusy špatně porovnávají. I ten nejlepší sportovní sázení bonus je ale k ničemu, pokud máte problémy s vklady a výběry nebo zákaznickou podporou. Krom toho, většina sázkových kanceláří nabízí vedle uvítacích bonusů i mnohé další.

sázení bonus

Nejlepší sázení bonus má: Fortuna

Při bodování této kategorie jsme se zaměřili především na nepodmíněné bonusy a sportovní sázení bonus. Pokud bychom totiž koukali pouze na čísla, jasným vítězem by byl Tipsport se svým bonusem až 50 000 Kč. Ten je ovšem zatížen mnohými podmínkami a většina z běžných hráčů se reálně k této částce ani nepřiblíží.

Naopak Fortuna nabízí sice jen 300 Kč, ty ale získáte de facto na ruku jen za ověření účtu na pobočce. Krom toho Fortuna nabízí i další uvítací bonusy a stává se tak vítězem v této kategorii. Více o Fortuna bonusech se dozvíte na následujícím linku:

6000 Kč na vklad + 300 Kč zdarma

Až do 6300 Kč
  • 18+ | Platí podmínky | Ministerstvo financí varuje: účastí na hazardní hře může vzniknout závislost
6000 Kč na vklad: protočení x4 při kurzu 1.71 // 300 Kč zdarma: žádné protočení! Kompletní Pravidla a Podmínky
Přejděte do sázkové kanceláře a získejte bonus!
Nejlepší sázení bonus

Nejlepší bonus pro vracející se hráče má: Tipsport a Chance

Co se týče bonusů pro vracející se hráče, máme dokonce dva vítěze. Obě sázkové kanceláře nabízejí možnost sbírání speciálních bodů za sázení, které můžete následně vyměnit za různé bonusy a zvýhodnění vašich sázek. Jedná se asi o nejštědřejší sportovní sázení bonus pro vracející se hráče. V této kategorii trošku ztrácí Fortuna, a naopak překvapí Betstars, která nabízí sbírání takzvaných truhel.

V těchto truhlách pak můžete nalézt StarCoins a jiné StarRewards. Ty poté můžete podobně jako u Chance a Tipsportu vyměnit za různé bonusy a zvýhodnění vašich sázek.

Nejlepší bonus dostupný na mobilu má: Fortuna

Češi stále nejvíce sázejí na pobočkách a na internetu. Sázejících z mobilu zatím ještě není tolik, kolik byste možná čekali. Jedním z důvodů může být i fakt, že málokterá z českých sázkových kanceláří nabízí speciální sportovní sázení bonus dostupný pouze na mobilu.

To sice neznamená, že přijdete o své bonusy z webu, ale zkrátka zde nejsou žádné nové. Trochu lepší situace panuje u Fortuna, která jako zahraniční společnost je v tomto trochu napřed.

Nejsnadnější výběr a vklad má: Tipsport a Chance

Dvojka zahraničních sázkových kanceláří v našem porovnání zaostává u vkladů a výběrů za českou konkurencí převážně absencí výběrů a vkladů na pobočce a rychlých bankovních převodů u českých bank. Česká trojice sázkových kanceláří je v kategorii výběrů a vkladů prakticky vyrovnaná.

Tipsport a Chance ovšem nabízejí několik exotických možností jako třeba vklady v Bitcoinech, díky kterým si zaslouží první místo v této kategorii.

Tipsport a Chance

Nejlepší zákaznickou podporu má: Fortuna

Další kategorie, ve které jednoznačně vítězí Fortuna. Zákaznická podpora dostupná 24 hodin denně 7 sedm dní v týdnu se zkrátka těžko překonává. Zákaznická podpora je tak dostupná nonstop na telefonu a skrze kontaktní formulář. Zamrzí snad jen absence kontaktního e-mailu, který by možná mnozí z nás upřednostnili před kontaktním formulářem. Naopak Chance a Tipsport mají dostupné všechny tři formy zákaznické podpory: kontaktní formulář, telefonní kontakt a email. Oboje sázkové kanceláře ovšem nabízí podporu pouze od osmi ráno do jedenácti večer – alespoň že tomu tak je každý den v týdnu.

Sportovní sázení bonus – typy a další proma

Jestli jste dočetli až sem, tak již jistě máte lepší představu o tom, jaká síť nabízí ten nejlepší sportovní sázení bonus. Nyní záleží jen na vás, co přesně preferujete. Bonusů a promo akcí je velice široká škála. Sázková kancelář se vás samozřejmě bude snažit nalákat na uvítací bonusy. I těch je ovšem mnoho typů. Dávejte si tak pozor především na podmíněné bonusy, které slibují násobení prvního vkladu.

Před tím, než se k těmto penězům reálně dostanete, budete muset nejspíše prosázet mnohem více než normálně. Zajímavější tak občas mohou být menší bonusy, které jsou ovšem většinou bez větších podmínek. Posledním obvyklým typem bonusů jsou bonusy za věrnost, které vás odměňují za odehrané hry. Hrát samozřejmě lze hrát i úplně bez bonusů a leckdy je to ta nejlepší volba. Rozhodnout se musíte sami.

Často kladené otázky – sportovní sázení bonus

Co mám dělat, pokud neobdržím svůj bonus?

Nejjednodušším řešením je kontaktovat zákaznickou podporu. Hodnocení a pracovní dobu zákaznické podpory naleznete v přehledu výše.

Platí u bonusů čím větší, tím lepší?

Ne nezbytně. Vždy si pozorně zkontrolujte podmínky jednotlivých bonusů. Ty nejmenší bonusy je leckdy nejsnazší získat.

Jak funguje sportovní sázení na mobilu?

Většina sázkových kanceláří má dnes velice pěkné mobilní aplikace, nebo alespoň responzivní webové stránky. Sázení na mobilu je tak velice snadné.

Musím vždy vložit nějaké peníze pro získání bonusu?

Záleží. Pro mnoho bonusů nemusíte dělat vůbec nic krom potvrzení účtu a ověření údajů.